E32 750il HL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: E32 750il HL

Příspěvek od Danny.Sp »

tak zatim teda prodej ne... sehnal sem jinej automat, tak nějak proběhně výměna a pak se uvidí... pokud to bude řadit jak má, tak zatim zůstane doma...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: E32 750il HL

Příspěvek od caknakis »

;) dobré rozhodnutí. Litoval bys. E32 je prostě nejvíc a nikdo mi to nevymluví
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: E32 750il HL

Příspěvek od Spooner »

Taky myslím, že bys dřív nebo později litoval. Zbavovat se 750iL highline by byla velká škoda ;)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
djracing
Příspěvky: 147
Registrován: sob dub 11, 2009 8:18 pm

Re: E32 750il HL

Příspěvek od djracing »

8-) Já si myslím, že auta jako jsou E32 mají cenu pouze s jasnou historií, dokumentací, stavem a hlavně originalitou. Takovéhle přestavované kousky koupí tak nějakej mladej cigán :-D Udělal jsi na tom kus práce, ale renovace do původního origo stavu by byla podle mě mnohem lepší.
E32 750iL 12/91
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: E32 750il HL

Příspěvek od scorpion »

NEPRODÁVAT!!! Byla by jí velká škoda.... Kort po tom co jsi na ní vše udělal!! ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: E32 750il HL

Příspěvek od P3RF3KT »

djracing píše:8-) Já si myslím, že auta jako jsou E32 mají cenu pouze s jasnou historií, dokumentací, stavem a hlavně originalitou. Takovéhle přestavované kousky koupí tak nějakej mladej cigán :-D Udělal jsi na tom kus práce, ale renovace do původního origo stavu by byla podle mě mnohem lepší.
Vím že jsme na diskuzním foru ale některé připomínky by sis měl nejdříve nechat projít hlavou. Ten kluk na tom strávil hromadu práce a z totálního pelechu a mrtvoly udělal krásné auto! A ty mu tu napíšeš že je to tak auto pro mladé cigány. Bych tě přetáh 26kou klíčem přez palici kdybych tě bejt jim pak někde potkal! :roll: :twisted:
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: E32 750il HL

Příspěvek od Danny.Sp »

díky kluci za podporu... ;) během příštího týdne bych měl mít automat doma, tak se na to co nejdřív vrhnu a uvidíme co dál...

djracing: ukaž mi E32 s jasnou historií a dokumentací v originál stavu... takovou bych rád viděl... :D a pokud máš tou přestavbou na mysli změnu barvy, kol a světel, tak to sorry, ale asi nevíš co je přestavba auta... a jestli máš pocit, že tohle je auto pro mladého cigána, tak to FUCKa...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Uživatelský avatar
djracing
Příspěvky: 147
Registrován: sob dub 11, 2009 8:18 pm

Re: E32 750il HL

Příspěvek od djracing »

P3RF3KT píše:Vím že jsme na diskuzním foru ale některé připomínky by sis měl nejdříve nechat projít hlavou. Ten kluk na tom strávil hromadu práce a z totálního pelechu a mrtvoly udělal krásné auto! A ty mu tu napíšeš že je to tak auto pro mladé cigány. Bych tě přetáh 26kou klíčem přez palici kdybych tě bejt jim pak někde potkal! :roll: :twisted:
:lol: Jasně, čekal jsem jestli se ozve největší tuzer tohoto fóra...a nezklamal ;) 26 klíčem bys po palici potřeboval přetáhnout spíš ty, za to co provádíš se svým autem :roll: Jinak já jsem pouze zopakoval svůj názor, o kterým jsme s Dannym diskutovali v tomto vlákně už na str. 6. Nejlepší by bylo, kdyby sis alespoň přečetl o čem je řeč, než začneš zase blábolit...ale jak známo, u tebe to většinou bývá v opačném pořadí :? Dannyho práci v žádném případě nijak nezatracuji! Samozřejmě, škoda každé 7er, která skončí ve šrotu nebo v rukou právě nějakýho mladýho cigána... Ovšem auta, ve kterých tady u nás v ČR tito jezdí, mají k originálu na míle daleko a bohužel se nejvíce podobají těmto "vylepšeným a zkrášleným", proto ta obava...
Danny.Sp píše:djracing: ukaž mi E32 s jasnou historií a dokumentací v originál stavu... takovou bych rád viděl... :D a pokud máš tou přestavbou na mysli změnu barvy, kol a světel, tak to sorry, ale asi nevíš co je přestavba auta... a jestli máš pocit, že tohle je auto pro mladého cigána, tak to FUCKa...
Rád ti takovou ukážu, stav se a předvedu ti ji v plné parádě :D Můj názor na věc jsem ti tu napsal už před lety, stačí se proklikat o něco zpět. Nejsem podporovatelem žádnýho bastlení, výměn, lakování ani přestaveb! V poslední době jsem si ale taky všiml, že mít svůj vlastní názor se zde na fóru nenosí nebo dokonce nesmí mít! Jakmile si totiž člověk myslí něco trochu odlišnýho od představ majitele, je to hned FUCK a potřeboval by 26 klíčem po palici... :roll:
E32 750iL 12/91
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: E32 750il HL

Příspěvek od Danny.Sp »

sorry, ale koupit si 7er v super stavu, udělat na ní jen základní servis a nic víc a pak tady pomlouvat auta lidem, který na tom udělali kotel práce ( nemluvim jen o sobě ), to umí fakt každej... a jak sem řek, pokud máš výměnu kol, světel a jinej lak za bastlení, tak to asi o autech, úpravách atd. moc nevíš...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: E32 750il HL

Příspěvek od scorpion »

Danny já bych ti jeden bastl vytknul. :twisted: :D :D Proč jsi to 750iL nalepil tak blbě nahoru, že to prostě vůbec na ten zadek nesedí? 8-) :ugeek: :lol: :lol: Tedy chápu, že jsi to asi lepil podle horní linky blinkru, ale prostě mě osobně (můj názor), tak to tam nesedí prostě... :D
Obrázek
Odpovědět