E32 750il HL

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

E32 750il HL

Příspěvek od Danny.Sp »

Zdravím... :)
tak jsem si splnil jeden ze svých snů co se týče BMW, tak bych se s Vámi chtěl podělit... :)

Takže k autu:
Je to E32 750iL HighLine...

Motor 5.0l V12... :twisted: najeto 330t Km...jede celkem pěkně, ale poštelovat trochu potřebuje...někdo se v něm asi vrtal, takže některé věci zbastlené... :roll: je tam ofiko LPG...trošku hřích v tomhle motoru...ale když je tam ofiko tak ho tam nechám...převodovka 4-stupňový automat...údajně po opravě...chce dolít olej a rozhýbat...je torošku línější...

Karoserie Long...pravý přední roh lehce ťuklý...musí se doopravit...levý přední blatník promáčklý...další škrábance se najdou, ale jinak celkem dobrý...a eště vlastně ukopnutý zrcátko...barva zelená metalíza (název přesně nevím)...

O podvozku zatim moc nevím... :) ale nic nebouchá...NIVO funguje...brzdy tak nějak brzděj... :D

Interiér HighLine... :twisted: je tam hnědá kůže...překvapivě v dobrém stavu...všechno v elektrice...nezávislý topení...4-zónová klima...lednička...včechny displeje funkční kupodivu...

Auto sem dnes přivezl...více info až to pořádně prolezu... :) asi rok to stálo, takže to je všude jak prase a všechno zatuhlý...

tady pár foto po přivezení... :)

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Danny.Sp dne čtv bře 26, 2015 7:23 am, celkem upraveno 6 x.
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Misulin a BMW 750iAL
Příspěvky: 91
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:08 am
Bydliště: Písek

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Misulin a BMW 750iAL »

Zdar zajímavý vrak Jediný co má cenu je fakt interiér,jinak nic horšího jsem u nás neviděl.Ale přeji štastné investice.
E32 750iAL vínová metalíza
E38 740iAL pro mne full vybava orient blau
E38 750iAL víkendovka
E31 850ci srdcovka
E66 745i LPG rodinny vůz
E53 4.4 LPG Pracovní vuz


Prodám s těchto modelů díly E32,E38,E65,E66 a E53
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Danny.Sp »

tak to si videl asi hodne malo...ja videl o dost horsi...ale tvuj nazor...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Snejk »

ja sem nahodou spokojený že to někdo vzal a da to do parády. základ je naprosto perfetkni za tu cenu. pojizdne vcelku funkčni auto s výbavou kterou prostě už dneska sehnat je otazka ceny takřka dvojnasobne.. i kdyby se na tom autě udělal celolak a poladily ty kosmeticke věci tak se to prostě vyplatí... nevíc to ofiko lpg neni k zahozeni. u tohohle motoru jedině dobře. v12 je obecně nerozbitný motor, když to jede tak to třeba i pojede co by to nejelo. že to stalo? to tomu tolik neuškodí... investice jako přetěsnit opravit klimu (pokud nejde) atd... prostě si s tim pohraje a třeba si svoje roky ještě odjezdi a muže dělat parádu.
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od T613 »

zaklad jo ... ja bych zustal nohama na zemi ... uz jenom z fotek kdyz vidis co je v pici tak to mas 30t (celolak, plecharina) a ted nechci vedet co je tam v prdeli technicky, takze v tomhle zmizi pajcka jak nic

Ale pokud clovek do toho jde s timto tak proc ne, to auto nekoupil za 100t takze kdyz to do toho da bude na castce jakou to auto ma realnou a hlavne to bude mit udelane a vedet jak to je.
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Danny.Sp »

tak cena byla eště trochu jiná, než byla u inzerátu... :) takže za ty prachy to je super si myslim, když vezmu, že je to V12, long a hlavně HighLine...nekupoval jsem to s tim, že je to auto do kterýho sednu a jedu...je tam dost práce a dost peněz eště, ale bude to stát za to si mylsim...co já vim, tak HL tady u nás moc neni...jde tam hlavně o interiér a ten je dobrej...motor jede...jen poladit věci co někdo zbastlil...ale nikam nepospíchám...a to auto si to zaslouží...
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od T613 »

to je tvoje velke plus, kdybys za to dal 100t v takovem stavu tak je to na pytel, takhle nemas co ztratit, pri nejhorsim to rozhodis na dily nebo koupis jinou 750 v lepsim stavu a preskladas :-)
Uživatelský avatar
Kajec
Příspěvky: 418
Registrován: ned pro 21, 2008 3:42 pm
Bydliště: Valašské království

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Kajec »

......Danny , nenech se odradit....a jdi za tím......když jsem kupoval svého Longa, byl nepojízdný stál na plecháčích v koutě na dvoře a čtyři roky nejel....interiér komplet zasraný od vosku ze svíček když ho vykrádali místní pobudové a potřebovali světlo...vytržené rádio i s částí palubky....jediné co se jim nepodařilo ukrást byla lednice mezi sedadly, na tu neměli nářadí a vyrvat nešla..........Když jsem auto viděl poprvé tak jsem ho nechtěl ani zadarmo....no ale drápek už byl zaťatý a za měsíc jsem byl hrdý mjitelem něčeho co smrdělo velkým průserem. Doma jsem to "něco" shodil z odtahovky a čtrnáct dní jsem se "nato" nemohl ani podívat.....manželce jsem se to styděl říct.....a nedokázal jsem pochopit že jsem koupil auto v kterém jem se ani nesvezl...neslyšel jak běží motor atd.
Když jsem poprvé nastartoval...auto chytlo na první pokus..velkou radost vystřídala panika když se po deseti minutách začal z výfuku valit husty dým jako když pálíš listí....to se ve výfuku vypalovali nějaký bordel za ty roky......

abych to zchrnul ......auto nakonec nepotřebovalo takové velké investice jak to na počátku vypadalo a dneska to je radost i když se čas od času něco posere , ale to k tomu patří..

.............takže držím palce a hlavně vydrž Kájec.
BMW 750iL e32 r.v.1987 " Schwarz "
BMW M5 e34 r.v.1989 " Schwarz "
BMW 318iC e30 r.v.1991 " Calypsorot metallic "
BMW Z3 2.8i Coupe e36/8 r.v.1999

Made in WEST Germany
Danny.Sp
Příspěvky: 253
Registrován: úte pro 09, 2008 7:47 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od Danny.Sp »

Kajec: díky ti za podporu...
rozhodně nemám v plánu se nechat odradit...750iL byl můj sen od doby co sem se začal zajímat o BMW...a že seženu HL mě ani nenapadlo...a navíc za tyhle ,,směšný´´ peníze...taky si myslím že to nakonec nespolkne tolik peněz...navíc si budu skoro vše dělat sám...tohle taky vypadá jak po boji...prostě to jen jezdilo a žádná péče...pak už to ani nejezdilo....ale není to tak strašný...a už se na to těšim hrozně...a navíc když se podivám třeba na tu tvoji krásku tak mám hned chuť jít něco dělat... :)
Obrázek
____________________________________________________

stále som ten vyjebaný vagabond čo po sídlisku jezdí černým vyjebaným báwom...
pepino73
Příspěvky: 5
Registrován: ned srp 16, 2009 5:36 pm

Re: Dannyho HighLine

Příspěvek od pepino73 »

Nádherné auto, dúfam že bude dobre slúžiť, je to perla...Keď budeš predbiehať autá o cca 15-20 rokov mladšie a drahšie, tak sa budeš usmievať a budeš vedieť svoje o pohodlí, majestáte....blahoželám ;)
730i E38, 730d E65
Odpovědět