Odlepený strop

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas V8
Příspěvky: 587
Registrován: pon lis 03, 2008 7:52 am
Bydliště: Velim x Praha

Re: Odlepený strop

Příspěvek od Tomas V8 »

Mě to dělal borec u Berouna a původní odhad byl kolem 2000. Bohužel jsem si navymýšlel spoustu chujovin, takže to trochu vylezlo, ale jinak dělá super. V podstatě mi dělal volant, strop, sloupky, madla, stínítka ... Mladej kluk, ale šikovnej. Jinak dělá i s Alcantarou, jak pravou, tak falešnou 8-) A s tou přípravou ... taky jsem si to musel odrbat sám :) Ale tři litry acetonu a šlo to jak po másle ;)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Odlepený strop

Příspěvek od NORMANN »

davcity píše:Taky uvažuju ,že bych časem nechal udělat strop v černé
alcantře,na co přijde to očalounění?Už ti čalouník nahodil nějakou
cenu?
ale to budeš muset sehnat madla, držáky stínítek, pojezd pásů na B sloupku v černý barvě, pochybuju, že existuje barva, která by na tomhle plastu držela.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
davcity
Příspěvky: 408
Registrován: pát bře 09, 2012 7:32 am
Bydliště: Severní morava

Re: Odlepený strop

Příspěvek od davcity »

No jo,to mě nenapadlo,asi zatím zůstanu u šedé :)
e38,10.98,730d 135 kW
Uživatelský avatar
Tomas V8
Příspěvky: 587
Registrován: pon lis 03, 2008 7:52 am
Bydliště: Velim x Praha

Re: Odlepený strop

Příspěvek od Tomas V8 »

Pokud pod ní dáš primer, tak tam ta barva drží. Já stříkal lampičky (tu hlavní jsem sehnal origo černou), madla, kryt pojezdu pásů a jinak všechno ostatní čalouník dodělal. Takže kůži na madlech a povlaky na stínítka taky z kůže (černá perforace) ... Nebát se toho :)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Odlepený strop

Příspěvek od NORMANN »

čeek má ale taky i jiný aktivity, obzvlášt, když je hezky, takže než čumákovat na nějaký lampičky a madla v garáži, radši se seberu, vezmu přítelkyni, kola, nebo pěšky, či tím našim autem se šedými madly, stropem a stínítky a vyjedem si někam na kopce, nebo prostě do přírody.... :D
když jsem sundal stropnici a tak na ní čuměl, taky jsem si říkal, že by nejlepší byla rovnou nějaká alkantara, nebo aspon nějakým sprejem nastříkat ten hadr na stropnici a sloupky na černo, pak mi ale došlo, že všechny plastový prvky zůstanou šedý a pak to v autě bude vypadat, jak na matějský pouti. :D
nakonec jsem usoudil, že si umím svůj další život představit i bez alkantary, černý stropnice, madlech a pojezdy v kůži a podobných serepetkách. :D
paxem si taky vzpomněl, jaký stropy byly ve starých autech, co jsem měl dřív, např. E12, nebo E30, či E28 atd. takže šedá stropnice není zas tak špatná.
i tak budu mít ještě zítra a pozítří, až dojedu konečně po třech dnech mimo domov zase domů spoustu práce.
koncem týdne je sraz u Kájece a to už to auto zas chci mít aspon trochu hezký. :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
balosaurus
Příspěvky: 31
Registrován: sob srp 11, 2012 1:52 pm

Re: Odlepený strop

Příspěvek od balosaurus »

když máme tak hezky nastal čas abych se do toho pustil, o víkendu budu nalepovat novou látku, jak bude hotovo dotlačím fotky jak to dopadlo :D
BobbySD
Příspěvky: 534
Registrován: ned lis 11, 2012 9:24 am
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlepený strop

Příspěvek od BobbySD »

kuci, jake jste koupili to lepidlo? Hledal jsem vsemozne lepidlo ve spreji na textil ktere vydrzi tech 80°C...ale vzhledem k tomu ze o tom vim kulove a takovych lepidel jsem nasel docela dost... nikdo z prodavajicich mi nebyl schopny poradit a docela nerad bych kupoval 5 typu lepidla nez bych se trefil do nejakeho pouzitelneho :-D zajimal by me tedy nazev pripadne rovnou odkaz jake to lepidlo nejlip pouzit. diiiiky
ex E36 318i sedan
akt E30 328iC EB87725
akt E38 750i DG21846
akt E39 520i GP15511
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Odlepený strop

Příspěvek od NORMANN »

no, moje lepidlo ve spreji drželo asi jen 3 neděle, spadlo to dolů, dopadlo to neslavně, taky tu mám topic v bazaru, že sháním stropnici, už to spravovat nebudu, seru na to, možná ted jednu stropnici budu mít, je to ve stádiu jednání, akorát, že byla jako prase, páč je připláclá na stropě ve vraku, v kopřivách, který slouží, jako sklad dílů, taxem jí pokusně minulý týden vydrbal nějakou pěnou na koberce, je čistá jak slovo boží, byla špinavá od šmíru a takovej ten bordel, když se do vraku ukládají náhradní díly, čistil jsem jí vlastně látkou dolů, tak to čistidlo by nemuselo reagovat tolik s tím lepidlem, tak uvidíme, kdysi jsem čistil stropnici na E32 venku vedle auta látkou nahoru a to jsem tý stropnici dal....
takže lepidlo ve spreji je asi nahovno, nebo jsem nedodržel technologický postup, ono taky srát se s tím odroleným oranžovým rozdroleným ulepeným molitanem v hrudkách je za trest. asi fakt jedině stropnici ven, stáhnout to plátno dolů, proudem vody smýt a odstranit ten hnusnej vydrolenej pobleptanej molitan a vyprat plátno a pak ho fakt nalepit na skořepinu bez molitanu.
já ale radši zkusím tu jinou stropnici, pokud už není plátno dole, zítra se jedu na ten můj pokus se stropnicí podívat a doufám, že to tam drží.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Tomas V8
Příspěvky: 587
Registrován: pon lis 03, 2008 7:52 am
Bydliště: Velim x Praha

Re: Odlepený strop

Příspěvek od Tomas V8 »

Já i v těhle vedrech v pohodě, nic nevzlíná, všechno drží. To lepidlo kterým mi to dělal ale nebylo ve spreji, bylo v plechovce a stříkalo se klasickou pistolí. Zkus ho kontaktovat a zeptej se.... http://calounictvi.webnode.cz/
balosaurus
Příspěvky: 31
Registrován: sob srp 11, 2012 1:52 pm

Re: Odlepený strop

Příspěvek od balosaurus »

BobbySD já zrovna lepim, byl sem u calounika co dělá starší auta a i stropnice, prodal mi látku a poradil lepidlo, používá chemopren extrém ten je do 120° a ze se mu nevrátila zatím žádná reklamace az to budu mít v kupě podelim se o fotky zatím to vypadá dobře , investice 1000 korun a je to, skoro bych zapomel tu starou látku sem moc sundavat nemusel ta upadla sama a ten humpl co tam zůstal sem oskrabal nožem a zbytek vyčistil čistým toulenem šlo to docela dobre jen se špatně shání
Odpovědět