Výměna tlumiču a pružin

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od Stew1988 »

AAAAAAA ja neřekl ze to je levne atd.. a čekal jsem že začneš to téma tu co jsem spolem řešily :D ja mam o LPG pořat zajem jen těd dodělat chci LAK a to vyvaření a pak LPG protože se nebudu hádat s karosářem při vyvařování že do toho nejde když je tam to LPG atd.... takže to hold pude na řadu jako poslední
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od JaraX »

no vidíš, ale ja už nemam zajem to řešit, ty už jsi po mě chtěl nacenit tolik věci a stejně jsi vždycky jel jinam. ja nejsem finanční poradna.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Stew1988
Příspěvky: 893
Registrován: ned pro 05, 2010 9:41 pm
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od Stew1988 »

A kam jsem šel jinam to mě povídej kolem motora co jsme chtěl udělat už někdo před-demou udělal tak co tak to pak už nemělo cenu řešit a ušetřil jsem a jediné co po tebe jsem chtěl a aj bych bral tak je to couvací kamera a bluetooth a udelaní MP3 přehrávání ale to je jedno

A sorry ze jsem se rozhod aby me udelal LPG mishulin ale ten byl ochoten dojet kuli tomu k nam moji mati rict co a jak a uklidnit ji atd.. a ukazat jak to funguje atd.... proste uz proto a druha vec je tam ta ze V12 uz delal a treti vec je ze se bojim toho rezani te rezervy ven :(
NeWCars BMW e66 Individual DK90724
Ex. díle BMW e38 750iL DG50564
Ex. BMW e38 740i rv.99
PRAHAV8

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od PRAHAV8 »

Nějak se to tu roztrhlo ta debata :D JaraX ty delas kameru do auta? Mozna bych mel v budoucnu zajem na kolik to vyjde?
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od JaraX »

jako myslíš couvací kameru? to je podle vybavy apod. to by jsme se pobavili
BMW service expert - http://www.jarax.net
PRAHAV8

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od PRAHAV8 »

Jo couvaci kamera. Mužes mi kdyztak do SZ napsat co to obnasi a teba fotky jak to vypada?
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od fredy »

Já se tak trochu vrátím k tématu pružin. :lol: Na netu jsem našel pružiny od výrobce CS Germany. Nevíte náhodou o jakou jde kvalitu ? Díky.
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od JaraX »

to nevím, ale hlavně si kupuj pružiny podle OE, prostě si v ASAPu vypíšeš origo číslo pružiny dve tvého auta (přidej si tam i LPG) a potom si objednej danou pružinu v náhradě dle toho OE. na E38 je několik typů pružin, dokonce myslim že i přes 10.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od fredy »

JaraX píše:to nevím, ale hlavně si kupuj pružiny podle OE, prostě si v ASAPu vypíšeš origo číslo pružiny dve tvého auta (přidej si tam i LPG) a potom si objednej danou pružinu v náhradě dle toho OE. na E38 je několik typů pružin, dokonce myslim že i přes 10.
Tak to asi nechám na tebe, do toho bych se zamotal, já se znám :lol: :lol: . Jen jsem tak prohlížel net a narazil jsem na ně a chtěl jsem vědět co jsou zač.
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
risak
Příspěvky: 42
Registrován: ned říj 28, 2012 8:12 pm

Re: Výměna tlumiču a pružin

Příspěvek od risak »

zeptám se tady, mám doma takový ty běžný stahováky, jdou ty přední pružiny fakt tak špatně, že mi tyhle stahováky nebudou stačit?
Odpovědět