skivak

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
Rejchy
Příspěvky: 245
Registrován: stř dub 06, 2011 8:54 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: skivak

Příspěvek od Rejchy »

Odpověď máš v druhém příspěvku tohoto tématu. ;)
Já mám odpor cpát cokoliv na střechu,hrozí že ti to ulítne,nebo při manipulaci odřeš střechu,píská to atd.
Nikdy nezapomenu,když jsme takhle přijeli s kámošema na večerní lyžování a postavil jsem se na parkovišti vedle nějakého Sharanu. Z něj vylezli dva mladý kluci a sápaly se na střechu pro lyže,zatímco ze sedmy vyskočily čtyři týpci 110kg+,otevřel jsem kufr a z něj se vytáhly čtyři páry lyží,hůlek,přaskáčů,zimní bundy a helmy.Těm klučinům spadla brada a skákali tam dál jak hopíci aby se do té rakve dostali :lol: :lol:
Ex E38 750ia DG26378 LPG
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: skivak

Příspěvek od Filozof »

diky jsem si nevsiml.
jinak to verim ze jim spadla brada. asi si mysleli ze mas tak velkej kufr :-D
zebych taky poridil skivak ?

jak dlouho trva instalace ? vyboucham to gumovym kladivem a pak je tam nejake misto na šrouby nebo se to jen zacvakne nejak ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
keki666
Příspěvky: 93
Registrován: sob pro 19, 2015 7:36 pm
Bydliště: Stará Boleslav

Re: skivak

Příspěvek od keki666 »

dneska nebo zítra dokončím isntalaci a hodim pár fotek, je to otázka cca 1-2 hodin, podle toho, kolik pauz na kafe si dáš, je to instalace fakt easy. to dá každej :)

Update: tak mam hotovo. Dole je jeden m6 sroub a nahore to zacvaknes.musis rozriznout v kufru koberec a to je vse.u toho horniho zacvakavani si musis odstranit i ten kybl tmele co tam je jinak se ti to nezacvakne, ja sem musel i trochu ten plech orihnout...jinak loketka se uplne nedovira, ale to me uplne nevadi nebot ji mam furt dole. Loketku musis vyndat pri instalaci..celkem je to na 2 hodinky. Ale ten pocit ze tam ted protahnu cokoliv dlouhyho za to stoji:)))
e38 730i ,1994, lpg, dalka 9,5-12, mesto 14-16
Odpovědět