Dodělání paměti sedaček na před FL

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
PEchiOnlajn
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 28, 2016 7:40 am
Kontaktovat uživatele:

Dodělání paměti sedaček na před FL

Příspěvek od PEchiOnlajn »

Zdravím všechny,

Hledal jsem a nenašel tak si dovolím založit nové téma. Před pár dny se na mojí 728iA 1998 před FL dodělaly komforty, předtím vyhřívané manuály. Jako další štaci bych se rád dopracoval k funkční paměti ale moc se mi na netu nepodařilo dohledat jak na to. Je mi jasný že budu potřebovat ovladač paměti a k němu příslušnou drátáž :-) a dál? Kam a jak to zapojit aby si to začalo celý povídat a rozumět :-) Při příležitosti instalace komfortů sme u Perfekta na moje auto dali aji el. sklopný zráctka a ty paměti si říkám že prostě potřebuju nutně mít, ty mají vliv i na pozici zrcátek že? Budu rád za jakýkoliv info a rady jak na to - ať až to otevřeme nejdu uplně na slepo :-)
E38 728iA DJ44680
grizly
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 28, 2017 7:10 pm

Re: Dodělání paměti sedaček na před FL

Příspěvek od grizly »

Ahoj. Trosku mimo tému ale stačilo ti len vymeniť sedačky za komforty a všetko fungovalo? Nemusel si nič dorábať? Z akého roku bol darca?
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dodělání paměti sedaček na před FL

Příspěvek od P3RF3KT »

Sedačky jsme davali z před fl. Rok 96. Pokud maš vyhřevy jako Michal, je el. Přivedená a stači vymenit sedačky a doplnit relatko pod kastlik spolujezdce a vše funguje.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
PEchiOnlajn
Příspěvky: 9
Registrován: úte čer 28, 2016 7:40 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání paměti sedaček na před FL

Příspěvek od PEchiOnlajn »

Tak a máme hotovo :-)

Kdyby to někdo řešil tak:

Manuální sedačky s výhřevem ven a komforty dovnitř, zapojit jdou a aby fungovala elektrika je nutný přidat jedno relátko pod kastlík ke spolujezdci. Aby fuzngovala paměť musí se z řidičových dveří vyndat kompletní kabeláž a nahradit kabeláží z auta který mělo paměť. V tapci je pro ovladač paměti příprava a stačí jen vylomit předem načrtnutou část, nasadsit ovladač a zapojit do "nového" svazku. Netřeba nic kodovat ani nastavovat a paměť hned funguje včetně pozice zrcátek.
E38 728iA DJ44680
Odpovědět