Dojezd okna

Elegantní rv. 1994 - 2001
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Dojezd okna

Příspěvek od T613 »

no koupit nevim jestli se da :-) ale ja to vyresil tak ze jsem ten mikrospinac vykuchl ze spinace na okna samotneho co je treba vzadu :lol: kterych mam dost
my_dudesty
Příspěvky: 29
Registrován: pon zář 08, 2008 12:30 pm

Re: Dojezd okna

Příspěvek od my_dudesty »

Jestli to dobře chápu, tak vám se ten problém projevoval jen na ovladači u řidiče? Protože mi nefunguje dojezd nahoru u spolujezdcova okna, ale je jedno jestli mačkám ovládání u řidiče nebo čudel ve dveřích spolujezdce, prostě musím furt držet nadoraz, když chci zavřít okno - v té první poloze to vůbec nereaguje. je to docela nahovno, protože zrovna tohle okno používám, když chcu mluvit s nějakým chodcem.. ;)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Dojezd okna

Příspěvek od T613 »

aha tak to budes mit spatne spis to cidlo na skle, mozna ti jenom upadlo dole do dveri ... je tam nalepene ...
ze by ti odesly oba spinace je malo pravdepodobne :mrgreen:
lolita
Příspěvky: 489
Registrován: pát zář 12, 2008 10:54 am

Re: Dojezd okna

Příspěvek od lolita »

Tak u me to bude taky asi ten, dolu to jde i na dojezd i ovladanim na zadnich dverich i vepredu, ale nahoru dojezd nefunguje ani vzadu ani vepredu.
Uživatelský avatar
Dresic
Příspěvky: 353
Registrován: pát úno 04, 2011 5:50 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojezd okna

Příspěvek od Dresic »

Oživím tohle téma, okno u spolujezdce mi jedním stlačením sjede celé dolů to je ok jak to má být , ale pojezd nahoru už musím také držet něž to celé vyjede. At už ovládám od řidiče nebo přímo ze dveří spolujezdce.
Pomůže tedy ovladač nebo je to nějaké to čidlo okna? Kde ho najdu přesně nebo ani nevím jak vypadá?
BMW e38 740i M62 1996

ex BMW e38 725tdsA
Odpovědět