origo xenony

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: origo xenony

Příspěvek od T613 »

zarovkove svetla nemaji na skle homologaci jako xenon, ale je tam norma jako zarovka, uz se to tady resilo asi 10x a svoje boty si setri :-)
pokud jsou tady origo skla bosch xenon tak ji maji, respektive tam nebude na 100% norma pro zarovku
zbytek nema cenu komentovat, snad jen = precti si vyhlasku o xenonech, kopiroval jsem ji tady taky snad 3x

co by melo horet? je to stejny system jako v novejsich autech kde mas vybojku a primo v patici pro ni je starter, tady je to akorat v jednom kuse (proto je to tak drahe nove) a figl je v tom tam dat vybojku s tim starterem z jineho auta, kde to je jakoze zvlast = sezenes to za zlomek ceny tohoto origo nesmyslu s tim ze zachovas original svetla i jednotku (nebo jednotku das taky jinou ale porad budou stejne svetla coz je rozhodujici)
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: origo xenony

Příspěvek od caknakis »

jo ták, já myslel, že tam chceš na ty dráty z toho bazmeku pájet jinou výbojku :-)))
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: origo xenony

Příspěvek od dodiiik »

Ok presne tka som to aj chcel riešit dať tam štartér z iného auta, kde sa dá výubojka normálne "vymeniť! nemáte dajaký poruke ? čírou náhodou ? tak som aj uvažoval proste ten prúd aj všetko čo ide do toho ľtartéra je to isté čo ide aj do iného (môj názor) takže by nemal byť problém vymeniť štartér... dobre som to pochopil ? sú tam svetlá Hella , keby boli bosch tak tam sa dá meniť výbojka ale hella boli "doživotné " :D hold ale popravde 17rokov je pri automobile viac ako doživotné :D (moj názor)
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: origo xenony

Příspěvek od Snejk »

a neni to klasicka d1s kde je vybojka i starter v jednom? ta je celkem bezne dostupna ...
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: origo xenony

Příspěvek od dodiiik »

nene nieje snejku :) tak blby niesom d1s ma normalizovaný konektor, a k tomu čo je tam je to napevno zakablovane ani sa to neda zvlášt vybrat len vybojka so štarterom ... len komplet všeko, + aj ten štartér je ovela vačší_D http://bmwe32.masscom.net/johan/HID_upgrade/Hella.jpg
Uživatelský avatar
Snejk
Příspěvky: 2637
Registrován: stř úno 20, 2008 5:48 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: origo xenony

Příspěvek od Snejk »

vim hovno origo e32 xenon sem videl jen jednou na nejakym kramu v bazaru. jinak ne... gratuluji k vzacnosti. sice te to asi pozlobi ale jinak to je pecka :)
Obrázek
E32 730i LPG >> E32 735iL LPG>>E32 750iL high-line >>E38 740i >>E32 735i >>E38 740iL HLZPE >>e65 745i>>e66 760Li individual
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: origo xenony

Příspěvek od dodiiik »

ved toto am mrzi práve, streliť tam halogen a hid sadu napr, ale ten origo xenon je proste chutovka v tom aute.... ale zas 750eur za novy je aj na chutovku dosť D: zajtra nesiem za jednym autoelektrikárom a sa pokúsi spraviť to na D1s ku proste opatrne vybrat cely zapalovač čo tam je vnutro , vopcahť tam D1sku zaliať ju niečim nech je tesnosť a drží, a pripojit nejak k zdroju cez dorobený konektor.... a ak by to vyšlo tak by sa zachoval aj vzhľad origo aj všetko len z funkčného hľadiska by to bolo ovela menej náročné...
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Re: origo xenony

Příspěvek od dodiiik »

tak vyriešenem spravila sa new kablovačka a dala sa HID sada a vybojak anormal resp dal sa novy new starter a a philips vybojka stálo ma to 50 eur material aj robota... oriogo blaster mam doma tak sa nato pozriem rozoberiem a skusim repas (nejako )
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: origo xenony

Příspěvek od fivajs »

caknakis píše:já jsem to řešil tak, že jsem koupil nové světla a tam jsem vrazil bixenon....ale to je trošku na déle a větší prasárnička, takže bych stejně koupil nové světla, dají se sehnat v druhovýrobě za litr kus a dal bych tam normálně HID H1... bohužel, tuhle výbojku nekoupíš jako OEM třeba u Osramu, nebo Phillipsu, nebo jsem to alespoň neviděl.
Kde se dají koupit nová světla z druhovýroby za litr? Všude od 15ti kil nahoru. Pošli odkaz
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
R6 power
Příspěvky: 262
Registrován: pát dub 17, 2009 5:49 am
Bydliště: Krkonoše, kousek od Vrchlabí

Re: origo xenony

Příspěvek od R6 power »

Chlapi,neválej se :D někomu doma xenon lampy? Origo v autě je mám mít, ale jsou tam nabastlené halogeny.. Děkuji za reakce.
E39 530iAT, rodinný kočár & daily car
do počtu přibyla zase 7er DN62376

ex spousta kočárků, hlavně E36, byla i E32
Odpovědět