športove tlmiče

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
cikork
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 18, 2011 5:48 pm

športove tlmiče

Příspěvek od cikork »

čaute chcem sa spytať kde by som kupil športove tlmiče na e32 nemôžem v žiadnom obchode najst diki moc
BMW e32 730i 94
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: športove tlmiče

Příspěvek od T613 »

tlumice jsou stejne jako na e34 vyssi motorizace, vyrobcu je dost, muzes si tam dat co chces, omezeny budes penezma
spis budes laborovat s pruzinama, nejlip natocit na zakazku
Ondřej730i
Příspěvky: 25
Registrován: stř říj 21, 2015 11:15 pm
Bydliště: Střelice

Re: športove tlmiče

Příspěvek od Ondřej730i »

Já mám na autě Bilstein B6 a naprostý MAZEC!!! Auto se neuvěřitelně proměnilo, nejlépe investované peníze co jsem kdy udělal!
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: športove tlmiče

Příspěvek od Huff »

Představ to auto v uživatelích, ať se trochu pokocháme. Jestli jsi ze Střelic u Brna, tak mě napadá, nestálo ti to před nějakou dobou bez přední nápravy před garážemi u silnice?
Ondřej730i píše:Já mám na autě Bilstein B6 a naprostý MAZEC!!! Auto se neuvěřitelně proměnilo, nejlépe investované peníze co jsem kdy udělal!
BMW E32 730ia V8
Ondřej730i
Příspěvky: 25
Registrován: stř říj 21, 2015 11:15 pm
Bydliště: Střelice

Re: športove tlmiče

Příspěvek od Ondřej730i »

To byla moje první e32, měl jsem ji 5 let a najezdil přes 70 tis km. Byla po mechanické stránce super ale měla po kosmetické stránce už takové šrámy že se to nevyplatilo opravovat a tak jsem si nechal jako zdroj ND a dovezl to stejné z Německa. Tu mám už 3 rokem a pracuji hlavně na mechanice: nový výfuk - sody Schmiedmann, sport katy a rezonátory Magnaflow, zadní díl udělaný na míru této sestavy, úprava softu od X-tuning, tlumiče Bilstein B6. Kosmetika zatím jen komplet tmavá optika v předu.
Chtěl jsem založit profil auta ale všechny fotky mám moc velký a nejdou nahrát. A vzhledem k tomu že nemiluji PC tak je neumím upravit. Ale jak budu mít chvilku tak to někomu zadám a pak profil založím.
Pokud jsi blízko Střelic tak se stav do Coucou Restaurantu na kafe, pracuji tam :-) Rád pokecám a můžeme ty naše poklady projet :-)
Uživatelský avatar
SHAVO!
Příspěvky: 111
Registrován: ned led 17, 2010 8:43 pm

Re: športove tlmiče

Příspěvek od SHAVO! »

mám na sedmě Hartge Bilstein tlumiče a HR pružiny.Tlumiče mají pístnici širokou jako celej tlumič a ikdyž je to rarita která stojí raketu a auto sedí jako snížená e30, na auto už bych to znovu nedal...postrádá to potom smysl e32
716iSAL e32
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: športove tlmiče

Příspěvek od Huff »

Tvoji už jsem projel, tak ještě zkusím Ondřejovu a napíšu report. Líbilo by se mi, kdyby se to méně naklánělo, ale mělo stále stejnou výšku a žehlilo nerovnosti. Na ty Bilsteiny se i dost nadává, že nové série moc nevydrží, tečou, vržou, reznou pístnice. Ale osobní zkušenost s tím nemám.
SHAVO! píše:mám na sedmě Hartge Bilstein tlumiče a HR pružiny.Tlumiče mají pístnici širokou jako celej tlumič a ikdyž je to rarita která stojí raketu a auto sedí jako snížená e30, na auto už bych to znovu nedal...postrádá to potom smysl e32
BMW E32 730ia V8
Odpovědět