Nejde nastartovat e32 750

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Nejde nastartovat e32 750

Příspěvek od Tomas750iL »

Zdravim
mam e32 na ktorej je dorabany neoriginal imobilizer ktory blbne a niekedy nejde nastartovat. Majitel predtym ma upozornil ze sa to stava a ze to len treba skusat a pojde to ale ja to skusam uz cely den a vobec nic. Auto predtym normalne nastartovalo s imobilizerom ale teraz uz nic. Vlozim cip do imobilizera otocim klucim do krajnej polohy rosvieta sa kontrolky ale motor nenaskoci. Teraz ako to skusam cely den tak sa stalo ze sa rosvieta kontrolky ale palubny pocitac uz nehlasi chyby napriklad prasknuta ziaarovka ale ako otocim klucikom nastartovat tak to nechyti a len napise Check Control.

Je mi jasne ze treba sledovat ten imobilizer kde ma jednotku kadial idu kable a rozobral som stlpik riadenia tie plasty a idu kable imobilizeru od cipu kamsi hlboko do palubky a nemam naradie ani znalosti ako to demontovat...

je nejaky sposob ako obist imobilizer a nastartovat?
V12
Uživatelský avatar
Josef.C
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 14, 2018 7:51 am
Bydliště: Praha

Re: Nejde nastartovat e32 750

Příspěvek od Josef.C »

Jediny zpusob, jak to obejit je sehnat nekoho, kdo ti dokaze premostit ridici jednotku a tim vyradi imobilizer, ale to bych asi uplne nedoporucoval, troufnul jsem si to nechat udelat, ake jen na hyundaji. Moji 7 bych nikoho nenechal takhle znesvetit.
Lepsi budes mit, kdyz sezenes nekoho s imobilizerem a nechas to vse znovu cely precipovat.

Odkud jsi? Kdyby jsi se rozhodl pro prvni variantu, tak muzu zkusit sehnat cislo na toho chlapika co to delal na tom hyundaji.
BMW 740i, e38, 01/94, DG00471, limuzína, kód motoru: M60B40, 3 982 cm3, 210 kW, V8, 4V, 6Q-MT, benzín, LHD, RWD, (výroba: 8/1993 - 2/1996)
Uživatelský avatar
Tomas750iL
Příspěvky: 525
Registrován: stř zář 29, 2010 11:44 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Nejde nastartovat e32 750

Příspěvek od Tomas750iL »

dakujem zatial som to docasne vyriesil
podarilo sa mi auto nastartovat pomocou diagnostickej zasuvky a auto dostat do bezpecia teraz pojde auto k mechanikovy kde mi ten imobilizer najde odstrani a vsetko vrati do povodneho stavu :)

ale diky aj tak za pomoc
V12
Odpovědět