Komfortní zavírání všech el. oken

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Radek
Příspěvky: 148
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:00 pm

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Radek »

nejsem si uz moc jisty, ale co jsem mel e32 750 r.v. tusim 92 tak to myslim uz mela.....a e34 z 94 tusim uz taky, tak jestli by to neslo treba nako prehodit....ale uz je to par let, tak si nejsem 100% jist
MHD
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od T613 »

jo mela to, mel jsem takove polo dojezdy na 740 r.93, ale fungovalo to tak divne jen po jednom okne a nesmel jsi zmacknout v tu chvili nic jineho jinak se to zastavilo :lol: v e38 mas uz dvoupolohove tlacitka a to funguje porad kdykoliv aj kdyz pritom zadres motor porad mouzes jezdit se vsema oknama soucasne kam chces jak chces :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Fugo »

on by nebyl ani takovej problém to udělat nějak externě, jablotron dodává moduly el. oken, nebo se dají konečně použít právě z renaulta, ale problém je v tom že to jde přes ten grund modul a do toho se mě už nechtělo rýpat, jinak už by to tam bylo. Jako další možnost se nabízí modul od jednoho němčoura, který se instaluje pod středový tunel mezi sadačkami (zadní díl,jak je v něm ručka) ale zde je to zařízení jen na signálové cestě a defakto nahrazuje jen držení tlačítka uživatelem nějakou dobu, a zde je otázka zda origo grund modul měří proud procházející motorem a při dojezdu ho vypne (nebo pomocí těch mikrospínačů) a nebo zda to prostě bude ten motor "žhavit" po celou tu dobu která tam je nastavena. Já jsem se až tak o funkci grund modulu nezajímal, ale stačí sundat tapec a měřit na motoru zda při držení tlačítka a zavření okna bude napájení odpojeno automaticky či ne. Tahle sranda stála tuším 50euro.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od NORMANN »

T613 píše:jo mela to, mel jsem takove polo dojezdy na 740 r.93, ale fungovalo to tak divne jen po jednom okne a nesmel jsi zmacknout v tu chvili nic jineho jinak se to zastavilo :lol: v e38 mas uz dvoupolohove tlacitka a to funguje porad kdykoliv aj kdyz pritom zadres motor porad mouzes jezdit se vsema oknama soucasne kam chces jak chces :mrgreen:
Pokud ale stiskneš spínač okna, okno jede, pak zmáčkneš při jízdě 1.okna spínač 2.okna, 1.okno se zastaví. Jinak to je, pokud zmáčkneš dvěma prsty např.současně obě zadní a pak obě přední, nebo by asi šly všechna 4 okna současně, pokud bys použil 4 prsty najednou.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od NORMANN »

dnes když jsem uklízel auto do garáže, jsem ještě jednou zkoušel dojezdy oken a fungovalo to jinak než jsem prve popisoval, okna se stahovala až na doraz, nezávisle na tom, jestli jsem mačkal další okno. :roll: Pravda je, že jsem si s těmi okny včera hrál po delším stání s autem a byl dlouho zapnutý klíček v poloze 1. Tak nevím jestli to taky nebude mít vliv.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Michelin »

To si mozna pletes s e32 tam jak znacknes jine okno tak se to puvodni zastavi. U e38 by meli byt plnohodnotne dojezdy a o ty nam jde ;)
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
hoboj
Příspěvky: 27
Registrován: stř úno 20, 2008 5:44 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od hoboj »

Tak ubehlo hodne casu od zalozeni tohoto prispevku a tak by me zajimalo , jak to vypada s tim komfortnim zaviranim?
e31 850 - 1:18
SMART 0,7 Turbo - 1:1
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Michelin »

Mrtve asik :Dtaky bychto chtel
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 293
Registrován: pon zář 29, 2008 7:31 pm
Bydliště: Kousek vod Boule
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od Ivo »

No já bych to také bral co to stojí?????
Život je jen náhoda


730i DF37639
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Komfortní zavírání všech el. oken

Příspěvek od fivajs »

Nic proti chlapci, ale připadá mi to jako zbytečná věc. Jinak ve výbavě skoro každé pětky a sedmy má být otevření a zavření okna na krátký stisk spínače ovládání oken. Stejně tak, když chceš opustit a zamknout auto, tak dlouhým podržením dálky se auto nejen zamkne, ale i zavře všechna okna. Když není dálka, tak podržením klíče na doraz při zamykání(centrál bez dálkového ovládání). Mimo jiné - pokud nemáš dálku a zamrne Ti v zimě zámek dveří, tak dlouhým podržením kliky dveří v horní poloze by se mělo spustit odmrazování zámku...
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět