BMWKLUB.CZ

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)

Jste platícím členem bmwklub.cz? Nebojte se přiznejte se :-)

Ano
9
30%
Ne
21
70%
Stydím se, ale jsem
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od T613 »

elita je blbost a prehnane :lol: To je prave to, ze na VH chodi porad stejnych 50 lidi a dalsich 450 nema zajem, to neni ale elitarstvi. To je proste problem, ze O.S. neni asi to prave v teto situaci, aspon dle me. Tech 50 lidi se muze schazet prece i bez nejake VH a hlasovani ne? koneckoncu ty pocty potvrdil i ACRizek.
A ne kazdy se bude tahat pres pul CR, aby zvedl ruku pro nejake kraviny a jel zpet domu.

Nechci se hrabat ve financich, bylo tam nekolik diskutabilnich veci jako pronajem okruhu, nakup stanu apod picovin ... tohle je mi jedno nechci to resit, ale s chodem fora uz to nema nic spolecneho. Je to zas pro dobro onech 50 lidi, jasne ze prijet mohl kazdy, ale ruku na srdce kdo prijel? Zase tech 50 lidi ...
Plati se z toho nalepky, podlozky ... ale ja tyhle veci nechci. Dam 500 a dostanu zpet kraviny v cene 200 ktere si vlastne zaplatim. Ja chci maximalne prispet na chod HW/hosting/spravu. Timhle ja zatezuji web :-)
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Fugo »

Storme bohužel je to tak, opravdu i na mě když přijedu někam na sraz bmwklub působí dost negativně. Ty to nevidíš protože jsi uvnitř ale na nás okolní to tak působí.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Prox »

vidim to podobne, pamatuju jeste z dob kdy puvodni stary e30 forum prechazelo na "novy" na kterym je doposud tak se resilo proc to trhat kdyz na bmwklubu je sekce pro trojky, vetsina lidi se shodla na tom ze to spojovat nechce prave proto ze lidi z bmwklubu (kde tou dobou vetsina jedzdila v e36) koukala na e30tkare zvrchu..
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od NORMANN »

100RM píše:Sakra normalne ma mrzi, ze som "nesympaticky". Rad by som vedel, kto ti dal toto najavo, pretoze co ja tych ludi poznam, tak mi to k nikomu z nich nejak nepasuje. U nikoho som si nevsimol ze by sa povazoval za nejaku "pseudoelitu" ...

Btw, nesuhlasim s tym ze to je nejaky kseft. Pre koho ? Ja jako clen VR mam s tymto len a len same vydaje - telefon, vybavovacky autem pro e-shop a podobne. A coho sa clovek za to docka ? Jedineho - stale je za curaka a nejaku prijeblu vymyslenu elitu. Proste zhrnuto - za dobrotu na zebrotu.

Ze VH je chlastaci ? VH je cez den, kazdy kto dojde tam nemusi prespavat a chlastat. Nikde neni limitovany pocet ludi. To ze ich tam chodi 50 len vypoveda o tom, kolko ludi ma na chode klubu realny zajem.

A naposled jedna vec: radsej budem na klube, kde bude 100 ludi, ktori budu fer, bude sa dat na nich spolahnut a bude sa dat s nimi prijemne pokecat, jako na klube, kde bude 10 000 ludi a bordel jak doted.
Pokud se spolu zase někde potkáme 100rme, např. v Mělníku, nebo někde jinde, BIG BMW ještě mooooc a mooooc zvážím, tak ti to řeknu, tady se o těch nesympatických lidech rozepisovat nebudu. Tebe znám z BIG BMW 2008, poznal jsem tě už v pátek večer, když jsi přišel k 7er platzu, žádnej problém, pohoda, s těmi "příjemnými" lidmi jsem se potkal až druhý den v poledne. Ty jsi tam nebyl, to je jasný. ;)
Samozřejmě, pokud bych se s nimi znal třeba jako ty, asi bych se jich taky zastal,jako ty, jde o to, že se znáte, jste přátelé, oni ke mně nic necítíli, naopak, dali nám hned najevo, že je otravujem. Cítil jsem se v tom jejich stanu velmi trapně. Ale znáš to, když něco chceš, musíš leccos překousnout. Prostě mi u nich trochu chyběla nějaká špetka přívětivosti, nebo laskavosti, kterou vždy očekávám u obyčejných slušných lidí a se kterou jsem se setkal u cizích lidí hodně v zahraničí, ne na srazech, ale při jiných příležitostech. Byl to takový 2. vřed na BIG BMW 2008, první vřed bylo počasí. Asi jsem byl trochu naivní. Na BIG BMW jsem zjistil, že jsou členové a členové BMWkl. a majitelé BMW a majitelé BMW, kdybys u toho, co myslím byl, asi bys mi dal za pravdu, že to bylo zbytečný, až se budem spolu bavit, vysvětlím ti o co jde, tady ne.
;)
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

No to som teda na vysvetlenie zvedavy. Ja nemam rad namachrovanych ludi a nebavim sa s nimi pokial nemusim, ale u tychto ludi mi taketo jednanie pride fakt zvlastne, resp. som to nikdy nezazil.
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od Tomas735i »

Jsem proti tomu aby se to zpoplatnilo ale když se tak halt stane tak to zaplatím..
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: BMWKLUB.CZ

Příspěvek od 100RM »

Predpokladam obsirnu debatu na VH, je mozne ze sa najde z vasich podnetov ine riesenie, tak uvidime :-)
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Odpovědět