Eddiho BMW 740i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od herman17 »

Filozof píše:Mě osobně u m52 verva či aditiva dost pomáhali a opravdu jsem si jízdu užíval......
Nepomáhalo ! :D :lol: to bylo placebo :D :D
To uz ma vetsi vliv na vykon pocasi a s nim spojena teplota nasavaneho vzduchu ;)
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od Filozof »

Ale jo klidně se tady budu hádat ... :lol:

Škoda že jsem to nezměřil bylo to živější odspodku a v celém spektru otáček ...oproti LPG byl větší rozdíl. Prostě to tahalo po 30-50km kdy jsem měl suchou nádrž a pak nabral vervu s VIF se to mnohem líp a živěji chovalo.

Bylo by asi lepší to změřit ...někde s aplikací Android na test auta s N95 pak s LPG a pak s Vervou + VIF.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od fredy »

Prosím vás tak trysky vyměněny a po napojení diagnostiky všechny cvakaly. Auto chytlo, ale problém je, že okamžitě po uvolnění pedálu zdechne. Nedrží volnoběh. Když se drží v otáčkách tak se to jeví dobře, ale okamžitě po uvolnění pedálu konec. Můžete prosím poradit na co se zaměřit. Jednotky lpg jsou zapojeny.
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od JaraX »

zkuste nouzovy start na LPG, zapneš klíček a držíš tlačítko LPG, jak to pípá a začně pípat jinak tak startuješ, motor chytne rovnou na LPG a ne na benzín, chvilku počkáš než se to vzapmatuje a mělo by to jet.
BMW service expert - http://www.jarax.net
alap
Příspěvky: 278
Registrován: sob zář 26, 2015 7:15 pm
Bydliště: Liberec

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od alap »

JaraX píše:zkuste nouzovy start na LPG, zapneš klíček a držíš tlačítko LPG, jak to pípá a začně pípat jinak tak startuješ, motor chytne rovnou na LPG a ne na benzín, chvilku počkáš než se to vzapmatuje a mělo by to jet.
To funguje na všechny systémy? A pak se může normálně jezdit a nebo to je nějaký nouzový systém?
ex e38 728ia 99 LPG
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od JaraX »

většina LPG to tak má, je to normální start, jen musíš počkat až to naběhne.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od fredy »

ok, díky probnem to. ;)
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od fredy »

Ještě jsem zapoměl, že byla docela dlouho odpojená baterka. Dneska si tam šel mladej zapojit ten plyn. Pak to prubl a ejhle ono to šlo. Na benzín to trocha protočilo a chytlo, drželo volnoběh, prostě dobrý :) /snad/ ;) . Další start na benzín již byl dá se říci na drb. Možná to potřebovalo ještě něco načíst. Tak nakonec to byly ty vstřiky. Pět jich bylo v háji ......
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od herman17 »

Tak to je mazec s tim LPG... to jsem netusil, ze to jde tak nastartovat jednou mi dosel benzin, ale plyn jsem mel. Kdybych to tenkrat vedel, nemusel jsem jit 3km na benzinku :D
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Uživatelský avatar
fredy
Příspěvky: 1626
Registrován: ned pro 14, 2008 5:54 pm
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Eddiho BMW 740i

Příspěvek od fredy »

Tak motor funguje jak má. Na jaře se mladej zastaví u JaraXe na seřízení plynu a snad už si zapamatuje, že jen na lpg jezdit nemůže :) :)
ex. E38 740i, 1994, manuál, lpg
...
E38 750iL, 1994 - prodej nd....
Odpovědět