Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

Příspěvek od Filozof »

Oba dva jste hlupáci tím co zde předvádíte. Jak jsem již párkrát řekl tak víte dobře že se pohybuji mezi všemi skupinami lidí a ti co poctivě makají at je to podnikatel a má firmu nebo zaměstnanec tak jim to přeji. Kamarád má obrovskou firmu a má obrovské příjmy a vidím jak je šikovnej ikdyž je z toho dost vyčerpanej a může si dopřát o čem se nám ani nesnilo a také mu to přeji vím co za tím stojí.
Dalších pár podnikatelů jsou moji známí a dokonce v rodině a mají taky pěkné příjmy a nikdy jsem to neřešil.

Na druhé straně jsou děti bohatých rodičů co si mohou statisíce utrácet hlava nehlava a neví co to je poctivě vydělávat prachy. I takové znám a jsou schopní do aut naflákat statisíce bz mrknutí oka jelikož to nejsou jejich peníze a celkově jejich život je za peníze svých rodičů to už je o něčem jiném, tak ty jsem právě myslel že to mají bez práce.
Nepoctiví podnikatelé i lidé na vlivných místech jsou taky ale o těch se nebavím.
Já prostě vidím že málokdo z lidí prostě jde a dá takovou dardu do auta e32. A spíše mě to překvapilo že to stojí tolik a že je schopný to ustát u ženy a obdivuji to, at už člověk podniká nebo je zaměstnancem.
Třeba včera jsem s kamarádem řešil auta má plat přes kilo měsíčně a není ochotnej do auta dávat skoro ani korunu. Max nutnej servis. Přistupuje k tomu uplně jinak. A to je poctivě vydělávající člověk a tvrdě vydělává 12h prací ve firmě.

Tak o čem je řeč pánové ? Jste oba dva uplně mimo a přesně takové kecy co máte vy dva, když nevíte o co go rozvrací náladu na fórech aniž by jste vůbec věděli která bije. ;)

Více to nemá cenu rozvádět v tak pěkném tématu o autě nemají blbé řeči co dělat. Ale reagovat jsem musel.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

Příspěvek od dunnst »

Mě cena té převodky vůbec nepřekvapuje. Věděl jsem, že to stojí okolo 35k, jen jsem netušil, že to je teda bez daně. Jak je vidět, tak ta cena je nastavená naprosto úměrně poptávce vzhledem k tomu, že ta lepší verze již není k dostání. Převodka řízení, respektive vůle v ní, je holt víceméně stejně nákladný, jako repas automatu :-D
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

Příspěvek od Huff »

Asi bych měl uklidnit vášně.

Děkuji Vojtovi a souhlasím, že postupně dávkované by to nadělalo více parády. Hned v úvodu jsem popsal důvody, proč se to nahromadilo. Zkusím se polepšit. Spousta věcí čeká na montáž, takže se na ně ještě dostane.

Filozofovi doporučuji, aby hledal na své otázky odpovědi, než je hodí do placu. Pak je z těch příspěvků zbytečně bramboračka. Kdysi jsem se snažil oslnit jednu dívku na VUT svou výmluvností. Poprosila mě o jasné, stručné vyjádření. Kdybych se býval zeptal: Sex? možná by mi odpověděla: Ano.

Jak na tom jsme je z textu zřejmé více, než by mi bylo milé s ohledem na to, že si to tu kromě 7er komunity může přečíst kdokoliv z mého okolí. Připomínám, že jezdím 25 let starou vránou a byť v ní mám balík, tak se pohybujeme okolo ceny nové Fabie. Je to o trpělivosti a práci. Před časem nás zahlédl Honza, jak jedeme okolo. Přišla mi SMS, že je na ni pěkný pohled, až na ten vozík. Fotka z toho dne:

Obrázek

Moje žena to trefně glosovala, že naše auto si musí svoji péči zasloužit.

Nedávno jsem se na Valašsku bavil s jedním pánem. Říkám mu: Máte pěknou kočku, co je to za rasu? Siamská. Každý rok má koťata, dávám je na Bazoš, jezdí si pro ně z Prahy. Za ty roky co ji mám mi vydělala na Octávku. Chytrost nejsou žádné čáry. Ta poslední věta mě hodně baví.
BMW E32 730ia V8
Paulie001
Příspěvky: 324
Registrován: pon úno 27, 2012 3:19 pm
Bydliště: Petřvald u Karviné / München

Re: Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

Příspěvek od Paulie001 »

Jak uz tady padlo. Nemuzeme vsichni byt uspesni podnikatele. Taky jsem zamestnan na 8h uvazek a netrpim ani nejakym pocitem menecennosti, ze nekdo vydela vice ani necitim potřebu se povysovat nad nekym, kdo dela nejakou manualni praci. Dulezite je praci delat poctive a takovych lidi je treba si vazit...
Specialne tady na foru si vazim srdcaru, kteri tem autum davaji co potrebuji i s ohledem, ze to nejde hned, ale pili a vydrzi se posunuji vpred s hlavou nahore.

Jen se neudrzim, kdyz tady nekdo vytahuje vety ve stylu Filozofa, toto by si mohl nechat nekde do hospody, kdyz ma takovou potrebu a zamysli se co delat jinak, aby se mohl mit taky lepe...


Dale uz to tu nebudu plevelit a preji Huffovi at auto dale slouzi a takovych velkych investic chce co nejmene. E32 hodne ubylo, i tech e38 uz clovek moc nepotka (ja dnes po delsi dobe narazil na e38 poface na benzince a byl to krasny pohled). Bohuzel dnesni design BMW jde smerem, ktery nejsem schopny zkousnout. A bude hur :cry:
E38 750i
E36 323ti
E30 316i TC2 Baur
----------------------
ex: E38 730i, E36 320i Touring, E36 318i Tour LPG, S211 E500, e36 316i Compact
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Huff a jeho BMW E32 730ia 09/93 DF27230

Příspěvek od zzeli »

Me se prispevky Huffa libi. Vim, ze kdyz je tam novej, tak ze se mam pohodlne usadit a ze to nebude jen placnuti o nejake hlouposti jakoze treba prezul :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Odpovědět