Vity 7er E38 728i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Vity7er
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 16, 2015 12:27 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Nabouraný předek

Příspěvek od Vity7er »

Dne 5.9.2015 na dálniční pumpě v Rakousku mojí sedmu naboural švýcarským řidič svým GLKáčkem… Stojím si takto ve vzdálenosti cca. pěti metru za předmětným MB GLK250 a sleduji, jak se snaží precizně zaparkovat. Najednou co se nestane, GLK protočí kola a s poskokem vystřelí vzad. Sedma je však hrdá baworská mašina a ani jí nenapadlo, že by uhnula. Nestačila mi ani upadnout brada… Takto jsem přišel k rozbitému PP světlu, prasklý nárazník, nadzvednutá a zdeformovaná kapota, ohnuté čelo a v neposlední řade kaput PP blatník.

Přišel boj s pojišťovnou. Věděli jste, že je skoro nemožné dostat peníze ze švýcarské pojišťovny? S vámi se bavit nebudou, řeší vše prý přes likvidátorskou společnosti – u nás je to AVUS International. Skvělé. Tak si říkám dobrý, zavolám, domluvíme se a bude. No jo, naivita… Po měsíci trápení, nekonečných pokusu se s někým vůbec spojit, zařizování všeho, co by vám normálně měla zařídit pojišťovna, přišel výsledek. Je to prý totální škoda. Nevadí, něco zaplatili, dá se s tím pracovat. Sice to jsou hajzlové, ale budiž takový je svět. Jde se opravovat.

Delší dobu jsem hledal díly a hlavně někoho, kdo by se celé věci ujal. Nakonec dle místních referencích a asi hodinového hovoru jsem se rozhodl, že člověk kterému svěřím auto bude P3RF3KT. S P3RF3KTem je výborná komunikace a rychlé jsme se dohodli, jak bude celá oprava vypadat. Se vším poradil a rychlé sehnal vše potřebné. Auto tedy odjelo do Ústí a oprava započala.

Dále poreferuji o tom, jak probíhala oprava a jak vše dopadlo.
Přílohy
rsz_1rsz_img_20150905_110453.jpg
728i /1998
750iL Individual /1996 fjordgrau metallic
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od P3RF3KT »

Ac se to z fotky nezda tak kapota, celo, blatnik, naraznik na vyhozeni. Ale nejak se s tim popasujeme :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od zzeli »

Vcera v dejvicich jsem videl stejne naborenou e39. Majitel bude mit radost.
To je svinstvo ty pojistovny. Kdyz clovek neplati, tak ho zenou k soudu (nebo aspon preventivne prudi a zkousi urvat prachy CKP) a kdyz se maji pojistovny starat, tak na to serou. Hnal bych to vsechno na pranyr :evil:
Jinak pekny kola ;)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od volf-m »

Mě je Švýcarsko pořád míň a míň sympatické. Co jsem poslední dobou viděl odtamtud auta, tak je to samá kaše jako všude. Když ve firmě děláme něco pro Švýcary tak to taky není žádná výhra, nebo kamioňáci co tam jezdí říkají, že je to tam neskutečná buzerace. Co mi je sakra po tom kdo mě naboural, já přece svoje auto pojištěný mám protože je to moje povinnost, takže když sem přijede auto z ciziny mělo by se to řešit "standartně", prostě odvést auto do autorizáku a pojišťovna to zacvakat.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od Filozof »

to je mazec ...sakra bych z toho švýcara aspon 10k chtěl na opravu plus pojištovna a její chování.... to je mazec. Stejně jako kamoš co se tahá o prachy za totálku v polsku ho smetl dement z protisměru. A čeká už 4měśíce na prachy a dohaduje se a řeší s právníkem a nevim co ....prostě pojištovny jsou mr.ky pěkný... přitom měl vše nafocený a vypsaný a podepsaný jak si přála jeho pojištovna ...prý ta druhá strana nekomunikuje v polsku ....co je komu potom at si to vyřídí pojištovny mezi sebou....

Člověk aby měl všude havarijko a cáloval jak barevnej....jenže to se nevyplatí většinou...
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Tom....
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 27, 2013 9:06 pm

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od Tom.... »

Prosím o radu ,neví někdo kde je pojistka vnitřního osvětlení ? Předělával jsem ve dveřích led místo žárovek a po instalaci led do zadních dveří mi po chvilce přestalo celé auto svítit . Díky moc ..
Tom....
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 27, 2013 9:06 pm

Re: Vity 7er E38 728i

Příspěvek od Tom.... »

omlouvám se ,nevím proč mi skočil dotaz sem ....
Odpovědět