BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od pavel.rossi »

Gratuluji k celkem rychlému prodeji ;) . A můžeš začít sypat do 750ky :D .
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od volf-m »

Teď odjíždíme na dovolenou, pak se do toho pomalu dám, ale nesmím to přehánět, abych měl úrodnou půdu na další auto :D
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od Filozof »

Skoro neuvěřitelné ze to šlo tak rychle asi cena tomu pomohla když jsi nechtěl 120k apod

Užívej dovolenou kam jedete ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od volf-m »

Dejte pokoj s tím, že to šlo tak rychle, vždyť to skoro měsíc na netu bylo. Prozradím, že první zájemce, kterej na auto dorazil asi před 14 dny vystoupil, obešel to kolem dokola, vypadlo z něj, že to má orezliny, že to nechce a jel zase domů. No pořád teda lepší, než s někým strávit 2 hodiny kecama prohlížením a nic z toho nakonec nebylo. A jak to tak bývá, tak se tenhle týden ozvali zájemci dva, přednost dostal ale ten, co už auto viděl, protože jsem to nechtěl prodávat rok a pořád si s někým psát volat a tak.
Ať by auto šlo za jakoukoli cenu pryč, vždycky to pro mě bude finančně ztráta. Bylo to sice český auto, ale nebyla tam žádná úplně prasečina kromě vysypaných katů a nějaké retuši na karoserii. No a samozřejmě LPG :) Nebudu na 7 jen plivat, zažili jsme toho spolu dost, hodně jsem se díky ní o autech naučil a poznal nové kamarády. Přežila dvě stěhování a taky nějakou tu výměnu manželek :D Minimálně rok a půl sloužila jako hlavní daily provoz, pak si nebudeme nic nalhávat proč se přesunula na druhou kolej. To, že nejezdila v zimě aby úplně neshnila nebyl úplně ten hlavní důvod. Spíš, že se prostě pořád něco kazilo. Občas fungovala úplně vzorně 2-3 měsíce a pak zas odešly nějaké dvě blbosti naráz. Nikdy jsem neřešil zásadní opravu, jakože bych dělal GO motoru, převodovky nebo to musel nechat dotáhnout od moře, ale těch 100 malých chybiček mě prostě začalo štvát. Ono takhle, víckrát jsem si říkal, že to prostě nějak dojezdím, že na co to jinak je. Nakonec vždycky byla pak nějak po ruce kdybych potřeboval náhradní auto a nebo jentak ať je změna a jede se na výlet něčím jiným.
Co bych určitě neopakoval je dodělávání nějaké výbavy a tak. Je to úplná blbost, akorát člověk dává peníze za věci, které vlastně to auto nepotřebuje a také to stejně tak zbytečně rozebírá. Navíc zhodnocení auta se samozřejmě nekoná, koho z kupců asi tak zajímají například highgloss lišty kolem oken? Nikoho.
Jinak dovolená pro letošek žádné experimenty - Itálie, poblíž míst, kde už jsem byl. Pro nás tady je výhoda, že cesta se dá stihnout za 6 hodin pokud se neobjeví nějaká komplikace a teď v září je to hodně levné.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od Spooner »

Gratuluji k prodeji :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od Filozof »

Taky gratuluji k prodeji.
JDe o to že většina lidí tyto e38my prodává opravdu dlouho třeba 3-6měsíců i déle ...
A někdy když je tam špatná výbava a motor musí s cenou skoro na uroveň vraků ... cca 30k.

Takže si myslím můžeš být spokojen.

Užijte si dovolenou to je super 6h do italie ....já jel 11h do chorvatska ikdyž mapy.cz ukazují 7h 30min...
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od volf-m »

Filozofe, samozřejmě jsem mohl čekat jestli mi dá někdo víc, ale jak už jsem jednou psal, čekat půl roku... Během toho platím pojistku, občas by to chtělo projet a když bych do důsledku započítat i ten čas, že jedu auto někomu ukázat (neměl jsem ho doma), že se s někým bavím po telefonu/messengeru, tak kolik by vlastně byl reálný zisk? Něco jiného je, když se někdo snaží prodat olakovanou mrdku na nějakých fake kolech za 200, tam je jasný, že chce vydělat a ani ne se toho prostě zbavit, ale pro mě to už opravdu nemělo význam, co já s tím.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: BMW 740i (e38) váleček Orientblau - konec příběhu

Příspěvek od Raisidlo77 »

Také gratuluji k prodeji, i když už jsme si to řekli :). Aby přišlo něco nového - tedy aby se člověk zase někam posunul - musí odejít to staré. Tak to prostě je, něco za neco, kompromis. Nynější E38 ma punc jedinečnosti a individuálu, takže to je rozhodně to pravé auto, které má smysl řešit ;)
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Odpovědět