JaraXův E66 long 745Li

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Stepa
Příspěvky: 15
Registrován: stř čer 21, 2017 6:54 pm

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od Stepa »

Spooner: Nepřišel jsem prudit, mám bramboráky rád a rozhodně ne ty nejnovějtší. Původně jsem chtěl jenom filozofovi vysvětlit, proč někdo jde do Fka místo do Ečka. Že za ochotou mít o dost zvýšené náklady s malou přidanou hodnotou nemusí být jenom touha po masírce. Ale i racionální důvody.

JaraX: Ale v tom máš pravdu. Nerozporuji, že kvalitně servisované Ečko může přinášet větší užitnou hodnotu za míň peněz nez Fko. Vlastně, jsem o tom zcela přesvědčený. Ale, stejně jako jsem napsal Spoonerovi. Pokud nejseš sám sobě pánem, což ty ve svém servisu +- seš, tak prostě jdeš s davem. Protože lidí, co si v zaměstnání můžou dělat co chtějí je minimum a většinou jsou tak vysoko, že si tu sračku na 2 roky (F01 750i) klidně koupí, protože na ní vydělávaj asi tak měsíc. A přesně proto někdo upřednostní F10 520d před E60 550i v LPG. Protože se to tak nějak sluší :)

Nemám tak smutnej život, abych se musel hádat po anonymních fórech kvůli troše vzrůša. Jenom se vám snažím dát pohled i z té druhé strany ;)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od dunnst »

Mno já pracuju v Ústí nad Labem ve firmě, kde dělá 800 lidí. Fka máme ve firmě dvě, jedno má pan ředitel, jako služební, 525d v kombiku a to druhé ona paní kolegyně, která si ho ale koupila proto, že je přesvědčena, že je to auto novější, než E60 a tudíž spolehlivější :-) Druhý nejvýše postavený Němec se u nás spokojí s už několik let starým Superbem, paní fin. ředitelka třeba jezdí Volvem. Nepřijde mi, že by u nás nějak postavení diktovalo, že musí člověk mít určitý vůz, to se takhle nosí v Praze?

PS: Jaraxi, kde jsi k čertu sehnal ten kávovar a kde kupuješ ty noťasy? :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

kavorar z bazoše metodou, "chci za něj 22" "Dobrý den, pane, mužu vám nabídnout 14, sice to není 22, ale máte to hned, dneska odvezu, dneska platím cash. už nikdy se neuvidíme, nechci žádnou záruku" 3 lidi tě pošlou doprdele, čtvrtej na to přistoupí. hlavní je byt slušnej, jako moc se omlouvám že otravuju a pokud vás tu uráží hned muj mail smažte, nebo mi to hned zaveste, omlouvám se a přeju pěknej den. tak jsem koupil do obývku harman kardon zesík, pan chtěl 10, platil jsem 5, tedka minulej měsíc autosedačku, hned 1/4 ceny dolů. Prostě lidi potřebují prachy a slovo hned je magické. nesnáším lidi co ti na auto za 300 zavolaj že to v žadnym připadě nemá cenu 300, jeslti jsem se neposral. ale když ti někdo zavola "pane nabízím 200 férově" tak si ho klidně napíšu.

z mé zkušenosti neznám člověka co by se musel prezentovat Fkem nebo Gčkem, jen jeden známej má Sko od nova a předtím měl pežot 607 a v jeho oboru vypadal jak socka a neměl kšefty, ale většinou je to naopak, čím lepší BMW, tím méně kšeftů. jde o to s kým pracuješ. lidi co netočí měsíčně milion spíš sere že jezdíš v BMW. lidi co moc nerozumí autům tipujou moji sedmu do 5 let stáří, už pár lidi řeklo i funglovka, což mě vždycky pobaví. a kolikrát někdo kdo tady přijde řekne že Fko je starší než Ečko, lidi to prostě nepoznaj. jen na E39, e38, E46 řeknou že to je moc stary.

jinak asi před rokem mě vyšetřovali policajti, zákazníkovi ukradli auto a on jako potencionalniho pachatele uvedl mě protože prej umím nastartovat auto přes diagnostiku (že mu to nejelo a ja smazal chyby a pak už to chytlo to už neřekl :D), navíc jsem mu nabízel že hodíme fotky jeho auta na klub, třeba se najde, tak řekl že nic hledat nebude, od toho jsou policajti a že měl havarijko, takže si ho spíš nechal ukrást sám a potřeboval je přesměrovat. každopádně mi to tady PČR prošmejdili, stály tady samý E65, E53, E60, no a ten policajt mi říká "aha, vy ani neděláte a takový auta jak měl pán, (E60), tady sou samý zánovní a ten pán měl 13 let starý :D to je jasný že to ani neumí najít, když vidí E60 tak řeknou, to ne není ono to má dva roky, a hledají asi tak E34 :D :D
BMW service expert - http://www.jarax.net
Stepa
Příspěvky: 15
Registrován: stř čer 21, 2017 6:54 pm

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od Stepa »

add první odstavec: Pravda.
add druhý: Přesně tak. Když ti právník přijede v G11, tak se ti jeho hodinová sazba začne automaticky trošku nepozdávat. A naopak, když ti majitel firmy s 300+ zaměstnanci přijede v Superbu, začneš hledat účetní závěrky a hledat reference.
add třetí: nevim, mně nikdy nic neukradl. Akorát jednou Genovo ze zaparkovanýho auta :(
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od caknakis »

Stepa píše:Protože když jseš korporátní kurvička za Prahy, nechceš prostě jezdit Ečkem jak poslední cigoš. Působí to prostě neseriozně. Občas jezdím pracovně Rakousko a kdybych tam přijel s E65 na CZ značkách, mají mě za cigoše
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od calif »

Mě je u zádele co si kdo myslí. Chápu že nová luxusní auta se vyrábí právě pro lidi jako jsou ředitelé podniků atd a ty prostě musí reprezentovat. A jsem za ně rád, jinak bych si nemohl koupit olítanou sedmu za zlomek její ceny.
Ale nevím kde berete ty cigoše. Bydlel jsem léta v Kladně, a v sedmě jsem tam cigana neviděl. Bmw leda tak e34... Ve bmw z devadesátek poznávám spíše fanoušky.. Hodně z nich i blikne ☺️
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

tak zas ujeto pár tisíc km navíc, nějaké to Něměcko, + Madarsko s rodinkou.
jinak z auta začal dost chcát olej, takže proběhla výměna těsnění pod altíkem, na přetěsnění motoru zatím furt není čas.
a motorek ostřikovačů co jsem dal Febi tak neměl moc tlak, tak se dalo origo a ostřikovače zas ok.
jinak uběhli 3 roky co mám sedmu, najeto 100tkm a musím říct že E66 je nejlepší BMW jaké jsem kdy měl, a spolehlivější auto jsem taky neměl, viset mě zatím nikdy nenechala a řešil jsem jen uplné drobnosti.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od volf-m »

Doufám, že až si koupím bochník, tak mi taky bude v rámci možností fungovat :) Hlavní zásada je, že nechci český auto, víme, jak to tady chodí. E39 mě musí ještě odvést na Ukrajinu, ale nějak jsem dostal chuť vozit se v něčem lepším.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

tak jde o to jakou koupíš, když koupíš fakt pěknou tak jo. ted jsme dovezli 2ks, jedna najeto 120k a druhá 130k a tidle lidi se budou jen vozit , nenašli jsme tam skoro žadné závady, a ted přijeli 2 takový paštiky že ty lidi budou furt jen spravovat.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od volf-m »

Tohle já nechci, to je pro mě škoda. Potřebuje auto, do kterýho vklidu sednu špinavej, nastartuju ho 20x denně, občas potáhne vlek...
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět