JaraXův E66 long 745Li

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

dělám si to "podle svého" pro spoustu lidí je to bastl, já chci jen nappu, jinou kůži bych nechtěl, navíc jsem prase, prostě člověk do toho musí občas skočit v monterkách a jezdit na nějakym potahu fakt nechci. takže černý interier je pro mě nejlepší volba, i když moje nejhezčí je goldbraun, ale ten se nedělá v clubu, resp v nappě. no ale zase celočernej interier je nuda, takže jsem nechal přebarvit aspon středy tapeců, a doplnil to tím maritimem. Ono je to celý takovy "jaraxoindividual". auto je předface, a líbí se mi víc jak poface, ale zadní nárazník je hezčí poface, tak to dostalo poface nárazník, tím mám vyřešen exterier. a interieru už chybí jen jedna věc a a to je stropní klima. ledničku mam taky "samodomo"
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
dave730
Příspěvky: 94
Registrován: pát úno 06, 2009 7:55 pm
Bydliště: Jaroměř

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od dave730 »

Je to super a hlavně to děláš pro sebe. Takže kdyby se to někomu nelíbilo, tak ti to může být jedno. Sto hlav se = sto názorů :lol: :lol: :lol:
ex - BMW e38 730 iL 95 LPG, BMW 745i e65
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

mě nějak nebaví mít "to co má každej" a jezdí mi sem tolik individuálu na servis, že bych nepřekousl ani "obyč individual"
BMW service expert - http://www.jarax.net
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

tak se našla zase malá chvilka
- jeden doraz zadních dveřích už byl malinko horší, tak se udělali rovnou oba zadní i když jeden byl skoro jako nový
- upgrade na 750i brzdy, nové origo BMW, uvidíme jak budu spokojeny s větší váhou
- přední světla odeslány do sviť líp na další level :)
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od volf-m »

Proč ne rovnou brzdy ze 760i?
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

ty už jsou extrémně těžké a jsou moc hladké, mám rád ostřejší brzdy
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od Filozof »

na kolik přijdou ty světla u svitlip ? Slyšel jsem že je to docela darda ... ale že to stojí za to.

Jinak jsem dnes potkal cestou do Brna a po Brně a zpět asi 6x BMW. Z toho 4kusy e65 a e66 facelift a dva kusy e38. :-)
Se to nějak začíná objevovat po cestách, asi lidé ví co je dobré nebo osvěta tebou a snejkem.

Kolik máš zákazníků na e65/e66 ? At víme kolik jezdí po mor

Jaraxi jsi čím dál náročnější ... snad jsis odpočinul od těch pár blbů na BMWKLUBU ? Jistě ti to prospělo ... já už tam chodím jen vyjimečně a píšu taky velice málo a defakto to hoši uplně pohřbili ... je to tam mrtvé....

Nějaké fotky máš na rajceti nebo u sebe auta ? Případně servisu tvého kde děláš ? klidně sz.
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

čau
- u svit lip si musíš nechat udělat cenovou nabídku, mají mraky verzí, od 15 tisíc cca
- zákazníku s E65 mam cca 65, ale většina je z čech, z moravy jich mám míň, taky dost slováků
- fotky moc nemam, ale na mem webu najdeš par novych fotek meho auta atd www.jarax.net

jinak se ted začli zase objevovat auta, byli jsme v červenci na 3 auta, 2x 750li v DE a jedna v mamacaru v praze, všecko sračky, tak se nic nevzalo.
Nakonec se mi povedlo dostat se na dovolenou, byl to oříšek, srkz covid test jsme museli do Italie do Bari a od tama trajektem do Igoumentsy a na lefkadu, užili jsme si s rodinkou pěknych par dni na Lefkadě a z Lefkady už klasicky přes Srbsko, někdy v Srbsku my vola stary z bmwklubu kdy jedem pro 750li do Holandska, jelikož jsem měl volno už jen 2 dny, tak jsem mu řekl že pojedem rovnou z Lefkady do Holandska, docela hleděl a šel do toho. tak jsme doma vylodil rodinku, dolil ostřikovače (to mě docela sere že to ma jen 6l nádržku, musím to furt dolívat jak kokot), asi přidam ještě jednu, jelikož okna čistím jen ostřikovačema, odmítam vystupovat a něco tam šudlat. no a Holandsko vyšlo, dovezli jsme krásnou clubovou 750Li naloženou až po strop. V pondělí jsem si hned otočil budapest na 750Li ale byl to docela šrot, sice Individual, ale ani jsme to neprojížděli, chtěl jsem kupci navrhnout že zkusíme pána stáhnout na poloviční cenu, ale nechtěl to ani za pulku.
najel jsem tedy za 14 dní cca 7500km naprosto bez problémů,bez svítících kontrolek, bohužel už cca 50tkm mam vuli v jedne poloose a už se to začíná projevovat vibracema a bouchanim, tak čekam až mi david pošle starší poloosu, 20 za novou nedam a nahradu děla jen GSP a to je horší jak ta špatná.
jinak spotřebově celé rakousko jsme jeli skrz ten jejich emisní IGL sráč 110kmh a spotřeba nádherných 10,5l LPG dle tankování, bral jsem u nás za 10,60, takže 1,11 kč km ! nádhera. průměr mého cestování byl někde kolem 13 LPG, a na lefkadě to v horách sežralo rovných 21L LPG na 100 při ceně 0,75 eura litr,. takže 4,20kč km!
ted se celkem sedmy objevují takže tento týden bych měl jet ještě jedno německo a přístí týden taky, snad nám nezavřou všechny hranice, poptávka je obrovská, čeká mi na sedmu asi 15 lidí
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od calif »

Ta 750 v Mamacaru se mi líbí, občas na ni kouknu jestli tam stále je.....co je na ní spat špatně?
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: JaraXův E66 long 745Li

Příspěvek od JaraX »

ty jo, milion věcí, chybí spousta výbavy, kůže nasca, v boku díra od antény, světla na vyhození, logic po smrti, ask po smrti, TV tuner myslím KO, ja už si to moc nepamatuju, ale našel jsem tam toho mraky.
jako zase uplná pelešina to není, ale aby to bylo fajn auto tak tam 150-300k padne jak nic, být to Individual tak už ji berem
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět