FRIDEN a e38 740i manual

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
andersfriden
Příspěvky: 77
Registrován: sob led 02, 2016 1:06 pm
Bydliště: Liberec

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od andersfriden »

jezdim tady ve vratislavicích pneu-petr, s pneumaxem jsem taky neměl dobré zkušenosti a hlavně měli vždycky plnou hubu keců proč se to nepovedlo, tady jsme neměl problém a u kamarádového auta nastavil trošku křivě volant tak bez keců to pak udělal a všechno je ok, chyba se mohla vloudit, ale mam tam jen spokojenost, na jedný dílně jede pneu prodejdu na druhym jen geometrii a zkontroluje ti aj vůle v čepech atd .... ferovej člověk
BMW 740i e38 manual
Ex BMW E65 750I
Ex BMW E36 COMP 1.6
Ex BMW E91 320D
Škoda Superb III FL
andersfriden
Příspěvky: 77
Registrován: sob led 02, 2016 1:06 pm
Bydliště: Liberec

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od andersfriden »

Takze uz ubehla nejaka doba co jsem sem prispel ohledne postupu. Takze prvni start probehl bez problemu, motor chytnul na par otoceni, ale nebylo by to moje auto aby nenastal problem. Motor bezel, ale po zarazeni jednicky se auto nerozjelo, nuze patrali sme proc. Nakonec sme zjistili, ze sme prevodovku spatne sesadily, vypinaci lozisko bylo zatlaceny o trn takze se to chovalo jako by byla vyslapla spojka. K nasi smule sme nemeli zvedak takze sme to museli nechat mistnimu borcovi aby to za nas dodelal. Auto sme meztim doskladali do puvodniho stavu. Po 14 dnech kdy jsem dojel zpet do Usti, byla uz prevodovka sesazena, bohuzel se v te dobe kdy se delala prevodovka stalo neco, co nikdo nepocital, jeden nejmenovanej zmrd mi urezal katy, takze se pekne na aute musela udelala prima roura- zvuk to ma fakt brutalni. Nicmene katy chybi a typecek i pres nase upozorneni nereaguje takze budeme muset zakrocit trosku silneji. Po par ujetych kilometrech mi prislo ze auto nejede jak ma, jakoby to slo na polovinu valcu, takze zase auto zustalo 14 dni u Perfecta stat, badalo se cim by to mohlo byt. Jednoho peknyho dne mi Honza volal ze uz driftuje v ulicich usti s moji sedmou, dotankoval benal a zda se ze problem je vyresen sam od sebe- klasika e38. S autem jsem dojel zpet do Liberce a jezdim snim do ted, problem s motorem se neukazal a jede to jak Krava!!! Auto jsem momentalne v tydnu dal na serizeni geometrie a vyndani jednotky plynu, (ja plyn nerad) pridavam mich par fotek co se od doby, kdy se auto rozebralo a slozilo zmenilo, par zmen je a jeste me dalsi cekaji ale to se nechte prekvapit- ps.: jo jeden problem se ukazal ted, zaclo nekde chcat servo, zitra to zvednu a mrknu se kde, zniceho nic louze. Zmeny jsou v zacinajicim individual interieru( tunel mam k tomu jen nebyl cas ho jeste vymontovat a prehodit) a mko volant kterej chci dat na positi, prubeh dalsich zmen pak budu pridavat individualne :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
BMW 740i e38 manual
Ex BMW E65 750I
Ex BMW E36 COMP 1.6
Ex BMW E91 320D
Škoda Superb III FL
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od zzeli »

Pekny kliky :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od volf-m »

Totohle člena nemám rád, vždycky pořídí na auto nějakou blbost a já to pak musím mít taky.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
andersfriden
Příspěvky: 77
Registrován: sob led 02, 2016 1:06 pm
Bydliště: Liberec

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od andersfriden »

volf-m píše:Totohle člena nemám rád, vždycky pořídí na auto nějakou blbost a já to pak musím mít taky.
No ja Tebe taky ne, protože chci mít víc jak ty :-D takže mě nutíš si koupit něco dalšího a dalšího :-D
BMW 740i e38 manual
Ex BMW E65 750I
Ex BMW E36 COMP 1.6
Ex BMW E91 320D
Škoda Superb III FL
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od P3RF3KT »

Ja vas mam rad oba, protoze diky vam mam aspon co jist :lol:
Kdyz jsme u toho dohadovani, tak ten hydrokufr si vezme kdo? :P
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
andersfriden
Příspěvky: 77
Registrován: sob led 02, 2016 1:06 pm
Bydliště: Liberec

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od andersfriden »

P3RF3KT píše:Ja vas mam rad oba, protoze diky vam mam aspon co jist :lol:
Kdyz jsme u toho dohadovani, tak ten hydrokufr si vezme kdo? :P
:-DDDD to je dobry, noo nejak se asi domluvime ale wolf neco mlel ze nejakej hydrokufr doma ma
BMW 740i e38 manual
Ex BMW E65 750I
Ex BMW E36 COMP 1.6
Ex BMW E91 320D
Škoda Superb III FL
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od volf-m »

V pátek se uvidí, já sice hydrokufr mám, ale není kompletní jak jsem zjistil.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od Filozof »

...buďte rádi, že vám auta startují a jezdí. :mrgreen:

Mě se líbí ty kola jsou opravdu super a pak ten interier nemá chybu taková zajimavá dvojkombinace. no a samozřejmě kliky jsou super pokud takto pěkně svítí. Je to origo nebo domácí výroba ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: FRIDEN a e38 740i manual

Příspěvek od volf-m »

Kliky jsou origo, taky je chci dávat, jen mám nějak moc práce s cizíma šrotama.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět