NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

co ještě vylepšit
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od T613 »

ty vis kde je problem s prilohama? ja to doted nevim ani dacan a tady uz je vsechno jasne :D
domenu plati dacan a hosting pokud vim je zadarmo u neho ... jestli je prostor plny nebo tady chciplo nahravani nebo neco jineho se jeste nevi

na forum kde chodi 30 lidi resit poplatky omezeni priloh a ja nevim co ... tohle muze vymyslet jedine hnup kdyz to reknu slusne nebo nekdo z bmwklubu, kde po trech letech nejede nove forum :lol:
rikam to protoze jsem takto byl svedkem zaniku dvou for (jedno scorpio klub) kde neco podobneho vymyslelo tech par hlav co tam chodi

kdo bude hlidat kolik se vybralo, kdo dal - kdo ne, uplne zbytecna buzerace ... chces zakazat i zobrazovani nebo jen nahravani? tim tomu stejne moc nepomuzes akorat se tu budou lidi dohadovat, kazdy kdo dojde novy budes mu vysvetlovat proc to nefunguje ... vyborny napad

imageshack neni moc dobry ... ja pouzivam photobucket.com, mas tam x GB free nebo za par dolaru profi ucet neomezeny, jestli to nefunguje 2-3 dny za rok tak je to moc ato pouzivam jako imgserver pro aukce kde je slusny traffic a staci mi na to i ten free ucet

na jinych forech nejsou prilohy treba vubec a taky fungujou a jake tady je omezeni? to by me teda zajimalo
Uživatelský avatar
Tomas V8
Příspěvky: 587
Registrován: pon lis 03, 2008 7:52 am
Bydliště: Velim x Praha

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od Tomas V8 »

fishmaker píše:bmwklub a jeho příspěvky to je kapitola o něčem jinym...
nicméně i TomasV8 jistě tuší, že hosting něco stojí...takže to někdo musí "platit"
takže se může jednoho dne stát, že to vypne, protože už to nebude chtít dotovat ;)
Počkej počkej, do mě se nenavážej, já to samozřejmě chápu že nic dneska není zadarmo, ale doteď (T613 už se ozval) se nikdo z moderátorů (majitelů domény) neozval, že by cokoliv potřeboval 8-) Pokud Dacan řekne že je potřeba tolik a tolik pro zachování chodu a funkčnosti, tak s tím nemám problém, ale tyhle výkřiky do tmy :?
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od Spooner »

Omezení je to, že nejdou vkládat přílohy :D.
Dívej, já se hádat nepotřebuju. Mi je to úplně jedno, protože sem stejně vkládám všechno přes odkazy, ale řeší se to tady už čtvrt roku. Netuším kdo to tady spravuje, kdo to má na starost, kam se to ukládá ani jestli je to zadarmo nebo se to platí, jen vím, že je to pokažené :D.
Ale ten Photobucket zní dobře. Na to se podívám ;)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od T613 »

domena stoji na rok kilo, hosting ma dacan poreseny snad free, je mozne ze je full, je to jen jedna z moznosti ... dnes jsem mu psal kvuli tomu znova tak uvidime na co se dojde

v klidu, jak jde o posilani penez tak to nikdy horke neni :) ale vymyslet takove jalove napady je fakt mimo
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od NORMANN »

Spooner píše:tady nikdo nechce přece nikoho omezovat. Když se podíváš, tak už to tady omezené je a je potřeba to vyřešit. Vzhledem k tomu, že nic není zadarmo, tak bude určitě lepší, když se nás složí vice. Nebo se to nechá při starém, nebude tu nahrávat přílohy nikdo a kdo bude chtit tak si to zaplatít sám za sebe :)
nemám problém, rád přispěju, vždyt 7e.czr je jedna z mých zálib,od tý doby co vznikl.
jestli je někdo, kdo to umí rozpočítat, aspon na ty, co se pravidelně schází + stálý a i plodní přispivatelé, co třeba nikam nejezdí, paxe to může hodit na přední místo, aby si to každej hned přečetl a je to, ne?
nechci, aby naší zábavu dotoval jeden čeek. no a když jsou s tím spojený náklady, tak at se o ně podělíme, ne?
jde asi o to, kdo důvěryhodnej by to byl ochoten zařídit a tomu poslat čočku, já jí klidně pošlu, radši zaplatím, než abych přišel o tu prdel tady....
je mi jedno, jaký praktiky dělá bmwklub.cz jejich politika mně nezajímá, nemám k těm lidem vůbec žádný vztah, ale tady se kurva známe, většinou i osobně, nebo aspon po telefonu.
takže mi nebude dělat problém poslat čočku na účet někam někomu s vědomím, že náš 7er pojede tak jak má.
jinak já sem přispívám svými obrázky přes image shack, přílohu jsem použil snad jen jednou, či dvakrát.
ale přesto rád přispěju, když budu vědět, že to našemu foru pomůže a nebude na to někdo doplácet....
beru to tak, že např. bmwklub.cz, nebo e30forum je někoho jiného a pokud tam chodím, nebo něčím přispívám, využívám toho, ale tady 7er.cz beru tak nějak za naše forum, ke kterýmu mám hlubší vztah.
věřím, že to tak má nastaveno víc lidí, co tu chodí.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od caknakis »

Amen.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od caknakis »

už mě ty přílohy fakt mrdají. Nezaplatíme si hosting někde, kde to bude bezproblémů? Pokud by tedy vlastník tohoto fora souhlasil s přesunem....protože todle je hnus. Nechce se mi nahrávat obrázky někam do piče a pak tady házet odkazy, na to nemám čas, ani chuť.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: NEJDOU PŘILOŽIT PŘÍLOHY!!!

Příspěvek od Filozof »

Hoši to jako nejde promazat ? Jsou programy které vyhodí ty největší obrázky máte tady megaobrázky ve vtípkách samé velké megafotky....atd.
Pak se nejde divit když je tady 50procent prostoru zaplácáno fotkama cizích aut nad kterejma slintáme. Ty fotky jsou hodně veliké.
Treesize nebo podobné programy projdou celé složky a zobrazí největší fotky ...takto se dá uvolnit klidne polovina místa.

Kolik máme GB k dispozici a kolik by bylo potřeba ?
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět