Servis + díly bmw e38

pracujete v oboru který se může někomu z nás hodit?
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Servis + díly bmw e38

Příspěvek od P3RF3KT »

Asi to sem už taky mužu hodit.
Jak už tu o mě mnozí vědí zabývam se prodejem použitých nahradnich dílů na bmw e38. Jelikož poptavka rostla, začal jsem i se sevisem a případnou okamžitou montáží u mě zakoupenych věcí rovnou na auto. Zabývám se pouze servisem na e38. Své malé vrakoviště se snažím stale rozšiřovat, prozatím mohu nabídnout díly z 5 rozebraných e38. Toto číslo ale již brzy bude narůstat. Dále mohu nabídnout základní diagnostiku na bmw. Několik členů odsad z fora ke mě jezdí na servis, někteří i pravidelně. Spousty členů ode mě už nějaké díly koupily, někteří opakovaně, takže nějaké reference, snažím se aby byli vždy kladné, případně jsou. Výhoda u mě je, že toto mám jako koníčka, nikoli jako hlavní zdroj obživy. Nemám tedy za potřebí zákazníky sdírat z kůže a dělat fušeřinu na jejich autech. Mám k e38 trochu citový vztah. Rád se podívám na nové e38 a pokecám, případně poradím. Pokud by měl někdo zájem, dám sem klidně na sebe tel. Spojení pro rychlejší domluvu. 725 504 885
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Odpovědět