Fotky z Ústeckého BMW srazu 11.5.2012

zde můžete vložit fotky ze srazů a odkazy na videa
Final-man
Příspěvky: 292
Registrován: ned říj 19, 2008 10:23 am

Re: Fotky z Ústeckého BMW srazu 11.5.2012

Příspěvek od Final-man »

U mě to je hlavně o tom, že já bych bez toho odklonu prostě nezatočil, podívej se jak to mám ve předu snížené. I takhle mi občas v rejdu při propružení škrtne pneu o blatník. Kdybych neměl takovej odklon, no tak mi to prostě urve blatník, zdeformuje, nebo nevim co ještě. Mám zaválcované lemy a upravené podběhy ve předu a stejně mám ten blatník zevnitř vybroušenej. U mě nejde o žádné závodní použití, ale o pomůcku jak to auto prostě složit pořádně a posadit na zem. It´s all about wheelfitment. :)
Uživatelský avatar
Malas
Příspěvky: 201
Registrován: úte led 24, 2012 11:13 pm
Bydliště: Praha

Re: Fotky z Ústeckého BMW srazu 11.5.2012

Příspěvek od Malas »

jinak na kolik tě vyšel podvozek a značka????? a to uložení cena??????
Jo a více foto prosím ;)
Naposledy upravil(a) Malas dne pát kvě 11, 2012 9:10 pm, celkem upraveno 1 x.
Ex BMW E34 525 Tds
Uživatelský avatar
Malas
Příspěvky: 201
Registrován: úte led 24, 2012 11:13 pm
Bydliště: Praha

Re: Fotky z Ústeckého BMW srazu 11.5.2012

Příspěvek od Malas »

Final-man píše:U mě to je hlavně o tom, že já bych bez toho odklonu prostě nezatočil, podívej se jak to mám ve předu snížené. I takhle mi občas v rejdu při propružení škrtne pneu o blatník. Kdybych neměl takovej odklon, no tak mi to prostě urve blatník, zdeformuje, nebo nevim co ještě. Mám zaválcované lemy a upravené podběhy ve předu a stejně mám ten blatník zevnitř vybroušenej. U mě nejde o žádné závodní použití, ale o pomůcku jak to auto prostě složit pořádně a posadit na zem. It´s all about wheelfitment. :)
Tak jasně já to chápu,jen jsem se snažil to obecně vysvětlit caknakis.
Ty to třeba nemáš na závodní použití,ale podívej se na závodní vozy,DTM nebo zavody do vrchu,je to u nich podobné jako u tebe :)
Ex BMW E34 525 Tds
Odpovědět