To je idiot

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
MEDVIDEK
Příspěvky: 632
Registrován: čtv srp 21, 2008 6:34 pm
Bydliště: Tanvald

Re: To je idiot

Příspěvek od MEDVIDEK »

Jaraxi opravdu jsi mě nasral a to že mi nebereš telefon a zbaběle zastiraš svou neschopnost najit to video tim že nemam rad benzin je ubohy. Přiště budu zase vozit tvoji rodinku po Štěpanově jak debil v Lambu abych se dočetl že jsem zradil :roll: Jen doufam že tohle cele je jen parodie a že to nemysliš važně
BMW 750i e-65 fl
ex M5 e-39 r.v.12/ 2000
ex 730d r.v.4/ 2000
exBMW525tds
ex BMW 740iL e-38 r.v. 10/1997
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

100RM píše:no je pravda ze plyn vychadza lacnejsie na provoz. A okrem toho nesmrdi a nechrochta ...
kdyby ten lpg vycházel levnějc se všema nákladama na provoz, jezdilo by na to 99,99% národa! srovnáváte tu stále provoz na naftu v tom nejdražším podání, jakože vstřikovací čerpadlo za 30tis. a víc, hned výměna turbodmychadla a rovnou všechny vstřiky a to rovnou nový v BMW, nebo jak támhle franta vomáčka měnil na 730d-530d půl motoru a vyšlo ho to na 80tis a podobný jiný psychoskazky, s vaším nejlacinějším provozem na benál a na lpg, kde si berete ND za 3,50 jak tu píše jeden člen, čili taky použitý jebky z vraků. prostě to jen účelově obracíte ve svůj prospěch.
někteří tu holt prostě nesnesou, že my co máme diesely s němi jen jezdíme a jezdíme,mluvím ted aspon za sebe, ale věřím, že by se tu přidali i jiní, sem tam na tom něco vyměníme, stejně jako vy, ale máme ještě menší spotřebu a někteří tu mají i levnější palivo a to o dost.
jestli tu má někdo spotřebu třeba 8-9l nafty za např. 15,- jak tu Medvídek napsal, nebo i červenou shiffnaftu kolem 20,- za litr, kde je spotřeba pak ještě menší, taxe s tím cenově nedá srovnávat provoz na lpg, kde to auto jede např. za 15-18l lpg za 15-16 korun za litr a to do toho nepočítám instalaci lpg :roll: pokud to teda čeek už s lpg nekoupí....
ale je to prostě mlácení prázdný slámy, furt dokola, furt tu někteří budete rejt do majitelů nafty, nakonec se ukáže, že plno zastánců benálu a lpg jezdí s chrochtadlem, některý dokonce se dvěma! :lol: :roll:
no to je zase materiál tady :roll:
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Pepíno
Příspěvky: 398
Registrován: pát říj 10, 2008 5:26 am
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: To je idiot

Příspěvek od Pepíno »

Ach jo, už aby zase přišla zima, tohle už mě nebaví. Pěknej sníh, trošku vánek, jasno, teplota vzduchu tak minus 30, to bude krásně na světě. ;)
Pepíno(740i E38 1995 DG40941)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: To je idiot

Příspěvek od JaraX »

tou sou kecy,
ja tu teda netvrdím že do nafty musíš furt sypat, ale že její provoz je dražší jak provoz na LPG, viz přiklad, kamarad kotik-iceman si dovezl 735i E38, ja mu to za 30 nechal předělat na plyn, jezdí do něměcka a holandska, najel na to 70 000km za rok prakticky, za tu dobu nespravoval vubec nic, spotřeba 10 litru LPG, rezervu nepotřebuje, má spray, a v připadě nějakyho prurazu si prostě zavola pomoc
10 litru LPG = 140 Kč, 1000km = 1400Kč, 100 000km = 140 000 kč, plus cca 3000 Kč do udržby motoru a LPG
u nafty
8litru NM = 240Kč, 1000km = 2400 Kč, 100 000km = 240 000 Kč, plus cca 15 000Kč do udržby motoru a tydle prachy tam dáš dycky, jen ted na TDSu seřízení vstřiků byla celkem palba, a to se nebavím o repasu turba kterej prostě co 100-200tkm uděláš, řidici vstřik na TDSu je taky 200tkm, to je 5ka jak vyšitá, sem tam podavací čerpadlo, ono se to nezdá, ale 20-30 litru do toho narveš každejch 100 000km, krom toho to třepe celym autem, nema to vykon, krom 4.0D která aspon jede,
ale to sou prostě zmrdi co to nikdy nepochopí, a jenom dobře, aspon se máme komu SMAAAAT
Naftu za 15 Kč neberu v potaz, protože furt tankuju někde jinde, jedno u něměcku, jednou v madarsku apod, a abych byl takova piča jak kamoš co si v oktavce vozi naftu na dovolenou aby dojel zpět levně, tak to seru teda.
btw i když vydělím tu cenu 2, tzn u nafty 120 000Kč, jsem furt dráž než s LPG, i s naftou za 15!!!!!!, ale prostě to bys musel umět počítat normále


jo a naftaka mam jen jednoho 730D protože ho nikdo nechce, pak mam jednu benzinvoou sedmu a jednu plynovou a jednou plynovou trojku, vidíš, on ten benzín hrozně žere, ale já na big aspon dojel, a na benzín!!!
BMW service expert - http://www.jarax.net
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: To je idiot

Příspěvek od JaraX »

NORMANN píše:
100RM píše:no je pravda ze plyn vychadza lacnejsie na provoz. A okrem toho nesmrdi a nechrochta ...
kdyby ten lpg vycházel levnějc se všema nákladama na provoz, jezdilo by na to 99,99% národa! srovnáváte tu stále provoz na naftu v tom nejdražším podání, jakože vstřikovací čerpadlo za 30tis. a víc, hned výměna turbodmychadla a rovnou všechny vstřiky a to rovnou nový v BMW, nebo jak támhle franta vomáčka měnil na 730d-530d půl motoru a vyšlo ho to na 80tis a podobný jiný psychoskazky, s vaším nejlacinějším provozem na benál a na lpg, kde si berete ND za 3,50 jak tu píše jeden člen, čili taky použitý jebky z vraků. prostě to jen účelově obracíte ve svůj prospěch.
někteří tu holt prostě nesnesou, že my co máme diesely s němi jen jezdíme a jezdíme,mluvím ted aspon za sebe, ale věřím, že by se tu přidali i jiní, sem tam na tom něco vyměníme, stejně jako vy, ale máme ještě menší spotřebu a někteří tu mají i levnější palivo a to o dost.
jestli tu má někdo spotřebu třeba 8-9l nafty za např. 15,- jak tu Medvídek napsal, nebo i červenou shiffnaftu kolem 20,- za litr, kde je spotřeba pak ještě menší, taxe s tím cenově nedá srovnávat provoz na lpg, kde to auto jede např. za 15-18l lpg za 15-16 korun za litr a to do toho nepočítám instalaci lpg :roll: pokud to teda čeek už s lpg nekoupí....
ale je to prostě mlácení prázdný slámy, furt dokola, furt tu někteří budete rejt do majitelů nafty, nakonec se ukáže, že plno zastánců benálu a lpg jezdí s chrochtadlem, některý dokonce se dvěma! :lol: :roll:
no to je zase materiál tady :roll:
90 procent naroda tady jezdí škodovkama i když sou to předraženy mrdky, i když za stejnou cenu koupím třeba Suzuki s mnohem nižšíma provozníma nakladama, tak furt budoui jezdit šádozmrdem protože je to český a myslí si že to je levny, že blatník na E38 stojí pulku toho co na oktávku, to už neřeší.
BMW service expert - http://www.jarax.net
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: To je idiot

Příspěvek od JaraX »

MEDVIDEK píše:Jaraxi opravdu jsi mě nasral a to že mi nebereš telefon a zbaběle zastiraš svou neschopnost najit to video tim že nemam rad benzin je ubohy. Přiště budu zase vozit tvoji rodinku po Štěpanově jak debil v Lambu abych se dočetl že jsem zradil :roll: Jen doufam že tohle cele je jen parodie a že to nemysliš važně
jeslti je player celá moje rodinka, pěkně děkuju, a nikdo se tě o to neprosil, jen tu kvuli jistým rodiným vztahům děláš ze sebe debila
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: To je idiot

Příspěvek od 100RM »

Normane Normane, tak:

po prve - nikomu nezavidim ze jazdi na naftu a ze jazdi levne, kludne si jazdite na vesmirne biopalivo zadarmo, je mi to u pici

po druhe - ze je provoz na LPG lacnejsi jak na naftu je ocividne a netreba ani nic moc prepocitavat. O nafte za 15 sa nebavme, nie kazdy ma taku moznost. A na to ti mozem povedat ze mam plyn za 7,50 ...

po tretie - 40 000 ktore som vrazil do plynu sa usporou uz davno vratili a teraz proste jazdim za polovicu, a to preto ze som CHCEL 4,4 a NECHCEL 2,5 a podobne (nie kvoli spotrebe, ale kvoli vykonu)

po stvrte, po pate a podobne bude vsetko rovnake ...


Takze no stress, kludne si jazdite vesmirnou lodou za 10 halierov na svetelny rok ...
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

bohužel debila tu zase ze sebe děláš ty, :lol: přesně tím výčtem zase toho jak venca novák zaplatil támhle tohle, přesně jaxem prve psal, hned ses toho chytil a hned tu uvádíš příklady jak vopička zaplati 70tisíc! :lol: :D to kdybych měl vrazit do svýho auta já, tak ho hodím do šrotu v nejhorším případě, samozřejmě si do něj nechám radši dát jinej motor za lidovku a jezdím dál. vždyt ti už konečně musí dojít, že náklady na auto v takovýchle debatách se nemůžou brát celoplošně! bavíme se tu o starých vylítaných autech, čili když máme káry za cenu od 50 do 150tisíc, tak do auta v ceně např. 50 tis. nebudu srát 80tisíc jen za opravu motoru! :roll: seženu díly jetý za pát peněz od kluka, na kterýho je spoleh dám to tam a jedu dál, někdo má na dvoře 20 vraků živí se tím, spraví si cokoliv sám téměř zadarmo, někdo si nevymění sám ani žárovku, takže o rozdílech v nákladech na naftu, benzín a lpg nemá cenu se tu dohafovat, to je o hovně,je to idividuální, já jsem přesvědčenej, že náklady na svýho diesla mám daleko nižší než ty na tvýho lpg, pravda spokojím se i s jetými díly, taky mi to jezdí a neřeším to, já bych ani do aut nechtěl vrážet nějaký velký částky, jako 50tis. a 70tis. jak se tu často plácá. no a s nákladama na palivo? no to je to samý! to je jakobych tu ted uváděl: že můj soused má tdso v oplu omega, jezdí na shiff naftu - čili červenou a tvým nákladům se může smát, on má tu naftu zadarmo, když na tom šífu jezdí. ne! já mám naftu taky za nízkou částku a taky jezdím podle toho, neřeším kolik mám peněz na naftu, řeším jen jestli mám plnou nádž, nebo ne.
a na BIG jsem nejel už jen kvůli tomu počasí, zažil jsem tam ty blátosračky jednou a to mi stačilo, už víckrát ne! :evil:
beztak mně je mnohem líp na Mělníku, kde je rodinnější atmosfera než někde mezi stanama, kde od vedle do 3h. do rána řvou nějaký debilové, je to tam samá píča, samá kunda a jiný pohlavní orgány, do toho muzika, za kterou bych je nejradši zabil, nene tohle není pro mně a ten samej názor bych řekl i před 20 rokama, není to věkem, ale názorem na kulturu chování. ;)
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
MEDVIDEK
Příspěvky: 632
Registrován: čtv srp 21, 2008 6:34 pm
Bydliště: Tanvald

Re: To je idiot

Příspěvek od MEDVIDEK »

Jardo,nedělam tady ze sebe debila,do dieslu jsi tady začal rejpat ty a par dalšich,znovu opakuju že proti benzinu a LPG nic nemam,jen jsem se rozhodl pro tds a je jen moje věc čim jezdim. Bylo by dobre respektovat jeden druheho a bude klid,když někdo piše že jsme naftozmrdi tak co čekaš za reakci?????? A neplet jsem rodinne vztahy,to stim nema nic společnyho. Jen si vzpomen na svou325tds se samosvorem,nedal jsi na ni dopustit. Tot muj nazor. A stale čekam na to video,nebo napiš rovnou že ho nemaš. A přestan si hrat na ředitele BP
BMW 750i e-65 fl
ex M5 e-39 r.v.12/ 2000
ex 730d r.v.4/ 2000
exBMW525tds
ex BMW 740iL e-38 r.v. 10/1997
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

storme storme, ach jo.... :roll: klidně si budu jezdit třeba i na vesmírnej prach, ale nikdo a už vůbec já, tu nikomu nic nevnucuju, jsem tu jen stále označován za vola, protože jsem si pořídil diesla 2,5tds a jsem s ním 3 roky spokojenej a né 4l benzín na plyn, jako vy, což tu prostě někteří z vás nemůžou pochopit, to je celý, neustále majitele dieslů tu svými kecy staví do role blbů, který udělali životní omyl, že si koupili naftu v bmw a né nejlépe 4l 8V, většina majitelů dieslů na to hle konto holt mlčí a já vám jen prostě kontruju, což vám některým strašně asi vadí.
jak to tu čtu, některý ty příspěvky zavánějí docela už i rozvázáním přátelských vztahů, jen se to tu fakt hezky rozmrdá, že už se pak ani nebudem chtít potkat ani v tom Mělníce. ;) je to smutný, docela mi je to líto, na druhou stranu, když tu vpodstatě bezdůvodně někdo slovně napadá druhýho v diskuzi a nadává mu do oslů a jiných nadávek, nemůže čekat, že se na něj nesesype podobná odpověd. některý lidi si tu prostě nevidí do huby a pak jen rozpoutají svými kecy další sračku, jako tu nedávno, kterou musel dacan zarazit. samozřejmě že ani já nemám daleko pro nadávku, přiznávám, ale to je jen reakce na něco, co začal jinej.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Odpovědět