To je idiot

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: To je idiot

Příspěvek od T613 »

Obrázek

vyborne shrnute :idea: :)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: To je idiot

Příspěvek od JaraX »

jj, super jen bych doplnil že nafta ma sice fajn zátah od spodu ale TDSo má oproti 740i směšnej zátah odspodu i kroutak, a 280 nm vs 440 je rozdíl,
benzín spolehlivosti moc neubere, možna je to pak malinko méně spolehlivější na vodní cestě, tzn prasklá hadice, ale to si opraví každej na cestě, naopak přidá na spolehlivosti v připadě poruchy benzínového čerpadla, nebo při poruše plynu naopak možnost jet na benzín, když se mi vysere naftovy čerpadlo tak to nemam na co přepnout abych dojel :D

TDSa už jsem měl a sou to super motory, vydrží neskutečně moc, nicmene motor jako takovej je při slušnym zacházení nesmrtelnej, ale pruser je turbo a čerpadlo a vstřiky, kamarad ma TDSo, měl furt nějaky problemy s něčím, tak se nasral a nechal si zrepásnout turbo, čerpadlo, FUNGL nová hlava, prostě motor jak víno, ale neudělal vstřiky, vstřik mu začal kapat a propálil mu píst, výborný.
druhymu kamošovi furt praskala hlava,ale ten musel mět smulu, prostě nafta ma smysl jen pro prvního majitele, najet 200 a poslat do světa, pak je to kolotoč, špatny turbo kurví motor, špatny vstřiky kurví zas turbo a to je aby furt člověk nespal, v zimě mi při -20 startovala 730D uplně krasně, ale při - 24 jsem vubec nenastartoval a to je prostě o tom že člověk když jede ještě neví jeslti dojede, benzín jede furt, jak tam chcčije benzín nebo LPG tak to jede,
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

JaraX píše:pro nic za nic to nebylo, bylo to kvuli tvému chování, a muže ti psát kdo chce co chce, tisíc výpočtu odemě, od 100RMa apod, ale ty budeš furt mlet ty svoje pičoviny furt dokola, jedinej jsi tady nehodil vypočet jak auto na LPG má dražší provoz jak na naftu apod, ale s tebou nemá cenu se hádat, a neříkej že se tu hádáš s dvouma lidma, ja vím aspon o pěti.
jo kvůli mému chování???? :roll: ty jsi fakt neskutečný pako! já tu nepíšu nic jinýho, než že jsem celkem spokojenej se svým načipovaným tdsem a ty to tady na foru bereš, jako pomyslnou červenenou vlajku, jako nepřípustnou věc! nemám sebemenší důvod ti tu vypočítávat, jak je nafta výhodnější, tvoje čísla a výpočty jsou pro mně píčoviny, který nevím kdes nabral a je mi to úplně šumák, můžu srovnávat naftu a benál a vím o tom přesně svý, lpg nechci na to seru. k těm výpočtům už jsem se vyjádřil výš. musím se tomu jen smát, :lol: bazary jsou plný 740tek v plynu i bez plynu, nikdo to nechce, tak s tím jdou s cenou co nejníž, aby se toho zbavili! tak co tu furt bleješ, jak je provoz levný když to skoro nikdo nechce!! každej na to sere! zajímavý, že dýzly jsou oproti tomu tak drahý, co? :roll: páč jdou přednostně! před těma tvýma sedmama na plyn s levnými náklady. :roll:
můžeš si tu vypočítávat co chceš.... :lol:
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: To je idiot

Příspěvek od Michelin »

Diesel je drahej, protoze lidi jsou blbci naockovany tim, ze ta "nacipovana ochcavka f tdi je best". Tak se to prenasi i na jiny znacky. Jo a kazdej druhej kouka nato ze je to 4 litr a "povinny jako krava" coz neni pravda ze.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: To je idiot

Příspěvek od KAMIL740 »

jj navic cesi jsou narod zlodeju a pomahaj si "naftou z prace " tak pak jezdej zadaco no
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Lopo
Příspěvky: 144
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:34 am

Re: To je idiot

Příspěvek od Lopo »

Neverending stooooryyyyy.... nananaa nananaaa nananaaa :lol:
e38 '00 740d
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: To je idiot

Příspěvek od JaraX »

tak tak, kamil i michelin maji pravdu, a že je norman kok"ot a neumí si spočítat jedna a jedna a krade někde naftu protože za 15 Kč ti ju bez nějakyho podvodu nikdo neproda, takže nějaká hasičská nakradená nafta nakradená z našich daní nic neřeší. normanovi už asi uplně zatmělo, tvrdil že 740ky nikdo nechce skrz ten motor, ten vyhlášenej motor kterej je nesmrtelnej a nebo si vybere TDSo ktery ma prostě kurevsky naklady, a srat na auto stary čerpadlo je pičovina, to mužeš pak co pul roku měnit čerpadla, neřeknu třeba blok nebo kliku, ale stary čerpadlo bez repasu je pičovina, repas do 15ti neuděláš ani nahodou, novy už vubec ne, to samy turbo. vždycky jsem si myslel že čím je člověk starší, tím je chytřejší, ale čím je starší tim je blbější asi. za chvilu bude normann psat že jsem kokoti platit takovy pojistky, že si pořidil 1,4 TDi, že dvoulitru sou plny bazary a nikdo to nechce!!
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

samozřejmě, že naftu nekradu A UŽ VŮBEC NE U HASIČŮ!!!! tos snad nemohl myslet ani ze srandy, vidím, že ti dochází argumenty, taxe snažíš už takhle uboze na mně házet špínu. a o M60, M62: ano jsou to super motory, to uznávám, líbí se mi jejich vlastnoti, krásnej zvuk bla bla bla, ale nikdo to nechce!!!! nikdo nechce ty auta všeobecně kvůli spotřebě a zákonným pojištění, jen vážanský a pár takových "zapálených" hlav, jako je on, kterým není líto nasypat statisíce do starý mrdky a mít děsně príma pocit, že už se do jejich auta nic dalšího sehnat nedá, páč už to tam všechno má, at to stojí, co to stojí! narvat do toho neskutečný množství peněz a paxe tu se mnou dohadovat o hospodárnosti provozu. :roll: tak to může udělat fakt jenom debil. :lol: gratuluju ti!
a těma tvýma daněma bych se tu radši moc neoháněl....
jak píše kamil, češi jsou národ zlodějů a k tomu bych ještě přidal - národ ojebávačů daní, jak to jen jde. jsem si jist, že nejsi jinej, asi stejně tak, jako ty jsi si jistej, že já kradu naftu hasičům. ;) Jsi větší vůl, než jsem si myslel, už mi nestojíš ani za jeden jedinej ťuk na klávesnici, ty už fakt ne.
TÍMTO S TEBOU KONČÍM DEBATU ....
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: To je idiot

Příspěvek od NORMANN »

kamil: nekecej, že když budeš mít možnost od známýho, kterej má odkudsi normální benál za 15k a on ti nabídne, že ti přenechá měsíčně např. 100litrů, že to nevezmeš, to bych ti nevěřil ani omylem, :lol: :lol: :lol: :lol:
z práce bych naftu v životě nevzal. i kdyby mně to napadlo, tak kamarád, kterej tam má na starosti hospodaření s PHM, by z toho nejdřív mohl mít velký problémy a z následnýho vyšetřování, by se na to stejně přišlo, nemohl bych kolem něj pak ani projít, jak bych se před ním styděl, že jsem zklamal jeho důvěru, navíc si tam alespon v tomhle všichni věříme a za těch 12 a půl roku tam tohle nikdy nikoho nenapadlo, beztak by se to provalilo a ten dotyčnej by pak letěl rovnou na hubu bez výsluh, bez renty bez všeho s ostudou jak celá amerika a přišel by kvůli pár kačkám ještě o stabilní práci.
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: To je idiot

Příspěvek od KAMIL740 »

NORMANN píše:kamil: nekecej, že když budeš mít možnost od známýho, kterej má odkudsi normální benál za 15k a on ti nabídne, že ti přenechá měsíčně např. 100litrů, že to nevezmeš, to bych ti nevěřil ani omylem, :lol: :lol: :lol: :lol:
z práce bych naftu v životě nevzal. i kdyby mně to napadlo, tak kamarád, kterej tam má na starosti hospodaření s PHM, by z toho nejdřív mohl mít velký problémy a z následnýho vyšetřování, by se na to stejně přišlo, nemohl bych kolem něj pak ani projít, jak bych se před ním styděl, že jsem zklamal jeho důvěru, navíc si tam alespon v tomhle všichni věříme a za těch 12 a půl roku tam tohle nikdy nikoho nenapadlo, beztak by se to provalilo a ten dotyčnej by pak letěl rovnou na hubu bez výsluh, bez renty bez všeho s ostudou jak celá amerika a přišel by kvůli pár kačkám ještě o stabilní práci.

Hej chces me nasrat ci oc ja nerek ze ty krades naftu vole tak se nevztekej je me jasny ze rozumnej clovek kuli usetrene 1000 mesicne neriskuje zaemstanani a samo mit naftaka tak beru levnejsi je to pokritecky ja vim ale holt penize rozhodujou no
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Odpovědět