Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Zajímavé příhody z cest
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od Conscious »

Ráno v devět hodin se mi povedl pěkný karambol který přítomní policisté,záchranáři a hasiči označili slovy podruhé jste se narodil. :oops: :roll: :? Jel jsem ze zásahu a protože mám angínu a v noci jsem moc nespal... malinko jsem jel ostřeji než vyžadoval stav silnice a hlavně počasí... Prostě jsem si do ostré pravotočivé zatáčky s výjezdem z kopce a naklopením ven najel asi tak sedmdesátkou. Jenže drobně pršelo a co následovalo bylo přímo ukázkové nezvládnutí situace. :| Normálně se ta zatáčka dá projet osmdesátkou za sucha,no mě ulít zadek a protože předohraby zase tolik neznám... vyrovnával jsem smyk vyšlápnutím spojky a točením volantu proti směru smyku jak to je normální. Ale auto se krásně proměnilo na sáně a když jsem po třetím smyku jel bokem z kopce... už jsem se nesnažil. Náraz do břehu u silnice byl neuvěřitelnej. Spratek se zapíchl čumákem do hlíny,vylítl mu zadek do vzduchu a v pořádně rychlém otočení o 180 stupňů se převrátil na střechu,pak na bok po kterém kousek jel po silnici a nakonec zase na střechu kde už zůstal. No... nutno uznat že pocit odevzdání se ve chvíli kdy už očekáváte ránu je opravdu hnusnej. Při ráně se mi jen zatmělo a pak se mi rozsvítilo když se mi otočilo vidění vzhůru nohama a pak jsem viděl jak jedu po střeše po silnici. :roll: Připoután jsem nebyl. A možná že právě proto jsem z auta v pohodě vylezl jen s malinko naraženým ramenem a loktem,bolavým zápěstím a asi 2cm povrchovou řeznou rankou na hlavě. Trochu jsem si při plazení se ven ještě pořezal ruce,ale to jsou drobnosti. Policie dorazila asi za 5 minut poté co jsem volal na firmu že jsem boural,záchranka chvíli po nich. Všichni koukali že jsem z toho vylezl sám a jsem úplně v pohodě. Odvezli mě na vyšetření na chíru do nemocnice kde na mě taky koukali... :mrgreen: A potom jsem byl policií převezen opět na místo nehody kde již čekal šéf,kolega a nehodovka. Sepsali to se mnou,dali mi litr pokutu za nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky a uznali že jsem měl z prdele kliku a že mě to snad poučilo. Pak přijeli hasiči a obrátili to na kola a opláchli kapaliny ze silnice. Zajímavý je že z něj nic neteklo když byl na střeše,po otočení klasika voda,olej a tak. Pak přijel další šéf s náhradním autem,počkali jsme na odtahovku a jel jsem domů. Škodu na vozidle policie vyčíslila na 90000 a na silnici na 1000. A já? Klepu se o práci,mám o jednu hnusnou zkušenost víc a prasit s autem budu asi za hodně dlouhou dobu. Myslím si že tohle budiž výstrahou i pro vás přátelé... Dnes měl se mnou anděl strážnej opravdu spoustu práce a odvedl ji na jedničku. Díky za pozornost. :idea: :oops:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
djracing
Příspěvky: 147
Registrován: sob dub 11, 2009 8:18 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od djracing »

Na mou duši. Měl jsi štěstí a zároveň doufám, že taky pořádnou školu :!:

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.hzshk.cz/cs/uvodni-strana/za ... sah-27597/
E32 750iL 12/91
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od Conscious »

jj,to jsem byl já. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Fotografie191-2.jpg
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
R6 power
Příspěvky: 262
Registrován: pát dub 17, 2009 5:49 am
Bydliště: Krkonoše, kousek od Vrchlabí

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od R6 power »

Chlape měl jsi kliku, nicméně musím dodat, že kdykoliv potkám auto s tímto polepem, nejede zrovna předpisově.... Jinak přeji samo brzké uzdravení!!!
E39 530iAT, rodinný kočár & daily car
do počtu přibyla zase 7er DN62376

ex spousta kočárků, hlavně E36, byla i E32
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od Conscious »

R6 power píše:Chlape měl jsi kliku, nicméně musím dodat, že kdykoliv potkám auto s tímto polepem, nejede zrovna předpisově.... Jinak přeji samo brzké uzdravení!!!
máme dojezdové časy a jsou dost šibeniční. :| taky mě to sere a kolikrát jezdíme na hranici svých schopností a možností těch pekáčů. Jenže prostě když nám písknou třeba tíseň v bance tak tam musíme být opravdu rychle. Já třeba s kolegama jezdím hořice,dvůr a jaroměř a prdelky v dosahu... průměrně 20km daleko všechno. A na to máme tak 10 - 15 minut včetně výlezu z baráku. takže v těchto místech kde jsem dnes boural běžně jezdím 90-120,v obci 120 běžně... :roll: Ale uznávám a vím,že v takovémto případě je vina jen a jen na nás samých. No... večer jsem měl poplach taky... jel jsem stejnou trasou i přes místo ranní nehody. Ale kilo jsem tam dal na rovině a zatáčky jsem jel max. 50. :? Prostě jsem to ráno kurevsky přepísk a zopakovat si to nechci. :roll:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
KAMIL740
Příspěvky: 1590
Registrován: čtv srp 21, 2008 1:49 pm
Bydliště: Co je ti po tom ?

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od KAMIL740 »

ja kmuzete zasahovat v tak rychle case v takovych pekacich to je ten vas sef magor ????? az se nekdo z vas zabije nebo nekoho mozna koupi lepsi kary nez takovydle mrdky sry

jinak vole mas stesti jak krava opatrne cas neni dulezity ulezity je pouze zivot (5th element) :lol: :lol: :lol:
ex skoda faborit 135 l
ex e38 740ia 10/97 DK66882
citoren AX 1,0 spot :)))
e34 525i spera rules elpídží by dejv :)))
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od T613 »

vsak tomu autu nic neni, jenom se to pokoulelo ... stesti mela leda tvoje duta hlava ze nevypadla bez pasu z auta a nerozmackalo te to ... to je asi tak jedine stesti
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od Conscious »

Jj chlapi,posral jsem to hezky. Normálně se vždy vážu... nevim proč jsem se neuvázal zrovínka při týhle jízdě. A že jsem mohl skončit s placatou hlavou a mozkem na silnici vím. :? :oops: Byla to fakt z prdele klika,nic mi v podstatě není. Auto má ten bok,všimněte si že na pár místech jsou plechy prodřený zkrz... pak je kaput přední nárazník,kapota,okno,boční okno,zadní nejde stáhnout až dolů,zrcátko,zadní světlo,podle vyteklý vody asi chladič a motor je kousek posunutej do strany. Ale je na takovým pomocným rámu na šroubech tak je možný že to stačí srovnat. Jinak asi tomu nic není. :roll: Tyve mám fakt dost,pořád ten okamžik nárazu mám před očima,hnusný fakt. Hlavně ten stav mysli... prostě odevzdanost,vypnuto,vygumováno. Rána jak prase,otočka na boudu a pak už jen vylézt ven a co dělat v první chvíli... :? :oops: Prostě i když vím že v sedmě by se mi tohle nestalo,to bych musel hodně pálit... i v ní tohle budu mít na paměti a asi už se na kravení vyseru,fakt to nestojí za to. Získám tím max. minutu,dvě... stojí to za život? Když si představím že tam taky klidně mohl někdo jít nebo jet na kole... :? :cry: Fuj,ani nedomyslet. No a co jsem získal? Ušetřil jsem si čas? Místo ve čtvrt na deset jsem byl doma někdy v jednu. Pár modřin a škrábanců a psychika na hadry. O pokutu a tak nejde,moje vina a můj problém. Ale mrzí mě to auto,bylo to zbytečný. :(
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od NORMANN »

můžu tě utěšit, že nejsi sám, stává se to i v lepších rodinách a lepším jezdcům, snad to sklidní tvojí mysl.

http://moto.sport.cz/moto/rallye/174418 ... skach.html

a co jsi tím získal???? no získal jsi tím hodně! získals tím jednu moc a moc cennou zkušenost, upravils si svůj žebříček hodnot a priorit a přitoms nikho nezabil, nezmrzačil a to ani sebe, zkurvils akorát jednoho ševroleta a na toho srát! doufám, že při takovýmhle povolání máš blbenku. pamatuj si: CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ!!!! ;) :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Conscious
Příspěvky: 723
Registrován: sob led 24, 2009 2:28 pm

Re: Tak jsem dnes rozflákal Sparka

Příspěvek od Conscious »

Právě že blbenku nemám. :? To byla první věc na kterou se mě ptal pán z nehodovky. A jedna z prvních věcí kterou mi kladl na srdce šéf. Bude zítra,ale to už mi moc nepomůže. No... poučen jsem to si piš Norme,ono to fakt nestojí za to. Jezdím v pohodě dál,jsou lidi (hlavně baby) co po takový zkušenosti mají blok a rozklepou se jen sednou na sedadlo vlevo. Ale z rychlých průjezdů zatáčkama mám teda už respekt. A že jsem si narazil prdel o madlo na dveřích a dneska chodim jak naprcanej - dobře mi tak. :roll: Včera to byla malina ale dneska jsem jak po intenzivní posilovně. :mrgreen: :lol:
BMW E65 735i 9/01 (pro zlost), BMW E36 Compact 316i 8/94 (dailyna), BMW E21 318i 5/81 (pro radost a relax)
Odpovědět