Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Zajímavé příhody z cest
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od caknakis »

Pánové, byl jsem včera s svou drahou polovičkou na koncertu Briana Adamse (nesmějte se)...no koncert.... celé mi to přišlo jako jedna stejně nudná písnička, ani texty jsem nějak nepobíral, ale žena byla spokojená, takže mission accomplished :D

Největší zážitek z koncertu byl pro mě odjezd...ne jen štestím z toho, že už to skončilo, ale na výjezdu jsme se potkali s B7..na 21" kolech, krásná alpiňácká modrá... Chlapi, já nejsem zastáncem metalických, nebo perleťových barev, nesnáším ty zkurvené třpytky, díky kterým auto vypadá špinavě, i když ho člověk dokonale umyje (to platí hlavně pro černou) ale tohle byla jedním slovem NÁDHERA...úplně jsem žasnul, jak ty odlesky a světla města hrají po té karoserii, fakt jsem neviděl v noci krásnější barvu. V tu samou chvíli z podzemky vyjížděl taky Bentley Continental a jak o sobě musím říct, že jsem velký fanda Bentley... tak ten kontík proti alpince vypadal jako tlusté, přežrané, do všech směru roztáhlé prase, které vedou někam na porážku a které se nemůže rozhodnout, jestli chce být kupé, hatchback, nebo nádrž na vodu...fakt se mi z toho Bentley chtělo blít, jak jsem viděl ten kontrast proti svalnaté B7...

Ale co hlavně chci říct, alpinka byla na plzeňských značkách...na druhých světlech jsme zastavili vedle sebe (ne, fakt jsem si jí nedal k večeři:-) ), tak jsem si říkal, zkusím na pána mávnout, jestli je to fouňa, nebo fanoušek..dal jsem palec nahoru, naznačil, že to myslím na jeho auto...odpovědí mi bylo stejné gesto, fakt mě to potěšilo...následoval přesun po jižní spojce řekněme lehce přes povolený limit a následné rozloučení mávnutím na výpadovce na Plzeň... byl jsem nadšený, jak malé děcko. Celou cestu jsme jeli za sebou a já se jen kochal tou nádherou a užíval si ten decentní zvuk....takže ježíšku.... :lol:

Abych to uzavřel, včerejší koncert toho homo pána z anglie stál určitě za to ;)
Naposledy upravil(a) caknakis dne pon čer 20, 2011 9:14 am, celkem upraveno 1 x.
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od Michelin »

Takovahle setkani jsou vzdycky zazitek :)
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
roti
Příspěvky: 58
Registrován: úte čer 01, 2010 3:15 pm
Bydliště: Praha, München

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od roti »

a co na to říkala drahá polovička? :)
SII Elegance DSG
BMW 740i FL V8 4.4L Vanos, 210kW, 440Nm
"Wer einen BMW fährt, muss schon Geduld, viel Geld und eine blonde Frau haben"
http://www.e46-forum.de /// http://www.7-forum.com
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od caknakis »

Spala :lol: Brian byl evidentně vysilující nejen pro mě :lol:
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
JohnyK
Příspěvky: 102
Registrován: pon bře 09, 2009 1:32 pm
Bydliště: TNO / Reichenberg

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od JohnyK »

Tak v týdnu viděna v Liberci. Jedním slovem MAZEC :twisted: , ostatní auta na parkanu byly nicky.... sranda tan nepoměr kol s tou ochcavkou :D

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
e32 M60B30 92' DD29019
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od caknakis »

Je to pecka....člověk může číst milion článků, dívat se googlu na tisíce obrázků, ale dokud na vlastní oči nevidí, jaká je to pecka....
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
PRAHAV8

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od PRAHAV8 »

Jo tuhle jsem potkal už 2x v Praze myslím že v Letňanech a to další už si nepamatuji. Jinak hodně jich vydím když jedu do Bychla.
Uživatelský avatar
JohnyK
Příspěvky: 102
Registrován: pon bře 09, 2009 1:32 pm
Bydliště: TNO / Reichenberg

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od JohnyK »

PRAHAV8 píše:Jo tuhle jsem potkal už 2x v Praze myslím že v Letňanech a to další už si nepamatuji. Jinak hodně jich vydím když jedu do Bychla.
Hodně? Ja slyšel že jsou u nás jen dvě :shock:
e32 M60B30 92' DD29019
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od fivajs »

Ať si říká každý co chce, mě se F01 nelíbí. Je to už moc kulatý, drahý a dá se říct i tuctový. Joooo takhle potkat origo Alpinu starou!!!! Jediný co je fakt pecka, jsou ta kola - nezměněný design několik desetiletí a pořád to nejlepší!!! Alpina je Alpina no
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Jak jsem včera potkal Alpinu F01 B7 Biturbo

Příspěvek od caknakis »

až budeš mít zbytečné 3 mega na účtě, tak uvidíš, že se ti začne líbit :-)))
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Odpovědět