Tak jsem neujel....

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem neujel....

Příspěvek od Fugo »

Tak protože jezdím klasicky celý rok po dálnicích s dálniční známkou na těch 10dní nebo na kolik je, protože víc jak těch 10 dní po dálnicï ročně nenajedu (na bmw) :D tak jsem to chtěl udělat stejně i letos, jenže jsem se na to tak nějak vybodl a jezdil stále s R2008 (R Espace), včera se jedem podívat na letiště jak je to s povrchem zda už by se nedalo jezdit, kámoš co je se mnou mě povídá "to se nebojíš se starou dálniční známkou?" tak říkám ne nebojím, hele je neděle, ošklivo kde by stáli vole. A při zpáteční klidné jízdě, vyjedu na vrchol kopce paceřák (první za Turnovem směr Liberec) a nahoře na nájezdu stojí Transporter celní správy, tak jsem kolem něj projel ca v 90km/h a koukám do zrcátka a TR vyjíždí, říkám a je to v prdeli, tak jsem tomu trošku přidal (ve skutečnosti jsem jel naplno, ale bohužel Espace není BMW) no do Hodkovic na sjezd jsem to nestihl, v dálce majáky, sjezd ještě daleko tak jsem zvolnil, předjeli mě a hodili nápis abych jel za nima. V Hodkovicích klasika, pane řidiči silniční kontrola..., máte starou dálniční známku, přiznávám vím, a po předání dokladů a otázce zda mám hotovost a že to bude stát 500kč povídám chlapi nejezděte tak rychle protože vám nemůžu takhle ujet, se smíchem povídá já viděl jak jedete tu zatáčku dole pod paceřákem (krásně jsem si do ní najel, kdo zná ví jak se tam jede), po vypsání bloku jsme ještě chvilku kecali, proč za náma jeli, zda k vůli tomu že jsem přidal, a odpověď byla že prostě ten tvar R2008 je vidět pouhým okem a že se výrazně liší od 2009, tak jsem tedy konsatoval že mě je líto že jsem nejel baworákem, tak se zeptali co mám, po mojí odpovědi konstatovali že by od stíhání museli upustit. Popráli jsme si hezký den a já najel na dálnici a pokračoval na Liberec. :)
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od 100RM »

Noo, tak petikilo je este jakz-takz pohoda vzhladom na to jaka je horni hranice tej pokuty...
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 763
Registrován: pon srp 25, 2008 6:20 pm
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od Michelin »

No tak Fugo ty mas stesti, stat se to me tak jim dam tu 20ku. Btw ja myslel ze celni sprava stavi jenom kamiony.
http://www.michalpavlik.com
Cekame na hebkou e32
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od Fugo »

5000 je max
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
100RM
Příspěvky: 691
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:16 am
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od 100RM »

Myslim ze max je 50 000. 5000 je blokova pokuta na miste.
BMW 7 - The true definition of luxury. Yours.
e38 740iA poooomaly prerod (porod)
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od Fugo »

je to možný, vycházím z toho že řekl sazba je 5tis dáme to za 500, asi se jim (i z jejich vyjádření to tak vyznělo) líbila moje jízda, aspoň jsem je vztáhl z té nedělní nudy. :D
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od NORMANN »

tos měl štěstí v neštěstí.... ;) dělával jsem tohle léta letoucí na R11 nebo co to je zkrátka rychlostka z Prahy na Slaný a na Dé 5tce, vždy mi to vycházelo, teď už si radši kupuju vždycky ve Slaným u pumpy známku. :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 294
Registrován: pon úno 18, 2008 6:59 am
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od Fugo »

tak to se ve slaným někdy potkáme, občas se tam motám.
Kawasaki ZX-10R masakr!!!

>>>Pneuservis,Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: Tak jsem neujel....

Příspěvek od NORMANN »

Fugo píše:tak to se ve slaným někdy potkáme, občas se tam motám.
tak čau na benzínce směr praha, myslím, že je to benzina :D
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Odpovědět