Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Dneska na D11 me lapila bila dvojkova civilni oktavka kombi, namereno 153 (ja tempomat 160), placeno 500 a 2 body. Jeli za mnou dost dlouho, jen jsem si nevsiml ze to jsou policajti, vubec jsem to od toho auta necekal. Asi prvni zakrok, ktery neberu jako policejni buzeraci. Zadne cihani za bukem nebo kratkodobe zvyseni rychlosti. Postih na dolni hranici. Jeste ze jsem neproplachoval zrovna vstriky, to bych sel zbytek cesty pesky asi :)
Jo a za odmenu jsem pak potkal zelenou kratkou e38 fl, ridic mladsi clovek, mozna nekdo odsud, jel predpisove narozdil ode mne. A tu oktavku jsem potkal za dalsi 2 vyjezdy a kasirovali tam nekoho s vozejkem, takze dreli jako kone :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Tak to jsi z toho vyšel ještě dobře. Jen bych se teď bál, aby tě nedrapli zase.

Já je potkal včera taky, bílá nová Octávka, to nové provedení s majáky v interiéru, nebýt zacikáněných oken vzadu, tak to nepoznáš. Ale naštěstí jsem jel klobouk, kadla, kadla, v kufru rozřezanou babičku zabalenou v koberci a oni šli jen po rychlosti na sedmdesátce, což se mě zrovna netýkalo.

Dva týdny zpátky stejná situace bílé Mondeo ST 220 sundané polepy, v Brně u Globusu na přivaděči. Docela jsem na to koukal, žil jsem v tom, že už Fordy vyřadili. Evidentně ještě něco zbylo.

No a pak jak jsem jel od Dunnsta, tak mě v České Kamenici vyfotil radar, 63 km, ale zatím nic nepřišlo. Docela mě to na*ralo, protože na dovolených jezdím jako šnek, kochám se a tady měli ceduli obec a radar hned za horizontem.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Raisidlo77 »

Mondeo slouží porad, jen už ho par let nemá SSD PCR s JMK ale dálniční v Chrlicich. Neměla ta Octa zlinskou RZ končící 777 ?
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Tohle znám, ale neumím používat. Když jedu na dálnici, tak jedu buď slušně (většinou), nebo si hlídám koncernová auta, ale moc to nejde. 8o) Na známého se takhle tlačil Passat, tak to prošlápl, aby ho nebrzdil a mohl se zařadit a lup, za autem diskotéka a už byl jejich.
Raisidlo77 píše:Mondeo slouží porad, jen už ho par let nemá SSD PCR s JMK ale dálniční v Chrlicich. Neměla ta Octa zlinskou RZ končící 777 ?
To jsem si nevšiml.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

To nepochybuji, jen tam máš vypsaná ta Mondea apod :) A třeba ty nové okty(jen pro můj kraj) mám na papírku v autě napsané, protože neměří zezadu, tak abych je náhodou nepředjel vyšší rychlostí :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

oxik píše: A třeba ty nové okty(jen pro můj kraj) mám na papírku v autě napsané
A holka ti to čte: 100 levá 2 váže pravou 3 horizont, Octa negativní, 50 levá 5 probrzdi, Superb negativní, 200 pravá 4 listí, Octa - 5A6 5826 - plná brzda, pravý pruh?
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

kéž by, ta teď prská nad tím, že chci dělat motor a částkou, kterou do toho plánuju vrazit :D

Mám to na sluneční cloně, takže sklopím, omrknu situaci a buď jedu nebo nejedu :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Huff píše:Tak to jsi z toho vyšel ještě dobře. Jen bych se teď bál, aby tě nedrapli zase.
Co je na tom pravdy, ze za spachani stejneho prestupku se bere ridicak. K cemu je pak tech 12 bodu? Zatim jsem byl linej to hledat, ale mozna uz je na case :D
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

Noo je to tak, plati to v obci nad 20km/h a mimo obec nad 30km/h . Toto kdyz udelas 2x do roka, tak body nebody.... berou ti ridicak. Dokonce je tam neco v tom stylu, ze v obci nad 40km/h ho berou hned :D ale tou hodnotou si nejsem jistej.
Kazdopadne ja uz jsem v "podmince" :lol:
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
Odpovědět