Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

Jojo +20 = "podminka"
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Tak to sem v pohode. Vejdu se do 30ti mimo obec. Tady jsem nasel hezkou tabulku.
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od dunnst »

Huff píše: No a pak jak jsem jel od Dunnsta, tak mě v České Kamenici vyfotil radar, 63 km, ale zatím nic nepřišlo. Docela mě to na*ralo, protože na dovolených jezdím jako šnek, kochám se a tady měli ceduli obec a radar hned za horizontem.
O tom ani nevim, když jsem svýho času jezdil přes Českou Kamenici do Novýho Boru za přítelkou, tak tam ještě nebyl a zrovna v tomhle úseku jsem to nechával dobrzdit samo, to vycházelo víceméně akorát k tý pumpě. Ale dost možná je ten radar jen strašící, takovejch tady máme.. blikne, ale neposílá.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Tak jsem si dnes koupil v Lídlu rohlík. :) Naložili jsme nákup do kufru, přítelkyně jela uklidit košík a protože jsem zaparkoval na svém oblíbeném sólo místě, které je úplně nejdál, šel jsem se zatím kochat úplně novou pětkou z Renocaru, která stála opodál. Koukám okénkem dovnitř, krmím se tím rohlíkem a všímám si, že jdou okolo manželé okolo pětapadesátky a jak jinak, než k vozu. Udělal jsem krok zpátky, paní se na mě usmála, tak jí říkám, že se budu muset asi lépe učit. Na to mi odpověděla, že to dalo hodně práce, než se k tomu dopracovali a pán dodal, že podle jeho zkušenosti, to je ještě o něčem víc, než o vzdělání. Protože si stále nevšimli, že mám za sebou sedmu, tak říkám, že jsem si chtěl jenom prohlédnout, kam směřuje technika, že mám o něco starší model. Pán odvětil, že to mám pěkné a že se mu ty starší modely líbí snad víc jak ty nové, čímž nahrál své ženě, která mu nabídla výměnu. :) Odvětil, že ho zaskočila (mně málem zaskočil ten rohlík :) ), podal mi ruku, popřál hodně šťastných kilometrů a rozloučili jsme se. Z rohlíku ujedena třetina.

Sednu do auta, koušu dál, vyjíždíme z parkoviště, přednost komu dát nebylo, ale v opačném směru na něj zatáčela paní, měl jsem malý rejd, tak jsem v půlce křižovatky zastavil, nechal ji projet a dokončil jsem manévr. Trochu mi to kvůli tomu rejdu vyšlo k protisměru, kde mezitím jela auta a slyším troubení. Tak si v klidu říkám, hlavně se nepo*er, protože zas tak málo místa jsem tam nenechal. Ujedu deset metrů, přechod, pouštím holčičku s maminkou, ještě se smějeme, jak se holčička za autem otáčí, asi takové ještě neviděla. Najedu na kruháč, vyjíždím a koukám za mnou benga. Samozřejmě hned maják, STOP, tak blikač doprava, nasrané obličeje, silniční kontrola, doklady od vozu, odkládám ten rohlík, z kterého mi zbyla třetina, podávám doklady, dožvýkávám, polykám :) , dýchnout, nula a prý jestli vím, čeho jsem se dopustil.

Napadlo mě něco o těch kruháčích, jak to teď zprasili, ale na to jsem se náhodou zrovna díval, tak říkám, že nevím. To je nasralo ještě víc. Prý jsem jim nedal přednost, jak jsem vyjížděl z toho parkoviště. Teď to zkrátím, nic jsem neviděl, jak jsem to napoprvé neprojel a zůstal jsem v té křižovatce stát, tak se mi mezitím asi schovali za sloupek, vůbec jsem o nich netušil a to jsem opatrný. Chvilku mě tepali, že jsem si udělal papíry na náklaďák a takhle jezdím, že jím za jízdy a nevěnuji se tím pádem řízení. Pak se šel podívat na zadní sedačky, kde seděl slon a říká, hlavně, že toho medvěda máte připoutaného. Jakou bych si prý dal pokutu. Tak říkám, že to je na nich, ale sám bych si hlavně vynadal, protože se děsně stydím. Na to staršímu začaly cukat koutky a mladší rezignovaně prohlásil, že se mu to nechce řešit, ať jedu. Sloník se nám tedy zaplatil a zdraví čtenáře 7er. :D

Obrázek

Závěrem děkuji příslušníkům PČR, že byli rozumní a přistoupili k řešení, že ne všechno se musí řešit pokutou.
BMW E32 730ia V8
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od JaraX »

pecka :)
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

super :)
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Raisidlo77 »

... "Hlavně že máte připoutané plyšáka" ...

Připomíná mi to, jak jsem měli ještě mokrý razítka v papírech. Kamarád v podstatě podědil Feldu v kombiku po rodičích, kteří si koupili Octávku. Protože bydlím na jediném vjezdu/výjezdu z obce, kamarád vždy když jel kolem zastavil a navrhnul že někam sjedem na cigáro. Protože Felda byla na LPG, většinou se jezdilo cca 20km pro plyn s různou zajíždkou okolo. Jednou jako vždy jsme si tak jeli od nás z Lovčiček do Slavkova u Brna pro to LPG a asi v puli cesty, na kraji Mikulova, jsme příjíždeli k odbočce do Rakouska - schválně si tu cestu nějděte na mape :lol:. Chvíli se na sebe díváme, jestli to prubnem nebo ne, no mladická nerozvážnost zvítězila ...

Pro představu. Felda byl předFL, červená základovka, plecháče v černým komaxu, párkrát vařená a kitovaná (z dálky viditelné), pod nárazníkem velký laminátový lipo (něco jako Alpina na E38), prdel tahala kvůli stavbě po zemi a hlavně na předním okně obrovský bílý polep "ŠKODA MOTORSPORT" (fanoušci Rallye). A přes to sklo puklina z rohu do rohu.

... no tak jsme odbočili. A jak příjíždíme ke zrušenému přechodu, vidíme vzrušenou hlídku jak ladí dalekohled přímo na nás. Aby ne, takový lákadlo s mladejma cápkama. Stáhli nás hned na kraj, papíry a dokumenty. "Co to okno ? A ten polep tam nemá co dělat. Doufám, že jste s tímhle nechtěli jet do Rakouska" - "Neeeee, vubeeec". Takže ty papíry ... kamarád vytáhl techničák, řidičák, pak postupně ze všech koutů auta asi všech 15 zelených karet od nového auta, jenom ne tu platnou. Následoval fingovaný telefonát domů, že karta leží doma vedle pevné linky - a od policie zase všetečné dotazy proč je auto psaný na nějakou ženskou. No a právě to byla kamarádova univerzální odpověď "Já nevím, to je matky" - na otázky proč má prasklý sklo, proč má polep, proč prdí výfuk, proč nemá zelenou kartu. Nakonec jsme měli otevřít kufr. Po lomcování klíči se jej podařilo otevřít a tam přes celý kufr do uhlopříčky pojízdný hever pod kamion na 50tun (poctivá tříchlapovka). Kamarád tehdy hodně dělal v jedné kamionce tak co kdyby se hodil. Policajti se začali divit, načež se kamarád nadechl aby asi po 17té řekl "to je matky" .. a než stihl něco říct, policajt praví "Hlavně že má matka velkej hever. Sbalte se a jeďtě !"
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od caknakis »

A jak dopadl ten rohlík?
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Poslední třetinu jsem dojedl na dálničním přivaděči hned po tom, co mě opustila hlídka, která za mnou ještě chvilku jela. Amerika ve spreji za korunu padesát. :D
BMW E32 730ia V8
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Rohlik aneb Huffova cervena nitka. Skoda ze neni audio zaznam z kamery treba. Chtel bych slyset na vlastni usi jak slonovi rika medved :D
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Odpovědět