Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Huff »

Ale no tak, policajti přece zvířátka umí. Nebo...
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Spooner »

Pěkné story. Obě dvě :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Raisidlo77 »

Vojto, tu co jsem vypravěl Kitropovi v baru nemužu nikdy veřejně napsat :lol:
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Spooner »

Nevadí. To bude taková srazová historka :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
aristoloser
Příspěvky: 151
Registrován: čtv srp 16, 2012 4:46 pm
Bydliště: Nový Knín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od aristoloser »

Tento víkend jsem vyzvedával v Barceloně Audi A6 z naší půjčovny,co ji tam nechal náš balkansky zákazník stát 2 měsíce na ulici,protoze tam byl z nějakého důvodu zadržen.auto získalo za tu dobu pár šramů,ale nastartovalo,tak jsem pouze dofoukl gumy,a radostně ,podél pobřeží,nahoru přes Lyon,a klasickou norimberskou cestu frčel rozumným tempem domu.celá cesta v pohodě,akorat těsně před Rozvadovem nejprve jedno zepředu,za chvíli druhý ,neoznačený,ale napadne nenápadný pětkovy BMW v touru za mnou.uberu plyn,oni taky,pridam,báwa to samý: bylo jasný,ze je to bundes kriminálka.po pár dalších km přiznali barvu výzvou stop,tak jsem je následoval na odpočívadlo.jak z hloupého filmu.zastavili samozřejmě tak,abych případně neujel,a ke mně.kontrola všech papírů,prohledavacka vozu komplet,a samozřejmě otázky,jestli vezu nějaké drogy,zbrane,vybusniny či dlouhé nože(?).za sebe jsem byl klidný,ale neměl jsem fakt jistotu ,jestli nebude nějaký problém s,nebo v audi,precejen ho měl půjčený zákazník původem z Balkánu,kteryho zavřeli v španelsku,ani jsme nevěděli proč,takze s přihlédnutím k únavě po téměř nonstop najetym 1500km celkem nervozita a dotěrné obavy.no,nakonec vše prozkoumali, zlustrovali mne i a6tku,a prý alles gutte,muzete pokračovat. Byli maximálně korektní,ale ten pocit nic moc....
BMW e 38 730i. WBAGF21060DF77938
http://www.filmcarsrent.cz.
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od caknakis »

Jooo, já když jsem se živil střelbou, tak se mi semtam vysypaly v kufru patrony....to mi pak vždycky v Německu cvakaly půlky, jestli jsem to vyzobal fakt všechno...i z rezervy :) úplně ti rozumím :)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od JaraX »

to se ti fakt nedivím, mě našli v holandsku ve dveřích cca 6cm zavírací nůž a bylo to na pul hodiny dohadování, a ještě mi našli PMR vysílačky a to bylo dalších 15min
BMW service expert - http://www.jarax.net
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Pro naplavu v Praze parkujici mimo zony. Mestaci maj novou fintu a vyhanej cizaky tim, ze davaj pokuty za nedodrzeni prujezdniho profilu silnice, coz je v pripade obousmernych ulicek skoro vsude. Sice tam auta provozu vubec nevadi, ale diky tomuto pravidlu je mozne ty ulice naprosto vyklidit, protoze v obousmerne ulici musite nechat 6 metru siroky prujezd. Chapu mistnaky, ze je to sere, kdyz maj oblozeny jejich kdysi prazdny ulice autama, ale lid to tak chtel. Takze je potreba najit bud fakt sirokou ulici, nebo jednosmerku, coz je zase zprijemneni pro tezce pracujici. Nechci tu rozjizdet diskuzi okolo parkovacich zon, ja jen ze MP jsou vynalezavi :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

tak v pátek večer se vracíme s rodinkou s chalupy asi 12km od vyškova a hned první dědina za chalupou v tom šíleném mrazu hlídka policie a už mě stavěli. Bylo asi pul šesté takže tma což byla výhoda. A hned šli na zadní značku zda mám STK a EMISE a jelikož se štítek wapkou oloupal tak nebylo vidět ale říkám jasně není problém vše mám v pořádku a tak si lustroval techničák a řidičák a pak ještě obešel auto koukl na světla vše se zdálo ok dejch jsem si do modrého světla tzv bez trubičky ...říkám to je v klidu piji jen 2x ročně taky v pohodě no a tak poděkovali naschledanou a opatrně ...bylo všude namrzlo a silnice zasněžené ...ehm odjížděl jsem a říkám si jaké jsem měl štěstí stím sklem ...protože jezdím se sklem co má 40cm šlic a to nevím co by kluci povídali ... :mrgreen:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od calif »

Obec Velká u Milevska, maj tam obecní plnič kasy. Sobota 6 ráno 63km/h 500kč! Prý bez bodu ...
Tak bacha...;)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Odpovědět