Vaše zážitky s policií

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
herman17
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv črc 11, 2013 9:08 am
Bydliště: Holomóc ♥

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od herman17 »

Jestli maji ty diodove blikacky za oknem, tak je uvidis na 500metru :D ty jsou videt i kdyz nejsou zaple :lol:
SPORT & RELAX AREÁL BOZEŇOV - restaurace, wellness hotel ***, firemní akce, školící centrum, kemp, tenisové kurty, minigolf, lanové centrum a jiné
Obrázek
http://WWW.BOZENOV.CZ
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Jen je smutny, ze na ty kramy sly nase penize a opet se s nima budou z nasich kapes vytahovat penize dalsi. A evidentne nenakupuji zbozi v akci, protoze octavka za 1,25M je celkem dost a jeste v takovem mnozstvi. Ledaze by ta policejni vybava stala stejne co nove auto. Je to svinstvo. Nemam rad Toka, urcite v tom ma prsty. A zajimalo by me, jakto, ze tendr vyhrala opet skodovka...jake uzasne vlastnosti si tam zase nadiktovali.
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

Ťok je kokot. Policejní výbava může být i dražší než samotná ochcávka, zadávačka by měla být tady https://www.zakazky.mvcr.cz/contract_display_24357.html konkrétně tady na konci PDFka https://www.zakazky.mvcr.cz/document_do ... 75471.html

Jinak osobně si myslím, že tohle je špatně, policie by měla být vidět, působí tak mnohem víc na psychiku víc řidičů, než když jednoho zkásnou.. ale ono obecně dopravní policie by se měla zabývat nebezpečnějšíma věcma než je chytání pyráthů za překročení o 10kmh na rovince..
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od dunnst »

Já si naopak myslim, že to fungovat bude i preventivně. Však už obdobná vozidla používají, nikde jsem si o nich nepřečetl, jen jednoduše někde za Novým Borem potkal obyč. modrou oktávku, jak stahuje nějaké provinilé auto. Člověku to pak prostě blikne, jen co za sebou uvidí nějakou octavii, jestli náhodou to nejsou oni. A těch aut je pouze 50, to nejsou snad ani 4 auta na kraj, v porovnáním s počty standardních policejních aut je to nic.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od zzeli »

Diky za link. Dalsi slendrian. MVCR ani neni schopno si poridit duveryhodny certifikat. Kde to jsme? A jak spravne pises, ty auta budou pouzivany hlavne k rejzovani za prekroceni rychlosti o 10 km/h na prazdny silnici bez lidi. To me na tom stve. Kdyby chytali skutecny prasata, tak at jsou klidne neviditelny a postupne ty piraty vysbiraj. S tim nemam problem. Ale tak to fungovat samozrejme nebude, nejvic bude peskovan bezny clovek, co obcas presvihne aktualne vycucane limity. Pisu schvalne aktualne vycucane, protoze kazdy urcite vi o usecich, kde se povolene rychlosti snizuji i zvysuji a urcite to neni na zaklade verohodne studie, ze tam takova uprava je potreba. Kde jsem kdysi platil za prekroceni 60 je najednou 70 a situace je tam porad stejna. Takze kdo chce argumentovat, ze zakony se musi dodrzovat do puntiku, tak ma pravdu jen napul.

A pridam jeden zazitek, at nejsem uplne OT. Nedavno jsem parkoval na miste, kde se konalo cisteni ulic (dle znacek v okolnich ulicich). Parkoviste bylo skoro prazdny a bylo u nej par znacek polozenych vyznamovou casti k zemi. Parkoviste navic ciste. Rikam si, asi uz cisteni probehlo a znacky zkoumat nebudu. Zaparkoval jsem. Odpo za oknem listecek, ze jsem podezrely ze spachani.... Zatim mi zadna vyzva neprisla, ani slozenka. Tak treba spravedlnost existuje, to by me mile prekvapilo a zacal bych si prace policajtu trochu vic vazit. Jestli mi prijde pod stromek obsilka, tak o to vic budu policejnim systemem opovrhovat a budu se ridit o to vic vlastnimi pravidly a etikou.

Edit: Tak jsem projel par PDF a vyhrivany predni okno uz v pozadavcich neni a na vyberko se prihlasila jen Skoda. Ten RAMER je tam moc pekne popsanej :) A kupuje se 85 octavek a 3 superby. Barvy bila, seda, bezova, hneda, modra, cerna.
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
alap
Příspěvky: 278
Registrován: sob zář 26, 2015 7:15 pm
Bydliště: Liberec

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od alap »

Přiznávám, že s tímhle tajným sledováním souhlasím. Před třemi lety lety začali tady za Libercem lítat Passati a doprava se dost zklidnila. Je tu silnice 4proudá s odděleným středem, ale auta tu lítala klidně i 150 i víc. Hlavně poláci a němci a kolikrát to bylo fakt nebezpečné. Pak se to sklidnilo a opravdu chytali jen ty blázny. Teď tu zase rok nehlídkovali a už to bylo znát. Od začátku týdne už tu lítá ochcávka a zase se to uklidňuje. Dnes jsem kolem nich proleťel 100 na tacháči a nechali mě být. Nejsem žádný závoďák, taky proto mi R6 vyhovuje, proto to schvaluju.
ex e38 728ia 99 LPG
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od oxik »

Nastesti nase ctyrproudovka s 90 se meni na 110, protoze v sedme jet 90 (+/- :D ) po dalnici, co dalnici neni, je fakt ubijejici
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
alap
Příspěvky: 278
Registrován: sob zář 26, 2015 7:15 pm
Bydliště: Liberec

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od alap »

U nás to taky slibují, ale uvidíme jak budeme jezdit.
Otce tu před x lety chytli s passatem a naměřili mu 104 (asi se teprve rozjížděl) a vyfásnul tuším 300 stovky.
ex e38 728ia 99 LPG
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od pavel.rossi »

Mě chytli někdy během září. Modrý civilní superb. I jsem si jich všimnul, jak jedou za mnou a říkám si: "nepojedu více jak 90". Bohužel to byl úsek mezi vesnicemi, kde sice nebyly žádné stavby a rovná přehledná silnice, ale dle značky to byla stále obec. Takže mě při 68 vyfotili a následně zastavili. Jejich jednání naprosto rozumné. Chvilku jsem pokecaly, já zaplatil 200Kč a rozloučily jsme se :D .
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Vaše zážitky s policií

Příspěvek od Filozof »

Kamarád mi ukazoval jak fungují kamery na dálnicích a řeknu vám že si krásně přečtou vše. Jak obličej řidiče se značkou tak si v pohodě zjistí dálniční známku i STK a EMISE plus není problém zjistit zda jede rychle či akorát ... atd. Nevím proč se pořizují drahé auta a zase škodovky když nás stejně šmírují přes kamery na dálnicích a ve městech ..
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět