7er-spotting

Zajímavé příhody z cest
Odpovědět
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Spooner »

Podle popisu mi to nic neříká. Musíte fotit :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Huff »

Můžu, bydlí tam šípková Růženka a podle veřejných rejstříků jí dost teče do bot, takže je jen otázka času, kdy to tam někdo zasanuje včetně třícy. Ještě si hraji s myšlenkou, zda se o ni nepokusit, lákala by mě bílá s polepy Matchbox, jako jezdí na Slovensku. Jen bych s tím pak nesměl na srazy. 8o)) Kdybych si řekl, že ne, tak to přepustím. Stojí tam 5-11 let.

Když jsem naposledy fotil, tak jsem málem dostal do držky.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Huff »

Raisidlo mi na prozrazení souřadnic nic neodpověděl, tak nabízím v SZ informace o poloze širší místní veřejnosti. Obecná lokace Brno.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Filozof »

kluci co stím děláte za vědu ... tak to sem napište a je to ? stará popelnice beztak nepojízdná nebo ve stavu že ji stejně nikdo nekoupí .... po evropě se takových válí tisíce ... a tady z toho děláte kovbojku :lol:
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Raisidlo77 »

Raisidlo se veřejně omlouvá, Raisidlo je denně několik hodin ve špitále a ještě kolem toho má nějaké zařizování, takže se na to nevysral, je to zkrátka ještě nedořešil :).
Když už si to píšeme veřejně, tak děkuji Huffe za lokaci. Mám v plánu tento týden se tam rozjet a vyzjistit od majitele více. Nepotřebuji to za každou cenu, uvidíme co z nich vypadne a pak dám vědět zase do SZ, nebo sem dle dohody.
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Spooner »

Doporučuju si s sebou vzít GoPro nebo něco podobného. Huff umí vyhledávat zajímavé lokace a mohl by sis později vyčítat, že jsi vše pro pobavení všech okolo nenatočil :D :D :D

Jinak se zastávám Raisidla. Dočkat se jeho odpovědi je opravdu běh na dlouhou trať :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Huff »

Není tu jediný, kdo takto komunikuje. Odepsat, OK - dík, když už si to přečte, nikoho nezabije.

Nečekám, že objevíš Atlantidu, ale těším se na příběh.
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: 7er-spotting

Příspěvek od oxik »

V horazdovicich před bazénem stala f01 740d na pražských RZ..na invalidech..bez karty..za dvě hodinky už měl za stěračem lísteček :D
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
Raisidlo77
Příspěvky: 1668
Registrován: pon črc 25, 2011 8:52 am
Bydliště: Lovčičky

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Raisidlo77 »

Tak jsem tam včera skočil. Osmu jsem uklidil do postranní ulice a vyrazil v kroksech a kraťasech, no kdyby náhodou :lol:
Auto - bílá E30, kupé, chromák, na plecháčích, čtyřramínko volant, šíbr, bez SPZ - údajně už nejspíše bez TP. Auto bylo běžně v užívání rodiny pana JK, na místo dojelo po svých a zůstalo zaparkované jako je na Huffovo foto. To vše před 23lety, od té doby stojí na místě. No u E30 po takové době bych spíš čekal, že bude zralá k zametení na lopatku (což asi bude, jen to není tak vidět) ...
Pana JK jsem bohužel nezastihnul osobně, dostal tak alespoň vzkaz do schránky. Tedy po tom, co jsem ve schránce udělal místo mezi různobarevnými upomínkami z pošty, poslední ze dne mé návštěvy už ležela na zemi - nevlezla se. Vyslechl jsem poté alespoň pár sousedů (zprvu mysleli, že jsem exekutor) a dle nich je pan JK zajímavý člověk - domů chodí pozdě v noci a brzo ráno opouští, snad z obav těch exekutorů, nevím. Jak již psal Huff, na ten krásný barák ze 30.let, je sekera v hodnotě cca 42ks fungl nových Dacií Logan v základu. Pro zajímavost ten barák patřil jedněm velkotovárníkům z hlavních postav tehdy vznikající Mosilany, musel bych opravdu krásný. Snad z nostalgie majitelé nechtějí ten dům ani auto striktně pustit, dokonce loni za nabídku ve výši 71ks Loganů zájemce seřvali do podvodníků a vyhodili (ačkoliv by to vyřešilo jejich narůstající problém..). takže já pochybuji že E30 prodá předtím, než rozkvete definitivně.
Jeden ze sousedů napočítal, že jsem minimálně 12tý zájemce o "to auto" ...
"Zatím prodáváme auta a ne hodnoty Cx.." šéf BMW Kuenheim při představení E38
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10062
BMW E38 750iXL - 1997 - DG10161
exBMW E38 750iA
exBMW E38 740iA
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: 7er-spotting

Příspěvek od Huff »

Poslední větu jsem čekal, přesto jsou situace, kdy to třináctý zlomí. Něco podobného se mi před lety podařilo a nebylo to o penězích. Dokonce, když jsem to šel podruhé domlouvat (ještě nebyla ani stanovená cena), čekal na mě techničák, ve kterém jsem už byl uvedený v odhlášce. Taky to bylo o citech a vzpomínkách. Třeba by stačilo přijet osmičkou.

Podle leteckých snímků to tam nestojí tak dlouho, ale v rozmezí, které jsem ti psal.

Beztak bude ten příběh hodnotnější, než auto samotné. Bydlíš v prominentní čtvrti, dobře se vozíš a kdo ví co ještě a za pár let to jde všechno do kopřiv.
BMW E32 730ia V8
Odpovědět