Zajímavosti na prodej

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
rajnhold
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 08, 2011 3:07 pm

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od rajnhold »

Pro někoho, kdo má v úmyslu zalézt přes zimu do garáže.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/ ... oFrom=list
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od calif »

Proč na to musí hned každej pitomec dát hnusný černý kola a droidový rádio.. pokud je motoricky ok tak vrátit navi, vyčistit intr, kilo vrazit do oprav podvozku,brzd a motoru a bude pěkná...nebo za dvě kila koupit leštěnou :D
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od fishmaker »

když vidim ten interier zahumusenej...tak by to muselo bejt tak za dvacku :D
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od dunnst »

Dlouho se tady nic neděje, tak jsem si řekl, že najdu na netu nějakou vránu, která by se i mohla líbit...
https://auto.bazos.cz/inzerat/96944976/ ... vidual.php
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od fishmaker »

Peknej kousek a rekl bych ze i za dobrou cenu
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Filozof »

Dunnst : mno to auto je jen na kšeft ... prej za pár korun někde sehnal a ted to chce prodávat ...už jich prodal několik i na díly ...
Nevím blíže ale je to prý ještě na dost investic ... zkoušel to za cca 230 a už leze dolů ...počítám ke kilu to dojde ... interier je pěknej to je fakt.
Ale opravovat vše co je špatně na tom autě ... to je dlouhá cesta ještě...
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od dunnst »

Mno máš pravdu, už jsem to tady někde našel :-) Občas mě přepadne taková hříšná myšlenka vrátit se zpátky k 7er, pač to ze všech aut, co jsem kdy měl, bylo to úplně nejlepší. Pak se podívám, kolik dneska za ty vrány chtějí peněz, k tomu si přihodím, jaké starosti se servisem se tady dočtu, že lidi mají a zase mě to pomalu přejde :-D Jak to ta E32 dělala, že to byl takový držák.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Filozof »

Jako pokud si seženeš nějakou panenskou 740-750ku co má kilo namotáno a byla garážovaná v německu tak bych se tomu nebránil....do garáže hezky a jen šlechtit ....pak ji ještě se ziskem prodáš za x let ...případně tratit nebudeš. Ale to by musela bejt opravdu garážovaná vonavka co je jak ze salonu. Tam to má obrovský smysl .... já bych klidně bral vonavku v garáži 7er a denní ježdění nějakou E61 kombíka nebo novější E66... ta vydrží ještě hodně.

Jde o to že většina z nás až na pár lidí máme olítané kusy tak solíme za servis ... ale věřím že ty panenské kusy co pár fandů má i zde a jsou v garáži tak dělají daleko více parády ...ikdyž stojí taky peníze každá šmouha pokud se leští a opravuje každá drobnost...

Ty auta mají cca 20let ... denní ježdění to prostě je velice nákladná sranda. A snad už jen z dojezdu je nás tady pár co si ji držíme. A pár co ji má v garáži na léto ... ještě na facebooku 7er je x desítek nadšenců co mají tyto auta a drží si je ... ale věřím že většina z nás těch 30-50k ročně prostě do servisu dáme pokud stím jezdíme stále každý den ...

Tady jedna z Bratislavy a vypadá že stav bude pěkný a nájezd je taky slušný a za rozumné peníze 740ka.
https://auto.bazos.cz/inzerat/97498715/ ... K-a-EK.php
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od dunnst »

Nemyslím si, že E38 je úplně auto na investici. Je to nejhezčí sedma, o tom žádná, ale vem to podle E23 - po tom autě dneska neštěkne pes. Auto na investici je 8er, to je raritka, za kterou ještě někdo ty velký prachy dá. Já se svojí náturou nemůžu mít víkendovou leštěnku, bylo by mi to líto mít auto, co jen někde stojí, zatímco já jezdím jiným. Auto má jezdit a když už do toho vrážím peníze, tak ať se v tom alespoň vozím :-D Je to stejně paradox, E38 mě fakt láká, E65 skoro vůbec. Může být pohodlím a víceméně vším oproti E38 klidně o dekádu, ale naleštěná E38 je prostě nááádherný auto. To se o nástupcích říct nedá.
Moje idea je spíš taková, že jsem to auto dlouho chtěl a řekl jsem si, že by bylo super mít alespoň na rok dvanáctirendlík :-) Takovýhle motory za chvilku nebudou. Vem si, když by jsi řekl svýmu vnoučeti, který pozná tak max čtyřválec, že jsi měl v autě válců dvanáct. Trošku masírka, ale tak co..

Btw. tohle tady snad ještě neni :-D
https://auto.bazos.cz/inzerat/97568590/ ... -740iA.php
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Zajímavosti na prodej

Příspěvek od Spooner »

Co někoho vede dát do E38 volant z E46? Kdyby to byl aspoň mpaketový :)
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Odpovědět