rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Moderní od listopadu 2008 - 2015
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od JaraX »

Snejk píše:Tady to vypada jak když nemam co lepšího na praci nez jen nekomu rozmlouvat Fka :lol: . me je uplne ukradene co si kdo koupi. když se me někdo zepta co si o tom myslim tak mu to reknu tak jak to je. ale rozmlouvat? stejne si to každý koupi protože deska proste kazdej chce dobře vypadat i když se mnohdy pak divi...
dobře vypadat a dobře jezdit jsou dve ruzne věci. v Fku se dobře a draze vypada (taky porizovacka i provoz a servis drahe jsou) a kdo na to ma a chce to, a je ochoten to zivit a nejake ergonomie a vybavy a podvozky ho nezajimaj, tak at vesele jezdi. mam i zakazniky co jezdi 750i a je jim to fuk. mají prikoupenou záruku na motor a penez dost... proste mají radi v8 at to stoji co to stoji... sice sou občas nasrani ze nekam nedojedou.. ale stejne by e65 nechteli protože to blbe vypada a nebudou jezdit starou pastikou... I když par zakazniku zase Fko prodava aby koupili 750li e66 :lol:
pod to bych se podepsal, drahe s drahym provozem, ale když mi stojí F01 a E66 vedle sebe tak každej kdo přijde obliži Fko, ale taky mam par zakazniku co jsem z novějších aut přesvědčil do E66, ono třeba spousta lidi si neuvědomuje že prostě to bude stát kotel :) prostě nám to se Snejkem nevěří.
taky bych si radši koupil 750i než jezdit chrochtákem, pravděpodobnost že se to posere je u obojího tak nějak stejná, jen u 750i bude stát ta oprava podstatně víc.
Fko prostě není levné auto na provoz a nějaké dva litry na spotřebě tam absolutně nehrajou roli, a vůbec nevidím důvod proč na to auto přecházet z E65, nic extra zajimavy to navíc neposkytuje, teda krom par věci (Bang olufsen, ten ale nejde skoro sehnat, pak LEDkovy světla, hlidani mrtvyho uhlu a natačecí zadní náprava, to sou věci který mě v Fku baví, zbytek mi přijde spíš horší)
jak říká Snejk, at si každej koupí co chce, kamoš si ted koupil OIII za 1,1 mega a stejně je to ultrasráč, má to od července a už měl 8 reklamací :D
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od dunnst »

Byly doby, kdy se tu lidi báli i E65. A možná i doby, kdy se báli E38, to jsem tady ale ještě nebyl :-) Já bych měl problém i s tou E65, ale komfortem by mě asi přesvědčila. Fko bych si max nechal koupit, ono taky co si dneska koupit, když je člověk zvyklý na 7er. Jinak trojkovou oktu 1.6 tdi 66kW jsem měl teďka na půl roku funglovku od firmy na dojíždění do Německa, najezdil jsem s tím 22 tis. km a porucha nebyla žádná, jen to žralo trošku víc olej. Ale divil jsem se, že už od 10 tis. se začaly občas ozývat různé vrzavé zvuky.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Pechy
Příspěvky: 58
Registrován: čtv úno 21, 2013 11:24 am
Bydliště: Praha / Benešov

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od Pechy »

Když jsem se jen ze zajímavosti koukal na nějaké Fka, tak jsem narazil na jedno, které má 1,5 roku garanci od dealera. Jasně, je otázka co vše ta garance kryje, ale třeba by to byla cesta.
Pokud bych chtěl někdo Fko, tak jít primárně do auta s nějakou garancí. U auta o kterém píšu jsem narazil na tuto položku ve výbavě: 997 DEALER PRESENTATION

Rozumím tomu správně, že to byla předváděčka? Nebo to je něco jiného? Mimoto prodejce mi psal, že ve 117.000 km byla dělaná převodovka. :o
BMW E65 730D, r.v 08
Uživatelský avatar
Tomas735i
Příspěvky: 660
Registrován: čtv srp 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od Tomas735i »

:lol: Snejku nerozmnožily se ti zas?
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od JaraX »

- mrtvej osmikvalt ve 120k není vubec nic vyjímečnýho
- ten kamarád měl tu oktávku se vším a právě se mu tam srala ta výbava, vrzání taky přišlo a on každé vzrání reklamoval.
- druhej známej si koupil rapida, po čase zjistil že mu ve dveřích stojí cca 20cm vody, furt slyšel šplouchání, tak mu to ve škodovce opravili vrtačkou :D :D
- kdo nepozná ty super věci v E65 (lednička, řadička pod volantem, ultrapohodlny sedačky, chlazeny držaky napoju, pomale rozjezdy sedaček atd) tak si klidně muže koupit Fko a nějak ho to nebude mrzet, komfort je to skoro ve všem lepší jak E38, jen si není kam dat piti, to šlo i v E38 do dveří, proti E65 i E38 je v interieru Fko strašně stisněny a je z něj mnohem menší rozhled, ale to je učel, tak to lidi chcou.
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od dunnst »

S tou vodou máš ale pravdu, pamatuji se, že po každém dešti vyteklo při otevření dveří od prahu něco vody. Kroutil jsem nad tím nechápavě hlavou, ale bylo to auto z půjčovny, tak jsem nic neřešil. Ale litoval jsem lidí, co si to koupí jako funglovku. Co mě začíná zajímat čím dál víc jsou firmy, které vezmou auto z 90. let nebo i starší a kompletně ho zrenovují, popř. vymění motor za nějaký novější silnější apod. To už je ale trošku off-topic..
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od caknakis »

JaraX píše: - kdo nepozná ty super věci v E65 (lednička, řadička pod volantem, ultrapohodlny sedačky, chlazeny držaky napoju, pomale rozjezdy sedaček atd) tak si klidně muže koupit Fko a nějak ho to nebude mrzet, komfort je to skoro ve všem lepší jak E38, jen si není kam dat piti, to šlo i v E38 do dveří, proti E65 i E38 je v interieru Fko strašně stisněny a je z něj mnohem menší rozhled, ale to je učel, tak to lidi chcou.
Ty jseš jak zaseknutý gramofon :-)
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od caknakis »

Tomas735i píše:Caknakis: Jen rozdíl v reálných spotřebách mezi 730d a 740i u mě za rok udělá cca 52000 Kč, což není právě málo. To by teoreticky mohlo pokrýt (když ne tu slavnou dovolenou :lol: ) případný servis.
Kolik kilometrů ročně najezdíš? Ať počítám jak počítám, tak jsi další kdo tady dostal pilotní licenci :)))
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od JaraX »

caknakis píše:
JaraX píše: - kdo nepozná ty super věci v E65 (lednička, řadička pod volantem, ultrapohodlny sedačky, chlazeny držaky napoju, pomale rozjezdy sedaček atd) tak si klidně muže koupit Fko a nějak ho to nebude mrzet, komfort je to skoro ve všem lepší jak E38, jen si není kam dat piti, to šlo i v E38 do dveří, proti E65 i E38 je v interieru Fko strašně stisněny a je z něj mnohem menší rozhled, ale to je učel, tak to lidi chcou.
Ty jseš jak zaseknutý gramofon :-)
ale asi hodně ztlumenej, lidi to jaksi neberou vážně :D jak píše Snejk, všecky zajímá jen jak to vypadá
BMW service expert - http://www.jarax.net
Uživatelský avatar
Alois
Příspěvky: 474
Registrován: ned kvě 16, 2010 12:49 pm

Re: rozdíl cen jetých 730d-740d-750i

Příspěvek od Alois »

To s tím Rapidem je bohužel pravda.. Firemní Rapid od přítelkyně, zadní pravé dveře a 2x reklamace.. Po dešti z nich bylo akvárko :)
Alpina B6 e63 4.4 Alpina Blue, M3 e46 manual Phoenixgelb/Kiwi, 840i Grancoupe Individual Dravit grey, Z3 Coupe 2.8 M52TU cosmosschwarz manual… a pár dalších non BMW
Odpovědět