Výměna analog TV za digital

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
jaroslav
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 08, 2013 8:29 pm

Re: Výměna analog TV za digital

Příspěvek od jaroslav »

Tak pozor, to ze nemas zadnu obrazovku by az tak vadit nemalo. Ked mas 2 antenne kable tak ti to musi fungovat minimalne tak ako mne nez som zohnal spravny diversity zosilovac - bud funguje vyborne za jazdy (a stracaju sa programy) alebo spatne (a programy sa nestracaju).

DRIVE TV modul je urceny pre vozy so zadnou obrazovkou a tam je prepojenie trochu ine:
1.) Bez zadnej obrazovky - obraz z DVD changeru ide do TV modulu, z TV modulu do Navigacie, z Navigacie do MMI.
2.) So zadnou obrazovkou - obraz DVD changeru ide do TV modulu, z Navigacie tiez do TV modulu a z TV modulu do oboch obrazoviek.

Myslim ze by to chcelo porovnat ten konektor do TV modulu u auta so zadnou a bez zadnej obrazovky a prepojit ti to aby ti to fungovalo. Mozno je potreba koli tomu TV tuneru u teba prejst na zapojenie 2.) akurat ze tam zadna obrazovka proste nebude.

Moj TV tuner bol skusany tiez v Hurvajsovej 730d bez zadnej obrazovky a obraz i zvuk normalne fungoval. Akurat mu po chvili uplne prestal reagovat iDrive a modul musel von. Ci to bolo tym ze sa to zapojilo ked bolo vsetko zapnute alebo sa ten tuner nehak nepohodol s tym autom nevieme, viac sa to neskusalo aby sa nic neposralo.
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2134
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna analog TV za digital

Příspěvek od fishmaker »

jestli by byla možnost se s tebou někdy potkat v Praze...tak bych ho rád vyzkoušel u tebe...aspon bych zjistil jestli mi skopčák neposlal nějakej vadnej kus
a jestli rozumíš tomu zapojení...tak bysme to pak u mě mohli vyzkoušet po přehazovat...jinak ho kdyžtak prodám...zatím na to nespěchám...
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Odpovědět