Hydraulika kufru - problem

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
PetoK
Příspěvky: 29
Registrován: stř pro 31, 2008 7:18 pm
Bydliště: Žilina

Hydraulika kufru - problem

Příspěvek od PetoK »

KLuci, help... neriesiel niekto problem s hydraulikou? Kape mi olej z laveho piestu... da sa to opravit, alebo iba vymena ?
BMW 730d E65 2004
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hydraulika kufru - problem

Příspěvek od P3RF3KT »

Nejvetsi nocni mura celeho hydrokufru. Opravit se to neda a samotne pouzite ti to nikdo neproda a nove to stoji kolem 10 000,- Kc. Ikdyz doslechl jsem se jednou ze jeden mistni clen to dokazal zrepasovat. Co je na tom ale pravdy nevim.
Ted jeste koukam ze jsme v sekci e65 tam to pravdepodobne bude jeste drazsi :)
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
J.Benny
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:09 pm
Bydliště: Praha 5

Re: Hydraulika kufru - problem

Příspěvek od J.Benny »

Jj já jsem udělal repas ,nebo spíš výroba nového pístu a funguje ale problém že nemůžu doporučit člověka co my to dělal protože jsem na to čekal snad milion let a výsledek byl ten že my udělal nový píst ( ze starého se použila pouze ta vnitřní část pístu s tyčkou a okem a boční šroubení s trubičkou ) a spodek my tam dal původní ( ten hliník s výustkou na hadici ) dal tam o-kroužek a 3x důlčíkem zaaretoval k tý nový pístnici tak že efekt ,chcalo to ještě více než před tím :( . Nic méně k dokonalosti my to doladil kolega z práce který my na fréze vyrobyl ten spodek kovovej a šroubovací do pístu ( v pístu udělal závit ) a hle píst celej novej absolutně rozebiratelnej pro výměnu všech gufer a gumiček :lol: . Jenže prostě byl to fakt velkej trabg asi na 1/2 roku :( ,pozitivní na tom bylo to že ten borec co my udělal tu největší část ,tedy celí píst tak negarantoval funkčnost tak my to nechal grátis s tím že už to nebude nikdy dělat :lol: .Závěr je to že mám uplně nový píst hydrokufru opravovatelný a zadarmo :lol: :lol: . Hele poradím zkus oslovit někoho kdo prostě dělá hydrauliku a vyrábí písty ,třeba dopadneš v úvozovkách lépe a budeš moci doporučit ;) . Dám sem k mému autu foto toho nového pístu aby jsi vyděl že to jde ;)
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: Hydraulika kufru - problem

Příspěvek od JaraX »

mam člověka co to pro mě repasuje, cena opravy u mě 2500kč (repase pístnice, výměna oleje s výplachem) včetně demontáže a montáže pistnice, obložení kufru apod. což si myslim že je zadarmo cena, jelikož v BMW stojí pistnice 6500kč plus dvě deci oleje za 1800kč :)
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět