Nuda...!

zde můžete kecat o čem chcete
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Nuda...!

Příspěvek od calif »

Tapec jsem měl dole taky.... výměna té výklopné kapsy, čudle nové...taky to nikdo neměl dole, a už to povrzává, zadní sedačky,plato dole kvůli tlumičům, a taky zezadu něco slyším....tohle mě přivádí k šílenosti... stejně jako povrzavani z náprav atd . . Je to staré přes 20 let, a ač to byla kvalita, tak působení horka a mrazu dělá svoje, navíc to rozdělávání a skládání, plus samotné stáří toho plastu...je to prostě daily a jednou skončí jako vrak, jen si to nechci připustit a stále bojuju a vrážím do toho prachy
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Nuda...!

Příspěvek od volf-m »

Mě se prostě LPG nelíbí, hadice navíc co tam nemají být, nádrž co tam nemá být, kabeláž, jednotka... Myslel jsem si naivně, že budu místo benzínu tankovat za polovinu, jinak bude vše super, ale bohužel realita byla jiná. Dál jsem měl LPG v Scenicu a tam jsem to nějak neřešil, tam jsem jezdil dokud nechcípla spojka, sice se to klepalo jak drahej pes, ale co, je to Renault ;) Pokud ale koupím prémiovku, byť 20 let starou, tak očekávám, že to bude fungovat naprosto top, což tak nebylo.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuda...!

Příspěvek od dunnst »

Mě se zlehka klepal neutrál, to byla jediná moje daň za LPG. Kurf nepočítám, to se dá dneska vyřešit nádrží v rezervě a buď lepící sadou, nebo pouze dojezdovou rezervou, když na ní člověk trvá. Dneska se údajně dělají LPG systémy natolik pokročilé, že je to schopný přes OBD2 cucat data z auta a samo se za jízdy kalibrovat :-D Kdo ví, jak to funguje.
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: Nuda...!

Příspěvek od zzeli »

Preju vsem hezke svatky, at se vam ty pekace neserou, nereznou, delaj radost a taky cest poctivym autum :)
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Nuda...!

Příspěvek od calif »

Taky všem hezké svátky a krásný Nový rok....
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Nuda...!

Příspěvek od T613 »

Cus borci a sorry kdo mi psal nejakou SZ, nebyl jsem tu rok.
Vse ma svuj vyvoj, kdyz tu pulka lidi (z 30?) auta proda tak proc by sem chodili, tak jak driv. Na FB to o moc lepsi neni, mozna je tam vetsi provoz, ale taky je tam vic hlupaku. Navic se tam vsechno hned ztrati a uz nic nenajdes, uz po mesici.
Vse ma svoje :-) Az ty auta zacnete nakupovat zpet, z Mototechny za pul giga, tak se tady zase vsichni slezou :lol:
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Nuda...!

Příspěvek od Huff »

Napiš co jsi všechno vystřídal od dob sedmy pohřbené za svitu jisker flexky. :)
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Nuda...!

Příspěvek od Filozof »

ty jo vidím že to tu pomalu umírá a občas sem někdo dojde a něco napíše ...je to škoda ještě 2roky zpátky tu bylo plno života ... i lidi kolem mě cca 7x 8x 7-mičkářů hodně ubylo a jsme snad 2-3 no tedy brzy už jen 2. Takže mrtnost je vysoká. Kdo vydrží ještě 10-20let s nějakou leštěnkou má vyhráno taková 740-750ka ve vůni a výbavě bude za raketoplán. Počítám zase vylezou nahoru.

Já bych si nejraději svoji e38 nechal pro radost na jaro - léto - podzim a koupil běžnej vágen pro rodinu na to běžné ježdění nějak si nedokážu představit život bez 7er. Případně e66 je taky vhozená karta do budoucna.

T613 - ty ještě žiješ s BMW ? Ani nevím kdy jsem něco od tebe četl ale bude to pár let. :)
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nuda...!

Příspěvek od dunnst »

Však sem nechodí jen lidé, kteří mají 7er či jiné BMW, ale i lidé, kteří ho měli, jako třeba já :-)
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Nuda...!

Příspěvek od T613 »

uz nevim kolik kramu jsem mel, dulezite je ze to jezdilo, nesralo se to a stalo to par korun
ted mam Astru G kombi 1.6 benzin, super auto za par korun
1 nebo 2 roky zpet jsem mel huceni v klacku, ze bych si koupil nejakou E32 ... no pak nastesti jsem se v tom svezl, uz ani nevim kdo se tu stavil at to projedu. jestli tam neni nejaky problem ... a zjistil jsem ze mi to tak staci a uz to nechci :-D

ted mam jinou zabavu, proc bych se mel cely zivot hrabat v tom stejnem
ale dokazu si predstavit, ze si nekdy koupim zas takove auto pro zabavu
Odpovědět