pomoc ohledne audia- KDE?

Zkušenosti se servisy origo i neorigo BMW, upozornění, doporučení
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Syrup
Příspěvky: 114
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:36 pm

pomoc ohledne audia- KDE?

Příspěvek od Syrup »

Zdravim lidi,

mam prosbu. Potreboval bych vyresit problem co se tyce audia ve sve e38 a tim padem poptavam nekoho, kdo by to byl schopen vyresit.

O co jde:

Nechaval jsem si od Falcona repasovat radiomodul, ktery klasicky zacal blbnout a vypadavat. Po repasu krasne fungoval asi mesic, az do chvile nez jsem vlezl do auta a bylo ticho. Na velke navi nejde radio ani zapnout (zmacknutim leveho knofliku- ani se nerozsviti ten ctverecek hlasici funkcnost).

Podeziral jsem ten radiomodul, tak jsem ho vykuchal ven a dal ho na reklamaci, nicmene- radiomodul je naprosto poradku a funguje. Tudiz problem je nekde jinde.

A ted co bych potreboval. Potreboval bych namontovat v kufru vlevo zpatky veskere komponenty (zesiky, konektory atd) zpatky a nejakym zpusobem to zprovoznit, at uz je problem kdekoliv. Falcon mi dal tip na spinacku, tu jsem nechal vymenit, ale netusim jestli to pomohlo nebo ne, protoze ten zadek je furt rozebranej a ja uz si nejsem uplne jistej jestli to dam do stavu tak, aby vsechno bylo tam kde ma byt a vsechno zapojeny tak, jak to ma byt, protoze jsem to rozebiral uz asi 4 mesice zpatky. A od te doby bylo auto v servisu.

Nevite o nekom kdo by mi pomohl?

Diky!
e46 330i EX, e34 ///M5 EX, e91 320d Mpaket EX |…| e38 740iA & e30 325i Cabrio Mtech II & Kia Ceed SW & Iveco Daily 35S13
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: pomoc ohledne audia- KDE?

Příspěvek od NORMANN »

Asi by ti pomohl někdo kdo má stejný auto s podobnou výbavou, jako máš ty a podle kterýho bys si to sestavil zpátky, ne?
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: pomoc ohledne audia- KDE?

Příspěvek od volf-m »

Mám dojem, že to není aktuální - auto už šlo z domu
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět