Novinky na 7er.cz

co ještě vylepšit
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od volf-m »

Pánové, asi budu kazit partu, ale za mě je to strašný, původní vzhled mi přišel mnohem líbivější a decentní.
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od scorpion »

Je hlavně dobře, že se nyní (již nějaký čas) o to forum Fishmaker stará. A věnuje tomu svůj osobní čas. I přesto, že dobou facebooku atd je již forum poměrně mrtvé, tak se sem rád vracím a koukám na změny na těch našich vlajkových lodích. Také jsem rád, že mě Fishmaker oslovil po grafické stránce a mohu tedy k chodu zde nějak přispět (aspoň logem a celkovým záhlavím). Mě osobně se nový vzhled líbí, jelikož mi přijde přehlednější. Jelikož na forum koukám na notebooku připojeným k velkému monitoru, tak oceňuji tmavě modrou v pozadí, jelikož už mi ta bílá nevypaluje oči. Ten kdo to tu sjíždí na mobilu, tak je mu to jedno to chápu. Nic méně stále je to čistý design a při vstupu sem, je aspoň vidět, že to tu trochu žije. Myslím, že postupně si všichni zvykneme. :D :D
Obrázek
PRAHAV8

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od PRAHAV8 »

Tak jsem dnes zjistil zásadní problém :D když jsem na mobilu tak v horním banneru mi chybí e32 respektive vidím jen boční skla :| a když už to tak kritizuji :) tak není náhodou škoda že tam nejsou všechny generace 7er?
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od fishmaker »

Nevím co máš za mobil... Ale já to čtu na výšku, takže tam mám skoro jenom e65tku... Takže za mě dobrý :D
Tak určitě je možnost to trochu ještě poladit... Nicméně pokud budu to pozadí zmenšovat, aby se to vešlo celý na šířku, tak to zas na výšku bude mít 40px a nebude tam skoro nic vidět... Včetně necitelneho loga

Co se týká všech řad... Tak to by spíš napsal Scorpion ;)

Volf-m : nikdy se člověk nezavdeci všem..nicméně sem otevřen návrhům a nemám problém poupravit třeba odstín nebo oranžovou vyměnit za malinko jinou

EDIT : nějak jsem neměl vysypanou cache...už se mi to zobrazuje stejně jako uživateli PRAHAV8 :)
Přílohy
Screenshot_20201017_202916_com.android.chrome.jpg
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1449
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od scorpion »

PRAHAV8 píše: sob říj 17, 2020 6:19 pm Tak jsem dnes zjistil zásadní problém :D když jsem na mobilu tak v horním banneru mi chybí e32 respektive vidím jen boční skla :| a když už to tak kritizuji :) tak není náhodou škoda že tam nejsou všechny generace 7er?
Všechny generace bych tam rád. Ale e23 sehnat v podobném úhlu a v obstojné kvalitě fotku, je náročné. A samozřejmě originál. Bohužel mi čas nedovoluje googlit několik hodin po e23. Pokud by jí někdo měl v pěkném a origo stavu, ideálně tmavou tak jí klidně nafotím a přidám. G11 sehnat by už neměl být problém v podobném úhlu aby všechny seděli... Tyto fotky jsou focené jedním fotákem v jeden den, takže úhel, podmínky atd takřka stejné a tak šli pěkně poskládat. S fishmakerem jsme se shodli, že to zatím tak necháme, protože Gčko tu zatím asi ani nikdo nemá a určitě nebude koukat na tohle forum, to asi mohu říci upřímně. A e23 tu snad nikdo nemá mimo Davida. Takže jsme řekli, že to zatím uděláme takto. Není problém kdykoliv přidat další generaci. :-) A ještě bych dodal, že přidáním dvou aut, by se celkově všechny auta zmenšila, což mi přijde škoda. Leda je pak více překrýt, aby se udělalo více místa při zachování výšky obrázku.
Obrázek
PRAHAV8

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od PRAHAV8 »

Já to mám takhle tedy viz. Příloha . To jsem rád že tam mám aspoň pár modelů a ne jen 1. K té oranžové barvě nebylo by lepší aby 7er bylo napsáno úplně bílé a Fórum aby bylo modrou jako je ve znaku BMW? Jinak si myslím že i pokud to zůstane tak jak to je tak je to v pohodě. Design za mě lepší než ten snad z roku 2009 nebo kdy to tu začaloten už byl okoukanej .
Přílohy
Screenshot_20201017-234959_Chrome.jpg
Uživatelský avatar
dunnst
Příspěvky: 1311
Registrován: pon úno 15, 2010 2:22 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od dunnst »

Podle mě to vypadá dobře, lépe než předtím. Já na forum chodím, i když už to auto dávno nemám a mám pocit, že je nás víc podobných
EX E32 740i LPG Obrázek EX Honda Legend KA9 LPG Obrázek Volvo S80 T6 LPG Obrázek
Honza164
Příspěvky: 439
Registrován: stř črc 27, 2016 10:07 am
Bydliště: Brno

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od Honza164 »

Mě se to líbí. A s tím, aby byly vidět všechny generace... Proč to neudělat tak, že by se po každem refreshi objevil obrázek nějake generace. Přijdu na stránku, objeví se tam e65, jdu do nějakeho vlákna, objeví se e23 atd... Odpadl by i problem, aby byla auta nafocená z potřebneho úhlu.
BMW e32 740iA (1995) [2017-present]
ALFA ROMEO 164 2.0 TS (1998) [2008-2017]
FORD GRANADA 2.3 V6 (1984) [2013-2014]
FORD SIERRA 2.0 DOHC (1989) [2007-2008]
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od T613 »

tsipeeeco a je to i tady :D

necitelny srancovy font kvuli mobilum
Uživatelský avatar
fishmaker
Příspěvky: 2133
Registrován: čtv srp 21, 2008 7:54 am
Bydliště: kousek na sever od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na 7er.cz

Příspěvek od fishmaker »

T613 píše: stř říj 28, 2020 3:23 pmnecitelny srancovy font kvuli mobilum
nevim čemu říkáš srancový font...

kritizovat umí každej...tak navrhni jinej font (jestli teda chceš nějak přispět)
First EX: BMW e38 740i 6/1995 Obrázek
Second Car : BMW e66 745Li 2/2002 + LPG Obrázek
Third EX : BMW f01 740i 3/2009 Obrázek
Odpovědět