BMW E65 745i

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Blackie
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 18, 2014 8:49 pm

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od Blackie »

Hydroměniče posíláme do Kapsu... Spousta lidí na ně nadává,ale nám repasovali desítky hydroměničů a ani jedna reklamace. Jak dělají zbytek nemůžu posoudit,to si dělame samy,ale hydroměniče jsou v pohodě... A cenu už radši nevim,ale tušim že cca 7-8tis
Blackie
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 18, 2014 8:49 pm

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od Blackie »

Udělal jsem si radost k narozeninám a sedma jela na vylepšení ke Snejkovi na uprade světel,musim říct že domluva se Snejkem v pohodě,jasný dovolat se je trošku bojovka,ale člověk se nesmí vzdát :P Všechno vysvětlil co a jak,někdy v Listopadu jsem u něj byl tak jsem mu ukázal že jedno světlo šilhá a tim pádem je nefunkční natáčení atd-nic nebyl problém,dokonce řekl že se teď zase objevily žluté kroužky... Mezitim jsem sehnal ovladač na webasto když už u něj bude sedma stát tak že dodělá dálkový start. Fotky jsou teda bída,ale až bude čas tak nafotim lepší protože je neskutečnej masakr jak to svítí,navíc když před byla svítívost 167 a 122lux :lol: Zase funguje natáčení,takže vidim i to co nechci :lol: Žluté kroužky jako denní svícení,světla vyčeštěná,rozleštěná,nové výbojky Osram night breaker laser prostě paráda. Fotky zatím nemám protože u nás jsou hromady sněhu a sraček,takže je to špinavý nebo zasněžený :D Snad v týdnu ji umeju a dám na dílnu a pořádně vyfotím....

Potkávací
Obrázek
Dálkové
Obrázek
Ovladač na dálkový start
Obrázek

A na závěr bych dodal,že jsem poptal sviť líp,cená stejná jako u snejka se základníma projektorama-netušim co znamená základ...Kroužky do AHL světel nedělají,takže by tam byly ty staré obyč a natáčení jsou schopní opravit,ale musim si sehnat díly nebo celé světlo... Takže tohle padlo,pak sem poptal ještě jednoho,ale ten navíc řekl že AHL se občas rozbijou při rozlepení,plus sehnat si zase sám světlo nebo díly na natáčení atd...
Už od začátku jsem byl pro Snejka rozhodlej,ale vždycky mam rád více názorů a prostě pro něj to nebyl problém,díly na AHL má všude kolem sebe,takže jeho doporučuju,on to vlastně nedělá on,ale kolega :D
pavel.rossi
Příspěvky: 1117
Registrován: pát lis 30, 2012 10:28 am
Bydliště: Pardubice

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od pavel.rossi »

Světla to teda nadělá dost :shock: . Dobrá práce.
vládní e32 735iL
ex BMW 740i e38,m60b40
ex BMW 523i e39
ex BMW 730D e38
ex BMW 525i e34
zzeli
Příspěvky: 1553
Registrován: ned pro 29, 2013 9:46 pm

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od zzeli »

Svetla od Snejka mam taky a jsem spokojenej. Kde jsi sehnal ovladac a za kolik byl jestli to neni tajne?
BMW e66 745Li Individual, 2003, pine green
BMW e38 740iA, 1995, ascot green
Blackie
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 18, 2014 8:49 pm

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od Blackie »

Ovladač sem koupil na facebooku od jednoho pána co mu zůstal po prodeji E65 za 1600kč i s poštou :lol: Jinak nějaký by měl mít ještě David Kosinka myslím za 2500kč
andersfriden
Příspěvky: 77
Registrován: sob led 02, 2016 1:06 pm
Bydliště: Liberec

Re: BMW E65 745i

Příspěvek od andersfriden »

hodně pěkný, světla jsou základ bezpečnosti v noci. Taky se chystám že je předělám, ale nějak nemám čas :D, co dát nějaký ten kávec v okolí lbc ?
BMW 740i e38 manual
Ex BMW E65 750I
Ex BMW E36 COMP 1.6
Ex BMW E91 320D
Škoda Superb III FL
Odpovědět