Concorso Castle Blatná 2022

zde můžete vložit fotky ze srazů a odkazy na videa
Odpovědět
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1562
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Concorso Castle Blatná 2022

Příspěvek od volf-m »

Tentokrát začnu svůj komentář poněkud netradičně. Často totiž držkuju na cenu vstupného na akcích. Tady to bylo přesně naopak, vstup 100 za dospělého a děti do 6 let zdarma. To byla v kombinaci s prvním zářiovým víkendem a hezkým počasím naprosto smrtelná kombinace. Událost se konala od 10 do 18 hodin. Do Blatné - malé městečko v jízdních Čechách jsme dorazili někdy o 11 a v okolí zámku, kde se akce konala nehrozilo parkování, to samé ani u blízkých supermarketů. Měl jsem trochu obavy, aby auto zbytečně neschytalo další parkovací lyšej, tak jsem nakonec vybral placené místo, protože se stejně platilo jen do 12 a to mě za tu hodinku fakt nezabije. K samotnému zámku to bylo odhadem tak půl kilometru a čím se člověk blížil, dav znatelně houstnul. Po samotném vstupu jsem dostal málem šok. Věděl jsem z prezentace akce, že tam bude Bugatti a další extrémně dráha auta, což se taky splnilo. Více šokující bylo, jak děti zcela bez problémů běhali blízko kolem aut. No, to byl první pohled, to ještě ale nic není. Návštěvníci si na auta "normálně" sedali, sahali na ně, dokonce někteří a to nejen děti kreslili po zaprášeném laku. Přiznám se, že přivést tam E38 a tohle vidět, tak to zase sbalím a jedu domů a to rozhodně nemám takhle drahé auto ani žádný muzeální stav. Přesto bych to psychicky nedal. Akce to byla určitě hezká, dokonce přijela Formule "z dálnice", ale díky výše zmíněným skutečnostem jsem si to zkrátka a dobře nemohl užít. Věci jako nějaká úcta k cizímu majetku, to už absolutně nefunguje.

Fotografie zde https://volf-m.rajce.idnes.cz/Concorso_ ... atna_2022/
BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5362
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Concorso Castle Blatná 2022

Příspěvek od Spooner »

To počmárané Bugatti, které obletělo český internet jsem viděl. Je to hnus :cry:
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
Odpovědět