Sezona 2024

zde můžete vložit fotky ze srazů a odkazy na videa
Odpovědět
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Sezona 2024

Příspěvek od volf-m »

Čas neúprosně letí a také v tomto roce se chystám navštívit nějaké ty automobilové akce. Hlavní sezóna je ještě daleko, ale mám zde alespoň takovou první malou vlaštovku - Snow Driving na polygonu Max Cars nedaleko Příbrami. Na akci jsem byl i loni, ale to nebyl vůbec sníh - jen souvislá vrstva ledu a aut jen pár. Tentokrát byla účast o něco větší, ale se zadokolkou na celoročkách jsem byl asi jedinej.

BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Sezona 2024

Příspěvek od volf-m »

Máme tady březen a to znamená takový pozvolný začátek srazové sezony. V sobotu jsem navštívil letiště Březno nedaleko Chomutova. Pocitově to bylo skoro jako návrat někam 20 let zpět, ať už ta forma srazu, tak atmosféra. Nemyslím to teď negativně, spíš naopak. Nepřišlo mi, že by se tam někdo díval na druhého přes prsty kvůli tomu, že nemá tak drahou káru a hadry. Nikdo nedělal bordel, ale všechno tak nějak přirozeně bez toho aby na každých 5 metrech stál někdo ve vestě a buzeroval. Co je za mě na takových menších srazech fajn je, že si člověk ta jednotlivá auta tak nějak víc užije. Když je někde 30 "stejných" E34 v řadě, tak to chtě nechtě trochu svádí k tomu porovnávat, všímat si nedostatků a vlastně už to pak člověka ani nebaví. Třeba tady jsem se rád mrknul na vlastně relativně obyčejný škodovky, které by na nějakém specializovaném sraze asi pohár nedostaly. Podobně to ale mám třeba i s tím, když je někde na jedné ploše 100 Ferrari, taky už pak vlastně nevím, kam koukat, pořádně se v tom stejně nevyznám a nedokážu to řádně ocenit. Velkým plusem bylo samozřejmě dobrovolné vstupné - to v dnešní době hodně cením a také lidové ceny za občerstvení. Jen ten vítr nemusel tolik foukat, ale to už bych si přál moc :D

BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Uživatelský avatar
volf-m
Příspěvky: 1563
Registrován: ned črc 19, 2015 5:40 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Sezona 2024

Příspěvek od volf-m »

Poslední dobou jsem BMW nějak nevěrnej, hlavně teda se značkou Porsche. Jako první zde mám video z konce března, kdy se na okruhu v Mostě konal Porsche Day. Musím hlavně zmínit to, že se všichni chovali naprosto normálně, což se na BMW akcích ne vždy vidí. No, je to bohužel zkrátka daň za to, že nějakou tu E60 nebo 90 si může pořídit skutečně každý.



O víkendu se mi pak povedlo navštívit Porsche museum ve Stuttgartu. Areál je o něco menší než třeba BMW v Mnichově, ale rozhodně je na co koukat a za návštěvu to stojí.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

BMW E38 750iA Individual

BMW 330i E91 Ghetto Touring
Mini Cooper S Cabrio (R57)
Odpovědět