ostrikovace - prakticky nestrika

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ostrikovace - prakticky nestrika

Příspěvek od Prox »

Tak jsem zjistil ze mi vesmes nefugujou ostrikovace, mam intensiv + svetla. Intensiv ma vlastni nadobku a vlastni motor, tam je to jasny ten chodi v pohode. Zbytek je slabota, jednak to nedrzi tlak takze delsi dobu trva nez to zacne "strikat" no a kdyz to tam dotece tak to nedostrikne ani na sklo, svetla nestrikaji vubec. Koukal jsem na to, pak do etk a moc moudrej z toho nejsem. Je tam hlavni nadobka v ni motorek a pak jsem koukal pod airboxem je dalsi nadobka do ktery to pocitam nejakym zbusobem tece z ty hlavni, ta by asi mela byt na svetla a na ni napojeny 2. motorek? Zbezne co jsem koukal tak se zda ze to nikde netece, takze motorek v haji? Ty svetla muzou byt taky odpojeny, nekdo si s tim asi uz hral, oba ostrikovace svetel jsou pridelany sroubem..zda se ze vrutem a v jednom chybu jedna tryska, tu jsem pak nasel lezet v aute.
Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 2647
Registrován: čtv srp 21, 2008 2:56 pm

Re: ostrikovace - prakticky nestrika

Příspěvek od T613 »

Uživatelský avatar
Prox
Příspěvky: 336
Registrován: pát zář 05, 2008 2:55 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ostrikovace - prakticky nestrika

Příspěvek od Prox »

no potes koste, snad se mi na zimu teda podari zprovoznit aspon to sklo, na svetla zatim prdim.. diky za link
Odpovědět