e65, e66, vybava, postřehy

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: e65, e66, vybava, postřehy

Příspěvek od JaraX »

Moribundus píše:Jsem to nějak nepochopil chlapi, mám 745 r 02 to tam mám taky nějaký odpojování válců?? Co je to kurva ten valvetronic?? Zatím jsem to odpojování viděl akorát u CL 600..
745 žadny technologie moc nema, leda myslim ten valvetronic, nejde o odpojvani valcu ale o to že si prostě 760i muže otvírat ventily jak chce, malo, trošku, hodně, navíc to má přimej vstřik, proto dosahuje menší spotřeby než vrcholný 8mi válce (745)
BMW service expert - http://www.jarax.net
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: e65, e66, vybava, postřehy

Příspěvek od JaraX »

jinak co se týče výbavy, udělal jsem soupis nutné výbavy co by měla mít každa rozumně vybavená E65

- lednice mezi sedačkama (super komfort za jízdy, vychlazený jídlo a piti celou cestu) (pozná se podle kolečka v lednici)
- široká navi
- logic 7 audio - jedno z nejlepších audii v autě vůbec, (pozná se podle menu LOGIC7 v entertainmentu)
- dynamic drive - výrazně zlepšuje chování auta na cestě (pozná se na diag nebo v soupisu vybavu, připadně pod autem)
- EDC - elektronický podvozek, zkomfortnuje jízdu na rozbitém povrchu, na pěkněm naopak dělá ze sedmy trojku (pozná se podle kabelu z tlumičů a položky EDC v menu)
- komfortní sedačky (poznají se podle hodně ovladačů na sedačce a podle opěráku krku, proto sledovat jeslti má auto opěráky krku v předu i vzadu)
- větrané sedačky - v létě super věc (poznají se podle děrování a tlačítka)
- dvojitá skla (už nejsou tak výrazná jako v E38, ale stejně jde poznat že je sklo zdvojené)
- držáky nápojů (pozor, nemá každá E65, sou navíc chlazené, v létě super věc, vzimě se dají vyhřívat, ale pozor, nedávat tam foták cestou na dovolenou :D )
- elektrické zadní roletky (poznají se podle tlačítek)
- webasto (pozná se na idrivu, připadně podle dalkoveho ovladani)
- soft close - dovirani dveří, v E65 nutnost



- jinak motor 735i motor opravdu nebral, kamarad to ted prodal, protože je to prostě slaby v tom autě a navíc to žere víc jak 745i, takže nejlepe 745i, 760i, pro ty co si připlatí 750i
BMW service expert - http://www.jarax.net
Odpovědět