Starostivosť nerovná sa poruchovosť :D

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
dodiiik
Příspěvky: 157
Registrován: sob črc 30, 2011 2:06 pm
Bydliště: Košice, SVK

Starostivosť nerovná sa poruchovosť :D

Příspěvek od dodiiik »

ako ste na tom opravujete si v E32 (kľudne aj v inej káre) vtákoviny ? napr ono tá e32jka je veľmi spoľahlivé auto, ale napr. každý čo je v mojom okolí musí mať pocit že je to vrak pri ktorom stále niečo robím...:D ale ono ked mna trápi každá blbosť a chcem to dať do poriadku, hlúposti čudlíčky v interiéri, svetielka., furt na tom aute niečo rozoberám, vzpery, kontrola oleja stále... atď atď, luxujem motor , interiér kožu...., samozrejme občas príde aj niečo nečakané, ale popravde a to si klopem načelo toho až tak moc nebolo, a aj ked hej nič fatálne... ja sa napr durt pustím do blbosti a strávim nad tým pol dna zbytočne D: napr teraz ostrekovače ale ked ich rozbehám haaa :) nik iny by to ani neregistroval.... tak aký ste v tomto vy ? liat BENZÍN a frčať alebo na tom aj popracujete v rámci volného času ? Napr. konečne som si poriešil jamu, tak sa chystám kúpiť lak , a totu izoláciu na podvozok a komplet ho striekat a izolovať všetkly diely všetko , a prah vyvariť čo mám malú neduhu pri vodičovi inak ok....
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Starostivosť nerovná sa poruchovosť :D

Příspěvek od fivajs »

nějak nechápu smysl toho, co jsi právě napsal :shock: :? :shock:

Ale jestli myslíš, jestli se šťouráme v káře, tak jo. někdo víc, někdo míň. Já si dělám až na pár pí...čovin všechno. A když myslím, pí..čovin, tak myslím tím třeba to, že doma nemám geometrii, nebo třeba dílnu na repas hlavy
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět