čištění váhy vzduchu a škrtící klapky

Sportovní rv. 1986 - 1994
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: čištění váhy vzduchu a škrtící klapky

Příspěvek od fivajs »

Měl jsi velké štěstí, žes to povolil, že mám vercajku šest půlek, prostě spíš utrhneš tu hlavu šroubku
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Uživatelský avatar
hubas
Příspěvky: 715
Registrován: stř bře 03, 2010 9:26 pm
Bydliště: Nové Strašecí

Re: čištění váhy vzduchu a škrtící klapky

Příspěvek od hubas »

...asi je to blbejma předníma tlumičema, prostě jak to drncalo, taxe to časem samo uvolnilo :D :D :D
BMW e32-735i-10/91, manual+LPG
Volvo V70 I.-2,5d-10/99, automat
Opel Corsa E-1,4i-04/17, manual+LPG
EX BMW e38-740i-06/96, automat+LPG
xras
Příspěvky: 98
Registrován: pát srp 27, 2010 11:20 am

Re: čištění váhy vzduchu a škrtící klapky

Příspěvek od xras »

fivajs píše:Vrátím se k tomuto tématu. Kdo z Vás zkoušel posunovat odporovou dráhu? Mám tu dvě váhy - jedna dobrá, druhá vystřelená. Narazil jsem celkem na zásadní problém: Ty šroubky, co drží odporovou dráhu jsou z výroby zakitované-zalepené. Nejdříve jsem si to zkusil na tý vystřelený - hodina práce a vyšroubovaný jeden jediný šroubek, ostatní dokurvený, jak jsem to zkoušel, u jednoho jsem ukroutil hlavu, závit zůstal tam. Pak jsem to zkusil na té dobré a ani prd-na tu jsem se radši vykašlal, když je dobrá. Tak přiznejte se, komu se podařilo a komu ne? A vsadím se, že nikomu. Leda ty šroubky odvrtat. :roll: :!:
Zdravicko, ja som pisal ten navod na posuvanie vahy. Sroubky som povoloval tak, ze som zobral srobovak co tam najlepsie sadol, buchol par krat kladivom, ked neslo buchol vacsim, ked neslo buchol este 10x po tom sroube a nakonec to vzdy slo :D robil som to na m30, m20 a m43 vahach
Uživatelský avatar
fivajs
Příspěvky: 1238
Registrován: ned úno 06, 2011 5:08 pm
Bydliště: Chomutov

Re: čištění váhy vzduchu a škrtící klapky

Příspěvek od fivajs »

Jooooooo, nazdááár. Já vím, že je to Tvoje práce. U mě prostě dvě váhy a nic. Šroubováky mám dobrý. Bušil jsem do toho taky :? a nic
Audi A8 L W12 450hp + Liaz 151 290hp
Odpovědět