Re: Automat kopání E65, poraďte :(

Nový design rv. 2001 - 2008
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
jozin7
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 15, 2009 7:57 pm

Re: EDIT:Automat kopání E65 - prý normální

Příspěvek od jozin7 »

No a oleje je dost?Me to taky obcas kopalo,vymenil jsem a dolil olej a je to ok.
items
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 11, 2012 7:54 pm

Re: EDIT:Automat kopání E65 - prý normální

Příspěvek od items »

Nazdar chalani
Dufam ze nebude vadit ak sa sem vopcham ale nechcem zakladat novu temu ked tato vystihuje moj problem : D
Mam taku otazku po nastartovani auta ak dlhsie stoji napriklad cez noc tak ked rano zaradim R alebo obcas aj D tak mi autom cukne. Skusal som uz aj parkovaciu brzdu aby "odlahcilo" prevodovku ked stisnem tlacitko P ale nepomohlo a tiez obcas ked autom stojim dlhsie trebarz 5 aleb 10 hodin a niekam idem tak pri pridavani plynu mi autom trhne medzi 2 a 3tim stupnom priblizne pri 40 az 50Km/h urobi mi to len raz a potom uz radi nromalne ked zastanem a zasa sa rozbehnem. Oba problemi mi robi len pri zaciatku jazdy a tiez nie stale len niekedy neviete co s tym ? Adaptaciu som este nerobil a ani olej som nemenil z filtrom zatial zhanam info ci sa z tym uz niekto nestretol
Za kazdu odpoved Dakujem auto je e65 730d 2003
JaraX
Příspěvky: 2630
Registrován: sob srp 23, 2008 7:03 am

Re: EDIT:Automat kopání E65 - prý normální

Příspěvek od JaraX »

730d je nahovno motor a dost často si převodovku zkurví relativně brzo, nicméně prvně začni adaptacema, až pak řeš cokoliv dál, dát 600kč za smazání adaptací je nejlevnější co mužeš pro tu převodovku udělat.
BMW service expert - http://www.jarax.net
items
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 11, 2012 7:54 pm

Re: EDIT:Automat kopání E65 - prý normální

Příspěvek od items »

No tak tu adaptaciu mam v plane cim skor ... Diky zatial
Odpovědět