Asuka a dvojskla

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Odpovědět
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Asuka a dvojskla

Příspěvek od KOmar »

Zdarec nemá tu někdo asuku? Potreboval bych to porovnat s tim co tam mám teď. Jestli je to tim ze tam jsou dvojskla a nebo proste jestli je asuka kvalitnější nez co tam mam. Cestu Olomouc-Hradec-Praha to celkem nezvladlo, pořád výpadky, neustále ladění. Hradec problem, litomysl uplne bez signálu. Jako je mi jasne ze je to tam samej kopec. 10 minut před Prahou ro hraje normalne, jakž takz i v Olomouci i pri 130kmh ale problem je ze musim měnit frekvence, tohle ma asuka vyřešené jak? Přeladi se sama na nejsilnejsi signál nebo se musi dávat treba autoscan v Hradci, Mohelnici a pak v Olomouci :-))
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od P3RF3KT »

Musis furt ladit jak pitomec. Zalezi ale dost kde si. Treba v Praze neladim vubec tady v usti musim ladit co 10 km. Jinak Spooner ma taky Asuku a ten ji zase furt vychvaluje jak i celou cestu Ostrava - Praha to slo jak vino a az v Praze musel preladit.
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od KOmar »

Takze ty mas Perfekte asuku? Ja to prave cetl. Tak si rikam jestli je to dvojsklama, nebo je to proste spatnej tuner a nebo blba trasa :D a jestli to ma smysl měnit za asuku. Jako tady v Praze to celkem jede az na nejakou vetsi zástavbu, ale ta cesta byla fakt zklamani, vyjížděl jsem a dávali top gear no nedokoukal jsem, leda se tak u toho nasral :lol:
Uživatelský avatar
P3RF3KT
Příspěvky: 4307
Registrován: sob črc 09, 2011 2:16 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od P3RF3KT »

jo mam asuku a spooner taky a on ma dvoj skla, ja zatim ještě ne. U mě katastrofa krom prahy tam mi to jede krasně a všude. Jak jsem psal Spooner si ji naopak chválí furt. Já ji spíš už nepoužívám protože to fakt za jízdy vubec nejede. Pustim si to max. když někde dýl stojim. Třeba na Orlíku v kempu jsem nebyl schopnej naladit jedinou stanici..
BMW E38 740i M62 Kompresor Individual
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ e38
Uživatelský avatar
Spooner
Příspěvky: 5363
Registrován: pát říj 16, 2009 7:12 am
Bydliště: Ostrava

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od Spooner »

Zas tak ideální to není :D
Za jízdy to hraje i ve vysoké rychlosti a i přes dvojitá skla. Ale z Ostravy do Prahy to hrát nedokáže. Už si nevzpomínám, kde to ztratilo signál, ale hraje to jen v určité lokalitě a při přejezdu na delší vzdálenosti se to prostě musí přeladit.
BMW e38 750iL Individual
BMW e36 328i Cabrio
BMW e32 750iL Highline (ex)
KOmar
Příspěvky: 65
Registrován: úte srp 07, 2012 5:54 pm

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od KOmar »

Tak to asi bude podobne, proste to zas takova hitparáda neni :D diky za info
Uživatelský avatar
Filozof
Příspěvky: 2220
Registrován: úte srp 20, 2013 7:05 am
Bydliště: Vyškov

Re: Asuka a dvojskla

Příspěvek od Filozof »

tak jsem dneska rozjel asuku a TV asi 9kanálů chytil a super. Po dědinách a mimo město parádní obraz zvuk vše ale jak jsem vjel do města občas se to sekne. Asi je zde moc wifi a vysílačů a nevim čeho zahlušené maloměsto - Vyškov 30tis obyvatel. Venku asi 15km od města paráda.

No akorát by mě zajímalo zda na ty dva AV1 a AV2 mohu propojit nějakej DVD přehrávač do auta nebo MP3/MP4 a pouštět si filmy a muziku to by bylo moc fajn. :)

Máte někdo zkušenosti ?
Asuka se sama přeladí nebo se musí manuálně ladit pokud přejedu pul republiky ?
Antény jsou dvě, a mám je vzadu vlevo a vpravo ůplně v krajích, bude lepší jednu dát za přední sklo a jednu nechat vzadu ?

Všiml jsem si že jsou přes obratzovku takové slabší čáry je to nějakej problém s odstíněním nebo čím to bude ?


něco takového jsem si představoval ohledně Videa filmů a muziky.
http://www.aliexpress.com/item/Mini-Ful ... 88641.html
Přílohy
Asuka_DVBT.jpg
BMW E38 728ia Schwarz II - LPG Prins VSI 6/97 - Spotřeba Obrázek

Obrázek
Odpovědět