Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

zde se můžete vy a vaše auto představit
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
oxik
Příspěvky: 2245
Registrován: stř bře 13, 2013 4:46 pm

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od oxik »

Je kazdyho vec v jakem stavu ma auto a hlavne v jakem stavu ho chce mit a udrzovat.. ale nechapu tvuj odpor k plynu.. nikdo to neni videt, takze tebou zminovana reprezentativnost nezmizi.. a kdyz pises o spotrebe, za kolik s tim trilitrem jezdis? Jde o to, ze s LPG usetris a pak to muzes bud narvat do auta nebo si usetreny penize narves do neceho jineho, treba tvoji hondy..

Jinak me se tvoje auto libi, jak jsi paal, nekdo nepotrebuje smatphone s milionem funkci, kdyz mu staci volat a psat..
jen ti jeste budu oponovat se sedackama :D Ze jsou el. nastavitelne vem cert, ale pro me je dulezite lamani sedacky. Z kazdeho auta me boli krcni pater, coz zpusobuje unavu apod. V 7er nikoli..

Jestli si dobre vzpominam tak jsi z Pacova, obcas tam jezdim s pritelkyni za rodinou, tak se muzem navzajem svezt ve 4.4 a v 3.0 ;)
EX E38 740i LPG orientblau 12/99 DF89547 Obrázek
Mondeo fnaftě, fmetle, fmanuálku, fhadru, na hlínách, bez čipešku :twisted:
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od calif »

Oxiku : super nápad 774 049 969, dej vědět
K sedačkám, ano lámací by byli super, vyřešil jsem to správně nastavenou sdačkou a volantem, taky mě z toho bolela záda.
Perfekte : pleteš se, auto mám velmi rád a všem okolo stále musím vysvětlovat že to není obyčejný auto, že obyčejný auta mají oni... ale je to pořád věc kterou musím používat deně a podle toho se k ní bohužel musím chovat, nevím jak to máš ty, ale já mám jen tohle auto, plus felicii kterou jezdí moje nastávající :) - nepočítám že bych ho měl do smrti, prostě až přijde čas půjde pryč, a jestli půjde pryč s funkčním alarmem nebo airbagama, tak to v cenové hladině ve které se ho asi tak budu moci zbavit, nikoho nezajímá. Spousta lidí z okolí si ze mě dělá srandu že to auto meju snad častěji než sebe, u supermarketů parkuju zásadně co nejdále od vchodu, tankuju jen snad kvalitní benzín u prověřených benzinek, hlídám úzkostlivě hladinu všech náplní, nesnesu v něm bordel a smítko prachu - věř mi, to auto mám rád a v okolí věci neznalé platím za fanatika :)
Fredy : na schadow klubu už nejsem, tuhle mašinu tu má pár lidí, bylo to tam o ničem, oni se spíš setkávají, je to vic motoklub než forum, a já celkově motosrazy nemusím, stejně jako ty s autama....A ano, ta mašina je něco víc, je jich tu jen pár, do evropy se nedovážela, výroba jen pro USA a taky vyrobena v USA,mám ji skoro 10let a nikdy ji neprodám, e38 jsou statisíce, tady jsem hlavně proto že nejsem příliš zdatný mechanik a vážím si každé rady zkušených, mám radost z každý voloviny, tak jsem se bohužel chtěl pochlubit s tou pákou a volantem... už to neudělám
nevím zda ses na tu spotřebu ptal ty nebo někdo jiný je vidět na jedné z těch fotek s volantem 12,5l , jezdím hodně menší pojíždky, ale vůbec mě to číslo netrápí, naopak jsem překvapen, nikdy jsem neměl auto které by žralo pod deset, ani v rodině, ale žádné nebylo v8 s automatem :) takže pro mě paráda, felicie 1,6 jezdí s polovičním, doslova,motorem za 10l.
Mám k lpg odpor, je to taková znouzectnost, jak jsem psal, já jsem hrdý na tu spotřebu a jsem s ní spokojen.

Kdo četl moje uvodní psaní tak mě snad lepe pochopí, ja si 7er nevymodlil, BMW mám a měl jsem velmi rád, ale po tom co jsem nastrkal hafo peněz do e36 a viděl jak dopadlo jsem tohle nehodlal opakovat,ale chtěl jsem u téhle značky zůstat, jenže vrak za moc neprodáš a pracháč fakt nejsem, e34 ani e32 v tu dobu žádná, jen tahle na první pohled fajn e38 za pakatel od divnýho majitele ale s veškerýma dokladama atd...... tak jsem si řekl proč ne, máš si koupit fábii nebo tenhle kočár, když se to bude srát tak se toho zbavíš, slíbil jsem si že to bubu prostě jen používat, ale nejde to, už zas vymýšlím píčoviny, je mi líto to startovat na ujetí pár km atd :) ale takový blázen jako kdysi, už fakt nebudu, a jelikož jsem k autu přišel za takové situace, je mi putna výbava co tam není nebo mohla být, kdybych kupoval cíleně, rok hledal, měl na to prachy, samo že by mi na tom záleželo a o tuhle e38 bych si neopřel ani loket..... jenže :)
Naposledy upravil(a) calif dne stř pro 24, 2014 8:43 am, celkem upraveno 1 x.
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
caknakis
Příspěvky: 2908
Registrován: stř lis 04, 2009 9:01 am

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od caknakis »

Jak se stala ta bouračka s E36?
E32 740iL LCI
E38 740i LCI
F01 740i LCI
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od calif »

I to sem myslím psal, přítelkyně s ním musela chvíli jezdit, týden před tím do ní někdo vrazil při výjezdu kousek od baráku, takže její felicie byla nepojízdná, proto jezdila do práce šestatřícou, jednou ráno ji oslnilo ostrý slunce v zatáčce s rozdvojující se do ypsilon, tězký popsat, prostě mysela že jede ok ale vrazila do obrubáku pravým kolem, přeskočila to, pak krátky chodníček, kaskáda z nějakých tvárnic a pak sloupek plotu, fota přiložena :) nebýt to zadokolka , ani bych z toho plotu nesjel, prostě se to tam vyšplhalo, přední kola ve vzduchu :) kousek od místa nehody je servis kam sem jezdil, kluk vzal ještěrku , nabral ho a odvezl, ten pocit nikomu nepřeju, bylo mi jasný ze uz to nepojede....během dvou týdnů jsem měl sice dvě auta, ale obě nepojízdný, felicii jsem resuscitoval za pomocí plechařiny z autokelly a dílů z vrakoviště, nejlepší byla kapota z výkupny šrotu prostřílená vzduchovkou za stovku :)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
Huff
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 03, 2013 6:58 am

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od Huff »

Proč to jde z domu?
BMW E32 730ia V8
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od calif »

Jen to zkouším... :) ale prodej je rálný.... nechtěl jsem to dávat sem, tady mi třílitra v sociálu nikdo nekoupí :)
Chci to otočit dokud to má nějakou cenu a podívat se zas jinde, ale když mi zůstane vadit mi to nebude....
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
calif
Příspěvky: 1017
Registrován: pon čer 23, 2014 2:21 pm
Bydliště: Pacov u Pelhřimova

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od calif »

Zatím jen nabídka výměny za e39 v ropě a touringu.....:)
E36 325i ex
E38 730iA ex
E38 728iA DJ34193 ex
Uživatelský avatar
magnum
Příspěvky: 1186
Registrován: pon črc 27, 2009 10:59 am
Bydliště: Plzeň

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od magnum »

calif píše:Zatím jen nabídka výměny za e39 v ropě a touringu.....:)
Přesně vím očem mluvíš !! :?
EX E38 728i, EX 740i E38 1995 DG39346,EX E38 740iA FL LPG, E32 735Ia 1991.
Paulie001
Příspěvky: 324
Registrován: pon úno 27, 2012 3:19 pm
Bydliště: Petřvald u Karviné / München

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od Paulie001 »

Taky jsem to tak měl :D
Ať se prodej zdaří...
E38 750i
E36 323ti
E30 316i TC2 Baur
----------------------
ex: E38 730i, E36 320i Touring, E36 318i Tour LPG, S211 E500, e36 316i Compact
kalashnikow
Příspěvky: 205
Registrován: úte lis 22, 2011 10:26 pm
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Califova - 730i - aspen silber - levandulegrau

Příspěvek od kalashnikow »

Auto máš pěkné, jen bych ti doporučil dát nějaké kloudnější fotky, namísto těchto šikmých a "z balkóna".
Odpovědět