NÁSTŘIK DUTIN

pokec jen ohledně 7er
Pravidla fóra
Zadejte si prosím do podpisu identifikační údaje svého vozu, pro lepší orientaci o jaký vůz se jedná.

Příklad:

BMW 750i e32 05/92 DC77645 (posledních 6 znaků VIN)
Uživatelský avatar
NORMANN
Příspěvky: 3721
Registrován: úte srp 26, 2008 8:03 pm
Bydliště: Blottendorf, Schönbach, Nickelsdorf (Erz.) (Erz.)

Re: NÁSTŘIK DUTIN

Příspěvek od NORMANN »

ty jooo! :shock: koukám, že se tu sešly dobrý a fundovaný příspěvky! koukám, že se mám ještě hodně co učit! v tomto oboru jsem docela břídil, přiznávám, že jsem toto takhle pořádně skoro nikdy neudělal, akorát kdysi dávno na jednom z mých 1. aut.
jinak toto docela odbývám, ted ale uvažuji, že to zkusím napravit, jestli už není v některých částech mého auta pozdě, teda o jednom místě vím, že je, zkusím s tím něco udělat.

na ten dinitrol jsem koukal, přijde mi to jako dobrá volba, problém je, že nemám možnost kompresoru. :(
Freude am Fahren mit E38 725tdsA / E39 525tdsA Touring, E39 530dA Touring 142kw

Ex: 2x E12 520, E12 525, E28 527i, E32 735i+ E30 316i, E34 520i touring, E34 525ixA touring
Uživatelský avatar
scorpion
Příspěvky: 1452
Registrován: stř říj 21, 2009 1:05 pm
Bydliště: Středočeský kraj - praha

Re: NÁSTŘIK DUTIN

Příspěvek od scorpion »

Tak já kolem 14 let si začal vyvařovat a dávat dohromady tehdy dědovou 120cítku že si jí do 18 udělám... :-D A mezi tím jsem dělal i scorpio a několik dalších aut... klempířina, laky, ošetření, čistění apod mě velmi bavilo a zajímalo už od nějakých 14 let... :lol: Mám se tedy ještě stále hodně co učit ale tak je to skoro se vším... :lol: :lol: Jinak s tím kompresorem... stačil by ti takový ten základ který jde dnes koupit kolem 3 tisíc... Myslím že to není tak velká investice a myslím že se ti bude hodit víckrát než na stříkaní spodku nebo dutin... Spreje jsou celkem nesmysl... i z důvodu že ve spreji máš vše strašně ředěné aby to vůbec stříkalo... Plus samozřejmě dražší.... V pohodě by ti na to postačil nějaký takový kompresor http://eshop.pkntechnik.cz/TOP-NABIDKA/ ... resor.html
Obrázek
Odpovědět